LV-PD FBI hiányosság

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
180
371
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Körül belül egy hete szenvedek hogy kapcsolatba lépjek a fenti szervezetekkel és olyan személyt találjak aki "illetékes"!

És tudtommal ezzel másoknaki is gondjuk van.

Itt itt vannak a topikok amiért keresem őket: LV-PD FBI

@Rajmi -al próbáltam felvenni kapcsolatot de azt sem lehet hálistennek de itt egy kép ahol kifejtem javaslataimat: Kép 1
Az lemarad a végéről, hogy lényegében azt javaslom legyen mindegyik szervezetnél egy fogadónap és fórumon is legyen feltüntetve melyiknap hányóra. Csak enyi kéne és minden gördülékenyebb lenne.

Várom bárki válaszát aki tud bármiben segíteni, és igen úgy gondolom ez hiányosság, még anyit hogy az hogy mások megtudják oldani az nem opció én nem mások vagyok, köszönöm.
 

seven trumpets

Dirty Deeds Done Dirt Cheap
2019. 09. 11.
490
3 733
V4 karakter
Omiros Pavlas
LV karakter
Landry Armstrong
Szerintem ha fórumon rájuk írsz privát üzenetbe vagy teamspeaken letudsz beszélni egy időpontot akkor tudnak fogadni véleményem szerint.
Általában nem mindenki tud fent lenni a szerveren gondolom én.
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
180
371
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Szerintem ha fórumon rájuk írsz privát üzenetbe vagy teamspeaken letudsz beszélni egy időpontot akkor tudnak fogadni véleményem szerint.
Általában nem mindenki tud fent lenni a szerveren gondolom én.
Írtam én PÜ-t @Renato -nak de egy hete nem válaszolt semmit pedig ő fogadta a bejelentést FBI-nál
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 089
4 294
LV karakter
Nick Estrada
Sehogy sem megoldható a kérésed, hogy tartsunk fogadónapokat vagy egyéb alkalmakat, amikor csak ezzel foglalkozunk. Egyébként pedig nem hiszem, hogy mindent megtettél volna azért, hogy felvedd velünk a kapcsolatot.

próbáltam felvenni kapcsolatot
75d9e1cc248ee4a27400619a818b7c73.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: adrakee és Kispek

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Ezt, hogy elérhetetlenek vagyunk az a legkevésbé sem fedi a valóságot. Azért mert privátba nem tudsz rámírni fórumon az nem jelenti, hogy sehol sem érsz el.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi és adrakee

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
A témát áthelyeztem az Off topic részlegre, következőben ide nyisd az ilyesféle témákat.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Renato

Klaviatúra gyilkos
2019. 02. 15.
748
3 872
19
V4 karakter
jose espiga
LV karakter
alfredo venegas
TS-en, illetve IC is eltudtál volna érni.
mYippmD.png

q9vL4eM.png

Konkrét fogadónapokat nem tudunk tartani, mert senki nem akar AFK-olni a HQ-n, várva, hogy intézzék a fegyverbejelentést. Egyébként pedig elég sok tagunk nyaral, köztük azok is, akik intézik a fegyverbejelentéseket.
 

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 263
1 541
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
Nem teljes mértékben igaz, mikor mi jelentettük be a cégünket akkor mire lvpd hq-ra értünk már fogadott is Ricsi.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
180
371
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Ejtem a témát valószínüleg tényleg benéztem és csak én szívtam, figyelmetlen voltam vagy tudom is én miértnem néztem szét jobban. Teljesen igazatok van. Remélem senkit nem bántottam meg. Kérem zárják a topic-ot.

Köszönöm mindenki válaszát
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.