Lyuberetskaya OPG hotfix

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Borisov

Zöldfülű
2019. 02. 11.
213
991
LV karakter
Sergei Borisov
N E V E D:

< Sergei Borisov >

F R A K C I Ó D N E V E:

< Lyuberetskaya OPG >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

< 1.) A meglévő mappolásunkon változtatni szeretnénk. Ez a teljes mappolás kivételével jár és az új betételével. A frakció egy részét szeretnénk egy másik helyszínre költöztetni. Ez a frakción belüli banda rp megszüntetését jelenti, az új helyszínen más fajta rp-t tervezünk. A fő mappolásunkon egy kisebb változtatást történt.


Tejes leírás a mappolásról:
Mappolás változásai miatt kivett intik és garázs csere:
- 4310 ID garázs interior áthelyezése.
- Jelenlegi 4216, 4217, 4309 frakció interior-ok kivétele.

Új mappoláshoz szükséges interior-ok:

-Összesen 3 DB interior és 2 átjáróra lenne szükségünk és a garázs áttételére


frakció garázs átköltöztetése (ID 4310)
gar_zshely_4310.png



Szükségünk lenne egy 66 Interior Boxterem interiorra:
box_inti_66.png


Boxterem épülete mögé egy átjáróra:
box_cp.png


63-as interior helye
interior_63.png


ID 79 interior
interior_79.png


2 db átjáró
_tj_r__fel.png

_tj_r__2.png


Valamint a birtok mappolásunkból vettünk ki pár nem használt részt és tettünk be helyette mást.

medence.png

2.) Vannak olyan frakció autók, amiket nem tudunk kihasználni, ha lehetséges annak a cseréje, akkor élnénk vele.

3.) Egy darab skint szeretnénk lecserélni ID 87-es helyére.
87.png
>

M E G J E G Y Z É S:

< Mappolás és skin: >
 
Utoljára szerkesztve:

tthsjustmekristof

Aktív fórumozó
2019. 01. 20.
297
811
Szamosdara
LV karakter
Naheim_Epps (banned)
V2 karakter
Dante_Pousa
Leírnám, a véleményemet, erről az egészről, és hogyha nem baj, akkor a jelenleg bentlévő mapolásotokról is.

Ahova most mapoltatok, ott már volt előzőleg egy OPG, pontosabban, a Kalininsky OPG, másrészt, nem tudom, hogy mit szeretnétek kihozni ebből, de hogyha egy boxtermet, akkor jó lenne, hogyha valami más ötlettel állnátok elő, mivel már a The National Formation is üzemel egy boxtermet.

A jelenleg bentlévő mapolásotok, bocsánat hogy leírom, de egy összehányt, nemtudom micsoda, talán magánbirtok... (jöhetnek, nyugodtan a vicces emojik, vagy akármi, amit szeretnétek)
Ahelyett, a mapolás helyett kéne valami újat összehoznotok, ott vagytok, fogalmam sincsen, hogy hányan a frakcióban... -Összeültök, felmentek egy mapper szerverre, és megcsináljátok úgy, ahogyan az nektek tetszik. Elhiszem, hogy a jelenlegi leadereknek tetszik, ez az egész magánbirtok, nyilván azért lett berakva...

Biztosan, egy normális mapolást tudnátok csinálni, ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat, ahol folyamatos RolePlay-t folytattok.

Sajnos nem divat már (SZERINTEM) ez, hogy magánbirtokot csinálnak, egy OPG-nek, vagy egy akármilyen frakciónak.

Utólag annyival egészíteném ki, ezt a pár mondatot, hogy eléggé nonszensz, egy AMTS-szervező karakterrel, egy illegális frakciót vezetni.

Nem beefként írom ide, ezt az egészet, hogyha ki szeretnétek törölni, akkor hát nyugodtan töröljétek ki.
 
