Lyra De La Son panasztétele - Bobby Gemble, Lucas Marder - re. #BalluS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vikii

Újonc
2020. 05. 03.
39
63
V4 karakter
Mia Caba Mirzayev
V2 karakter
Lyra M Mirzayev
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lyra De La Son >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Bobby Gemble, Lucas Marder >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Rádióban szólt egy kolléga, hogy verekedés tört ki ([2021-03-17 13:46:14] [Output] : Zászlós Greg Kolobzeg mondja ((rádióba)): Palói tónál verekedés van, egy sebesült.[) > egyik kollégám csatlakozott és együtt mentünk ki a tóhoz. Amint ki értünk nem láttunk semmi verekedéssel kapcsolatos dolgot. Utána oda jött hozzánk egy úr egy ásóval, hogy kincset keres, és rám nézett ic, hogy én lennék az és megtalált. Én finoman visszautasítottam, elment. Utána még vártunk egy kicsit aztán észre vettem, hogy az ásós srác veri az ásóval az egyik urat a hajón aztán oda mentünk hozzá, le sokkoltam, meg bilincseltem, kihoztuk. Besegítettem a kocsiba, utána kezdődött a szaftos dolog. Körbe álltak egy olyan 5-6-an figyelmeztettük őket, hogy nem műsor és hogy távozzanak. Sokkolóval az égbe lőttem 3x-4x, hogy a tömeg feloszoljon, ezt ők fél vállról vették és semmi nem történt. Elővettem az M4-em és bele lőttem a földbe. Ezt követően Admint hívtak állításuk szerint meg lőttem a srácot ( [2021-03-17 14:02:38] [Output] : Bobby Gamble: (( azért lőtted meg a lábam )) ) mondtam neki, hogy egyáltalán nem lőttem meg, erre a másik srác le videózta és abban állításuk szerint meglőttem ([2021-03-17 14:05:44] [Output] : Bobby Gamble: (( Ha a földre lősz, miért én kapom a hitet? )) [2021-03-17 14:10:56] [Output] : Lucas Marder: (( itt is látszik rá fogja )) ) hogyha valakit meglőnek akkor általában nem törik el elsőre a lába és pirosra vált a neve azonban a videón tisztán látszik, hogy végig fehér a neve tehát nem lőttem meg. [/COLOR] Miután engem be tettek Jail-be és az admin is elment, Sentinel De La Son-tól ezt a logot/logokat kaptam: [COLOR=rgb(147, 101, 184)][2021-03-17 14:21:04] [Output] : Hermina Navarro: (( De a videón akkor sem kapta a Boby a hit-et. )) [2021-03-17 14:21:10] [Output] : Lucas Marder: (( nem baj )) [2021-03-17 14:21:11] [Output] : Lucas Marder: (( kapta )) [2021-03-17 14:21:13] [Output] : Connor Miller: (( xd )) Ez a log azt bizonyítja, hogy Bobby tényleg nem kapta a hitet csak azt hazudta.

Bizonyítékok:
<Videó: https://imgur.com/a/M486yEK
Logok: [2021-03-17 13:46:14] [Output] : Zászlós Greg Kolobzeg mondja ((rádióba)): Palói tónál verekedés van, egy sebesült.
[2021-03-17 14:02:38] [Output] : Bobby Gamble: (( azért lőtted meg a lábam ))
[2021-03-17 14:05:44] [Output] : Bobby Gamble: (( Ha a földre lősz, miért én kapom a hitet? ))

[2021-03-17 14:10:56] [Output] : Lucas Marder: (( itt is látszik rá fogja ))
[2021-03-17 14:21:04] [Output] : Hermina Navarro: (( De a videón akkor sem kapta a Boby a hit-et. ))
[2021-03-17 14:21:10] [Output] : Lucas Marder: (( nem baj ))
[2021-03-17 14:21:11] [Output] : Lucas Marder: (( kapta ))
[2021-03-17 14:21:13] [Output] : Connor Miller: (( :ROFLMAO: ))
>

Megjegyzés:

<A panaszhoz hozzá szólhat a bíráló admin a panaszolt ügyfelek és Sentinel De La Son. >
 
Utoljára szerkesztve:

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Na ezen egy jót nevettem.
Én hívtam az admin azzal az indokkal, hogy lábmra lőttél, mert nálam úgy mutatta, hogy meghitelted a lábam(lehet, hogy szinkron bugg, amit le is írtam.)és utána a videón kiderült, hogy nem kaptam a hitet, és utána írtam, hogy akkor feltételezhető szinkron bug vagy valami, vagy csak a laggom miatt csapodhatott a lábamba a golyó. Ha én hívok admint, szerinted miért hazudok neki, erre azért egy logikus érvet elvárnák, mivel ha admint hívok, nem fogok neki hazudni, és csak szimplán elmondtam a dolgokat az én szemszögemből. Amúgy meg a bosszú PK nem szép dolog, de hát ez van. Ha már te szenvedsz a te hibád miatt, akkor a másik is kapjon szankciót. Na egy szó mint száz, részmeről semmi hazudás nem történt, oda is írtam OOC, hogy akkor valószníű szinkron bugg miatt vagy a laggom miatt kaphattam a hitet, de kaptam és ez mellett most is kitartok, mert az armoroom gondolom nem a szélfújásától ment le.

