Luna Escamilla rendőr Főtörzsőrmester heti jelentése. [2024/07/01 - 2024/07/07]

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
66
55
Miskolc
V4 karakter
Luna Escamilla
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Luna Escamilla
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-208
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Benjamin Gilson rendőr Zászlós
Kelly Hawkins rendőr Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Dijana Knez
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.01.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
62.1 § Testi sértés - Könnyű (8 napon belül gyógyuló sérülés) (TSK)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap (2024/07/01) folyamán ADAM-208-as egységhez csatlakoztam továbbá az éjszakai szolgálatban ugyanebbe a munkamorálban folytattam a tevékenységeimet. A szolgálati gépjármű Gilson rendőr Zászlóshoz tartozik, ami egy Audi RS6 Avant, mely a Közrendészethez tartozik. A Pershing Squarei kapitányságon csatlakoztam, már az egységet alapból Gilson r. Zászlós és Hawkins r. Őrmester alkotta, aki most teljesíti az akadémiának a második félévét.

Az egységgel Blueberry térségében folytattunk járőrszolgálatot ahol az Antikváriumban tumultus alakult ki, s egy hölgy felpofozott egy urat, pontosabban Daniel Bellucci ex. rendőrt, aki a pofontól egyből a talajra került. Ezután a cselekedet után a hölgyet (Dijana Knez) letartóztattam Testi Sértésért, s beültettem az autóba. Az ADAM-208-as egységként a Dillimoreban található őrsre szállítottuk, pontosabban a kettes kihallgatóba kísérte Hawkins r. Őrmester kisasszon, s ott állítottuk elő.

A kihallgatóban mindent jogszerűen csináltunk. A jogait tájékoztattuk a hölgynek, nem kívánt élni egyikkel sem. A hölgy kicsit ki volt akadva, hogy egy pofonért bilincsbe került mindkét kezére, de kollégám, pontosabban Gilson r. Zászlós felvilágosította a tetteiről. Legnagyobb részben azért tartóztattuk le a hölgyet, mivel az úr a pofonnak nevezett ütés által a földre került. Negyven százalékos enyhítéssel huszonhét nap letöltendő börtönbüntetést és ötvenkétezer dollár börtönbüntetést kapott. Óvadék letételére kapott lehetőséget. Az előállítás 2024/07/01-én, hétfői napon történt.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
52,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Luna Escamilla
lablec.png