Luther Amos - Actim, Orton

Luther Amos

Újonc
2020. 10. 25.
2
8
LV karakter
Luther Amos
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Luther Amos >

Panaszra tett Admin neve:
<
Actim, Orton >

Panasz oka:
<
Jogtalan szankció, szabályzat hiányosságát tekintve >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
PK, Log >

Megjegyzés:
<
Helló, A PK-n leírt megjegyzésem erősen hivatkozik, hogy maga a szabályzat nem részletezi az ilyen súlyosságú kihágásokat, egy nincs forgalmid/jogsid, egy egyszerű pénzbírság + lefoglalt jármű, míg ha te több mint a megengedett duplájával közlekedsz az komoly börtönbüntetéssel jár a valóéletben.
Mikor nem értettem egyet az érveivel, megkértem, hogy hívjon egy magasabb szintű admin-t, aki valószínüleg őt védve, annyit mondott, hogy:
Admin 5 Orton: (( Hiába hozod fel a valóságban megtörtént eseményeket, egy játékszerveren vagyunk. ))
Admin 5 Orton: (( Azért, mert lemész szembe, attól nem fogsz menekülni. ))
Tehát mint Actim, mint Orton a teljesen jogos érveimet figyelmen kívül hagyva, egy olyan büntetést szabott ki, melyre nincs megfelelő szabályzat jelenleg. Ha a játékmód alapkoncepciója, hogy törekszik az IRL események reprodukálására, mégis mi lenne a NonRP abban, ha egy motoros úgy dönt, hogy nem áll meg a rendőrnek (lásd a videókat a PK-n)? Illetve honnan jön az az állítás, hogy nem az IRL események reprodukálásra törekszünk, akkor enni/inni sem kellene a játékban, mert egy élettelen karakterről van szó, aki csak áramot fogyaszt egy virtuális világban.. Tudom, hogy valószínüleg, az lesz a válasza a kedves bírálónak ami az imént említett Adminoknak, de akkor így gondolkozzon már el a többi olvasó is, hogy mégis milyen célből játsza a játékot, mit vesz figyelembe mikor bármit tesz a játékban, azt, hogy IRL mit tenne, vagy fogja a kis noteszét és nézi a szabályzatot ami nem részletez kb semmi hasonlót? >
 

Actim

epres actimel
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
63
71
Örkény
V4 karakter
Kyle Torres
LV karakter
Lisa B Twain
V2 karakter
Lisa T Cortez
Szia!

Ugyanezt tudom itt is elmondani. A Penal code-ból is kiindulva, nem elég indok az, hogy szembesávba (táblát figyelmen kivül hagyva) mentél 250-el. A szabályzat is kitér arra:
-Az indokolatlan menekülés tilos. A menekülésre nem indok az hogy nincs nálad jogosítvány, vagy forgalmi.
↳Továbbá a szabály alól nem lehet kibújni kiskapukkal, ide értve hogy magadhoz veszel minimális értékű illegális tárgyakat.
A szabály kitér arra, hogy nem lehet kibújni kiskapukkal: pl. minimális illegális tárgyakat magadhoz veszel.
Én úgy gondolom nem elég ok, hogy 80ezer $-os bírság miatt menekülsz el. ( Penal code kalkulátor ).

További szép napot, várom a bíráló válaszát.