[2021-03-17 14:12:27] [Output] : Bobby Gamble: (( Lehet szinkronbug. De továbbra se értem iért lősz. ))
[2021-03-17 14:12:34] [Output] : Bobby Gamble: (( Indokolotlanul. ))

Illetve még azt nem értem, hogy Sentinelnek semmi köze az ügyhöz, akkor miért szólhat hozzá? Ott se volt, azt se tudja, hogy mi történt, na mindegy. Várom a bírálást.

EDIT: [2021-03-17 14:05:52] [Output] : Lyra De La Son: (( lehet laggoltál ahogy mentél hátra fele )) itt te is be vallottad, hogy lehet lagg miatt kaptam, szóval nem értem az egész PK-t. Egyszer úgymond igazat adsz nekem, most meg hazugnak nevezel.
 
Utoljára szerkesztve:

SentinelV2

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 07. 12.
388
103
"Világ vége" tábla után jobbra
V4 karakter
Mauro D Kenneth
LV karakter
-
V2 karakter
Dimitri R Levis
Szia, ehhez hozzászólnék, ugyanis utána ezt írtad OOC chaten.

[2021-03-17 14:17:45] [Output] : Bobby Gamble: (( És akkor már rám lőhet M4el- ))


"Akkor már rám hitelt m4-el' ha jól olvasom.


illetve, hogyha a lövéstől eltört a lábad, akkor azt logban kiírta.
 
  • Vicces
Reactions: dr3X

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Szia, ehhez hozzászólnék, ugyanis utána ezt írtad OOC chaten.

[2021-03-17 14:17:45] [Output] : Bobby Gamble: (( És akkor már rám lőhet M4el- ))


"Akkor már rám hitelt m4-el' ha jól olvasom.


illetve, hogyha a lövéstől eltört a lábad, akkor azt logban kiírta.
Ki mondta, hogy eltört a lábam? Na erről beszélek, ott se voltál, és egy log miatt ide írsz. Mondtam, hogy nálam még mindig lábon lőtt, de akkor valószínűleg lagg vagy szinkron bugg miatt kaptam a hitet. És az ügy alatt is 100x elhangoztattam, hogy a lábam nem tört el az armom miatt, de ha nem lett volna rajtam, akkor lehet eltöri, ezt nem tudjuk meg.

EDIT: Illetve ezt az ügy vége előtt írtam, nem az ügy után, szóval tényleg nem értem, hogy miért írsz ide mikor semmit nem tudsz, hogy mi volt meg hogy volt, csak mert te oda jöttél az ügy vége előtt egy vagy két percel. Azért mert család tag vagy nem szólhaatsz hozzá, de inkább bemásolom ide.

LOG:

[2021-03-17 14:17:40] [Output] : Bobby Gamble: (( És akkor már rám lőhet M4el- ))
[2021-03-17 14:17:43] [Output] : Bobby Gamble: (( vagy is utánam. ))
Hamár PK-t írtok, akkor egészítsétek ki dolgokkal, ne csak gyors dobd össze.

Szabályzat:

3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Leader, haver, szomdszéd, TS-en jelenlévők, IC család stb... nem tartozik bele a szemtanú fogalmába, kivéve ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha Admin kéri hogy írj hozzá.
 
Utoljára szerkesztve:

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Sziasztok!

Eltelt a 24 óra így az egyik illetékes válasza nélkül bírálom a panaszt.

Kezdem Bobby Gamble-vel.: Mivel én voltam az ügynél az admin átnéztem a saját logjaimat is és azok alapján bíráltam. Mivel semmi bizonyítékot nem kaptam arról hogy sebezve lettél-e, de a bizonyíték alapján nem történt semmi, ahogy több játékos is aki látta az írta hogy ő sem látott semmit. Így csak annak tudok hinni amit láttam. Amikor megkaptuk a bizonyítékot ami szerint nem történt semmi, egyből szinkron-bugra hivatkoztál.

Lucas Marder.: Megpróbált félrevezetni, ami a bizonyítékon kiválóan látszik.

A panasz jogos! Adminnak való hazudás miatt szankció osztva a szerveren!

Panaszkönyvet zárom/helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.