Luther W Riddles jelentkezése SCCS-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GypsyVajda12

Újonc
2019. 02. 25.
18
4
Tiszalúc
V4 karakter
Bannolva
LV karakter
Malcoln N White
V2 karakter
Malcoln N White
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Griffin Lisander [ha elfogadják a névváltásomat Luther W Riddles -lesz] ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülberül 2 éve regisztráltam. ~

Hányas szintű vagy?
~ 5 ~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Ezen a szerveren még nem voltam frakcióba. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Irl is szerelő szeretnék lenni. És szerintem egy normális szerveren kicsi izelítőt tudok kapni. És már pár szerveren voltam szerelő és eddigi, legjobbb frakció! És egy értelmes szerveren ahol rendes "program" van erre a dologra kivalóan bele tudnám magamat élni, és akár 3-4 óra fix duty-m lenne! Rendelkezésre álló pénzel rendelkezem és nem "csóróságból" lépek ide be! Jó nyílvánvalóan a pénz miatt is de maga az rp miatt! ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem! ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 3-4 ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Azt hiszem 1szer. ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ lőször is köszöntök mindenkit aki a lapomra tévedt, kellemes olvasást kívánok mindenkinek.Dénes vagyok, 14 éves. Tiszalúcon Arany János Általános iskolában tanulok. A foci Amit nagyon szeretek csinálni, amivel természetesen a fegyelem is jár. 3 évet sportolok. Magatartásommal probléma nincsen, tisztelettudó vagyok, az idősebbnek megadom a tiszteletet, tömören egy vidám srác vagyok aki tiszteli az idősebbeket. Talpraesettségemről árulkodjon az hogy már 10 éves korom óta dolgozok, és természetesen e mellett tanulok is, próbálok mindent magamnak megteremteni amit csak tudok. Az emberekkel jól kijövök, sosincs első benyomásom, nem vagyok közvetlen, szeretem kiismerni az embereket, és nem vagyok előítéletes.Pozitívumként szolgáljon hogy szeretek dolgozni, tehát a rám szabott munkát szívesen végzem, és még akár keresem is.Szókincsem elég bő, nem hadarok, higgadtan lassan, érthetően beszélek ami szerintem pozitívum, hisz fontos hogy jól tudjuk kezelni az embereket, és az adott szituációkat TeamSpeak3-on, e mellett angolul is jól beszélek, Konfliktusokat jól kezelem, higgadtan, nem vagyok hirtelen haragú, szeretek igazságos lenni.Helyesírásommal nincs baj, viszont nagyon tudok harapni mikor valaki pl a "helyes"-szót pontos "j"-vel írja, rosszúl tudnék lenni olyankor, de ez csak mellékes, ha bármi ilyet látok mindig segítek az embereknek.Diszkrét vagyok, tehát meg lehet bennem bízni, szerintem elég érett a gondolkodásom, de ezt majd kitapasztaljátok ha esetleg továbbjutok.Még annyit rólam hogy lelkes típus vagyok, nagyon tudok örülni kis dolgoknak is, nem vagyok nagyra vágyó típus, beérem a kicsivel is. Szeretek együttműködni az emberekkel, hisz jobb csapatba dolgozni mint egyedül, ez egy saját vélemény. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Domi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
121
5
26
Erdély
V4 karakter
Joe S Oliver
LV karakter
Joe S Oliver
V2 karakter
Eduardo R Mauricio
Annyira nem fogott meg a lapod nem támogatom
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.