Utoljára szerkesztve:

Borisov

Zöldfülű
2019. 02. 11.
213
991
LV karakter
Sergei Borisov
Köszi az észrevételt. Annyit tudok erre mondani, hogy a megvagyunk elégedve a mappolásunkkal. Rengeteg rp lehetőséget rejt. Külsős helyszíneink is vannak és mint láttad lesznek is. Volt bennem is kétség ezt érintően, de a mindennapi Rp rácáfolt. Teljes mappolás cserét nem egy hot fix keretein belül fogunk kérni, nem ide való!

Utólag azzal egészíteném, ki hogy ezzel a karakterrel végig illegált toltam. Amikor visszahoztam 1 év kihagyás után nosztalgia kedvérért rendeztem vele AMTS-t. Ettől függetlenül nem akarom az ilyesmit erőltetni, se magyarázkodni egy hotfixen belül ilyen dolgokról már bocsáss meg!
 
Utoljára szerkesztve:

Krikszti

overseas
2019. 01. 10.
1 085
9 260
LV karakter
adonis renshu
Kalininsky OPG
Teljesen tisztában vagyok hogy ott volt a HQ-ja, mivel annó még tag voltam.
Direkt igyekeztünk újdonságokat behozni.
Nagyon bejön nekünk ez a sikátoros téma, és sajnos nem kaptunk rá jobb helyet.

Sajnos nem divat már (SZERINTEM) ez, hogy magánbirtokot csinálnak, egy OPG-nek, vagy egy akármilyen frakciónak.
Ezt őszintén nem értem, hogy hogy jön ide, mivel ebben a hotfixben a "mi" mappolásunkról van szó, és köze nincs magánbirtokhoz.


hogyha valami más ötlettel állnátok elő, mivel már a The National Formation is üzemel egy boxtermet.
Ötletünk se volt, más ötletét lelopni. Mindenképpen más RP-kre használnánk.

Biztosan, egy normális mapolást tudnátok csinálni, ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat, ahol folyamatos RolePlay-t folytattok.
Nagyon sok ötletünk van ezzel az új mappolassál, és ahogy észre vettem nem csak nekem meg a "mapper csapatomnak" tetszik, hanem az egész frakciónak, mivel természetesen kikértük az ők véleményét is.
 
2019. 01. 10.
1 807
18 408
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Ötletünk se volt, más ötletét lelopni. Mindenképpen más RP-kre használnánk.
A berakott skineket egy az egyben a V3 OPG skin, pontosabban @Alexi skinje...
Még a dashboard kép is ugyanaz, amit ők raktak az akkori fejlesztésükbe... Solntsevskaya OPG akkori fejlesztése

A mapolás amúgy nem rossz, főleg a medencés rész az ami bejön. Sok szerencsét hozzá.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 407
7 927
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
Most őszintén.. honnan jött az ötlet, hogy a mi skinünket használjátok fel amit @CarlosWright készített még nekünk 2018-ban? Az a skin azóta bent is van V3-on, egyetlen egyszer lett kivéve. Legalább kérdeztétek volna meg, hogy használhatjátok-e.. de ez így a pofátlanság felső határát súrolja, hogy egy működő V3-as project skin-ét csak úgy átemelitek mert nektek megtetszett az. Módosítani próbálhattatok volna rajta és akkor megláttátok volna, hogy le van védve az a skin Carlos által pont amiatt ha valaki akarja használni máshol. Látom ennyi energiát se áldoztatok a dolgokra, hogy legalább látszatja legyen annak, hogy foglalkoztatok vele.

E: az egy karakterre specifikált skin, teljesen úgy van megalkotva ahogyan az akkori /megrendelő/ az az Alexi kérte. A tetoválásoktól elkezdve a napszemüvegen és a ruhákon át minden kézzel lett rárakva és oda pozícionálva egyesével. Úgy lett kialakítva, hogy 100 %-ban tükrözze a karakter jellemét, anyagi helyzetét és szellemi tulajdonságait.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.