Lydia Posey -DEPUTY SHERIFF TRAINEE

Norman.

no para és no sleep
2021. 03. 22.
463
1 001
Szentgotthárd
V4 karakter
camilla_rubino
LV karakter
lydia.posey
YBKjOfV.png

SAN ANDREAS SHERIFF'S DEPARTMENT
APPLICATION FORM

,,DEDICATED TO YOUR SAFETY"


Tisztelt Jelentkező!
Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt. Ügyelj a pontos és helyes kitöltésre. Formanyomtatványt a helyesírásnak megfelelően kell kitölteni. A téma címének a következőnek kell lennie: DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Karaktered Neve Ha pedig visszajelentkeznél, akkor a téma címe legyen: *Korábbi rendfokozatod* - Karaktered Neve A jelentkezési lap bírálatig szerkeszthető. A formanyomtatvány megírása előtt a jelentkezéssel kapcsolatos információkat olvassa el.​

I. OOC KÉRDÉSEK
1.Neved és korod: Norman, 19 éves vagyok.
2.Mellékeld a karakter és az account ID-d: ACCOUNT ID: 1640 | CHARACTER ID: 1631
2.1Csatolj linket az UCP szankcióidról és névváltásaidról: https://prnt.sc/EOizs-6N3KWP https://prnt.sc/b4JXB3CaGeFw
2.2Játszott perceid száma: 89 248
2.3Naponta hány órát tudnál aktív lenni a szerveren? Naponta kábé 6-8órát, attól függ, hogyan dolgozok.

3.Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén? Két éve kb, volt egyszer egy nagyobb kihagyásom.
4.Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük? LVMS, nem voltam már nagyon aktív. Illetve nem is volt időm akkoriban, mivel akkor érettségiztem.
5.Mesélj magadról (legalább 5-10 mondatban): Norman vagyok, 19 éves. Vas megyében élek. Vendégtéri szaktechnikusnak tanulok, ebben az évben fogok végezni. Illetve most fogok majd németből, illetve szakmaiból érettségizni. Nagyon szeretek játszani. Hobbim a horgászat, általában a haverjaimmal szoktam horgászni. Egyébként egy gyorsan tanuló embernek tartom magam. Illetve mindenkinek a véleményére hallgatok, nem szoktam elő ítéletes lenni.
6.Miért pont hozzánk szeretnél csatlakozni? Régóta nézegettem már a rendvédelmi frakciókat, azért rátok esett a választásom mert titeket sokkal többször lehet látni. Illetve kiszeretném magam próbálni rendvédelmi frakcióba. Mindig is vonzott a rendvédelem, csak eddig nem volt alkalmam jelentkezni, most lett egy kis szabadidőm. Szeretnék mélyebben bele látni az Amerikai rendvédelembe. Illetve sokan meséltek a frakcióról, szeretnék ismét egy közösségbe tartozni, ami jó és össze tartó.
7.Szerinted mi a különbség az amerikai és a magyar rendvédelem között? Amerikában sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek a fegyverhasználatra. Amerikában sokkal többször lehet találkozni fegyveres alakokkal, ezért is nagyobb a fegyverviselet Amerikában. Az Egyesült Államokban a rendvédelmi szervek és a lakosság kapcsolata területenként eltérő lehet. Az Amerikai rendvédelemben a képzési időszak sokszor rövidebb mint Magyarországon.
8.Milyen karaktert alakítanál a frakcióban (legalább 5, maximum 10 mondatban)? Jelenleg egy női karaktert RP-zek. Aki ismert a kedvességéről illetve a céltudatosságáról, de nem újdonság neki a fegyverviselet, hiszen van neki fegyverengedélye. Leginkább én egy közvetlen embert RP-znék, aki szeret ismerkedni, tanulni. Természetesen a karakterem nem egy terminátor, tehát ettől nem kell félni. Női RP-hez hűen fogom alakítani a karakteremet. A karakterem próbál alkalmazkodni a környezetéhez, illetve próbálja hamar megtanulni a rendőri létet. Lydia általában sokat jegyzetel, tanul feletteseitől.

II. SZEMÉLYES ADATOK
(Ennél a résznél az IC személyes adataidra vagyun kíváncsiak, törekedj a pontos kitöltésre! A választ a szükséges helyeken X-el jelölje!)
1.Teljes neve: Lydia Posey
2.Születési helye, ideje: Las Venturas,1994.08.13
3.Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgársággal rendelkezem.
[ ]
Honosított U.S. állampolgár vagyok.
[ ]
Legálisan itt tartózkodó külföldi állampolgársággal rendelkező vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.
[ ]
Egyik sem a fent említettek közül.
4.Személyi igazolvány száma: 365437VE​
5.Vezetői engedély száma: 998406EC​
6.Fegyverviselési engedély száma (opcionális): 552348VG​
7.Lakcím: Blueberry, Hove RD. 18
8.Telefonszám: +38-76-537-5021
9.E-mail cím: lydia12.pos@gmail.com
10.Magasság: 175cm
11.Testsúly: 51kg
12.Etnikum: Amerikai.
13.Nem:

III. TANULMÁNYOK
1.Legmagasabb iskolai végzettség:
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[ ] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[ ] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: VÁLASZ
2.Intézmény neve: Las Venturas University
3.Végzettség elvégzésének ideje: 2024.03.21
4.Idegennyelv megnevezése (opcionális): Német, francia
5.Megszerzett szint (opcionális): A2

IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK
(A választ minden esetben X-el jelölje! Amennyiben 'IGEN' a válasz, kérjük részletezze!)
1.Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: -​
2.Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: -​
3.Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: -​
4.Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: -​
5.Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: -​
6.Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: -​

Az aláírásommal kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel. Kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.
Kelt: 10/28/2024
Lydia Posey
 
Utoljára szerkesztve: