Luna Escamilla Főtörzsőrmester jelentései [06.17 - 06.23]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Luna Escamilla
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
TRAFFIC-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Owen Stouhoffer Törzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Kiante Coney
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 5 series F11 - SIDE EYE
Körözést elrendelő neve:
William Hilson
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.18.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
82.1 § Illegális fegyver birtoklás - Kézifegyver (IFBKF)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
113.4 § Gyilkosság - Hivatalos személy meggyilkolása (GYKH)
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap (2024/06/18) folyamán TRAFFIC--2-es egységet a kora délutáni órákban Owen Stouhoffer rendőr Törzsőrmesterrel alkottam. Még mielőtt közösen megalakult volna az egységünk a TRAFFIC-3-as egység felderített egy egységet, a DELTA-02-est, melyet Kyran Reece rendőr Főtörzsőrmester alakított, amíg ki nem oltották az életét. A TRAFFIC-3-as egységből pontosabban William Hilson rendőr Főtörzsőrmester kinyomozta valamilyen módon, hogy a SIDE-EYE rendszámú autónak a sofőrje likvidálta Reece Főtörzszászlóst. A körözést kihelyezte a Főtörzsőrmester, ezt követően harminc perccel többször is bejeleztek a rendszereink a körözött autóra, melyet az NNI-sek fogtak el. Tűzharcba keveredtek a San Fierro - Bayside határon, ahol egy Nyomozó az életét vesztette a Nemzeti Nyomozó Irodától. A célosunk több golyót is kapott, Pietro D Reyes Zászlós szanitéc látta el a sérüléseit, de mivel súlyos állapota miatt egyből operációra szorult így értesítettük az Országos Mentőszolgálatot. Kiérkezett a Mentőszolgálattól egy egység, a TRAFFIC-2-es illetve a TRAFFIC-3-as egység kísérte be a San Fierroban található kórházba, ahol az urat Hetzman Osztályvezető Főorvos úr illetve Oakwood Mentőápoló műtötte meg. Az operáció előtt elkoboztuk az illegális lőfegyverét illetve ahhoz tartozó lőszereit, pontosabban egy Colt-45-ös típusú engedélyköteles fegyvert illetve 103 darab .45 ACP típusú töltényt. Miközben folyt az operáció Rhoden Törzsőrmester, Stouhoffer Törzsőrmester illetve én és Hilson Főtörzsőrmester volt a műtő környékén, s szemmel tartottuk az előállítandó személyt. Sikeresen operáció után a TRAFFIC-2-es illetve TRAFFIC-3-as szállította be a Tierra Robodai kirendeltségre, ahol én vezettem a kihallgatást, az elején még Hilson Főtörzsőrmester próbálkozott, de az úr ragaszkodott hozzám. A kihallgatás során bemutatkozunk mindannyian a nevünkkel, rendfokozatunkkal illetve jelvényszámunkkal. A jogait ismertettem az úrnak, nem kívánt egyikkel sem élni. A kihallgatás során kiderült, hogy amit vezetett autót a barátjáé volt, pontosabban a társáé, akitől szerezte a fegyvert illetve a töltényeket. A kihallgatás során megjegyzéseket tett az elhunyt kollégáinkról akiket ő ölt meg. Sürgősségi rádión megkérdeztem, hogy menekült-e a Nyomozók elől, a válasz érkezett, pontosan az volt, hogy menekült, de harminc méter múlva megadta magát egy baleset miatt. Az urat Gyilkosság - Hivatalos személy meggyilkolása, Rendőr elöli menekülés, rendőr utasításának megszegése, illegális fegyver birtoklás - Engedélyköteles fegyverek illetve Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltények miatt mely pontosabban a Büntetőtörvénykönyv alapján a 113.4-es, 55.1-es, 56-os, 82.2-es és a 80.1-es paragrafusok szerint lett előállítva. 300 nap szabadságvesztésre ítélték illetve $300.000 értékű csekket. Óvadék letételére nem kapott lehetőséget. A vezetői engedélyét nem tudtuk bevonni, hiszen az úr nem rendelkezett azzal sem.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
300,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Colt 45 (1 darab)
.45 ACP (103 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
41,260$


Aláírás:
Luna Escamilla
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: xionnx és csibszi

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Luna Escamilla
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
TRAFFIC-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Rufus Mike
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - QHC-46
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.19.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
54 § Hatóság félrevezetése (HF)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap (2024/06/19) folyamán LINCOLN TRAFFIC-2-es egységet alkottam, Közlekedésrendészeti feladatokat láttam el, pontosabban a hajnali órákban. A BMW 5 Series F11-es szolgálati gépjárművemmel SeeRing versenypálya környékén és környező térségében haladtam és a KRESZ Szabályait megszegő autósokra vadásztam, amikor ugyanis egy frontális balesetet szenvedtem, hiszen a szemből érkező Audi A8 D4-es gépjármű, melynek forgalmi rendszáma QHC-46-os volt. A baleset pedig úgy történt, hogy a fentebb olvasható gépjárműnek a sofőrje (Rufus Mike) a felezővonalon túlhajtott, s a baleset bekövetkezett. Mögöttem éppen egy bordó színű Lamborghini Huracan, ketten ültek benne, s ők látták a balesetet. Én kiszálltam, amire én sértett félként odaértem a vétkes sofőr autójához már az anyós ülésen ülő személy egyből azt kérdezte, hogy ez mi meg mégis mi volt. Nem kérdeztek az állapotomról amikor látszott, hogy vérzik illetve furcsán áll a jobb karom. A helyszínre Garner rendőr Törzszászlóst kértem, hogy a szanitéci tudásával lásson el engem, hiszen a baleset során egy üvegszilánk felvágta a karom, s néhány mikro üvegszilánk bejutott a karomba, amely szerencsére nem sértett főbb artériákat. Miközben folyt az eljárás a Lamborghini Huracanban utazó személyek illetve az Audi A8 D4-ben utazó személyek kommunikációt folytattak a járdán, s a vétkes sofőr kártérítést szeretett volna. Engem is olyan mondatokkal illettek meg, hogy fizetni kellene, erre az én válaszom az volt, hogy majd a helyszíni bírságot.

Megérkezett a helyszínre Gilson rendőr Zászlós, az urak akik az Audiban utaztak visszaszálltak a gépjárművükbe és tovább hajtottak, mintha mi sem történt volna. Gilson rendőr Zászlós a SIERRA-05 egységként. Szerencsére a gyorsasága miatt utol érte a balesetet okozó felet az alagút végén, a rendőrtársam többszöri felszólítással a földre kényszerítette volna a sofőrt, viszont ennek nem tett eleget, így kényszerítő eszközei közül a sokkolóját használta, ezzel bővült a bűnlajstrom a Rendőr Utasításának megszegése pontjával, amely pontosabban a Büntető Törvénykönyv ötven hatodik paragrafusa. A törött szolgálati autómmal odahajtottam Gilson Zászlósnak az MDC-jére, ahol megbilincselte a két személyt, s az autómba ültette őket. A beszállítást pontosabban a Dillimore-i kapitányságra terveztük a TRAFFIC-2-es és a SIERRA-05-ös egységgel, meg is valósult. A két célost beszállítottuk, közben a két úr az autóban velem kötekedett, kérdőre vontak, illetve a rendfokozatomat kérdezték, én ezzel őket tudósítottam is, hiszen azt hitték, hogy valamiféle "csicskadét" vagyok. A kihallgatást én és Gilson Zászlós vezettük.

A kihallgatás során említve lett a nevünk, rendfokozatuk illetve a jelvényszámunk. Én felsoroltam az uraknak a jogait, ők élni szerettek volna az orvosi ellátás igénylésével, hiszen a baleset során ők is megsebesültek. Az ellátást megint Garner rendőr Törzszászlós rendezte. A két úr nem értett egyet az intézkedéseinkkel, hiszen az ellátás után az egyik úr kifutott a kihallgató teremből erre társam, Gilson Zászlós ismét a kényszerítő eszközei közül a sokkolóját alkalmazta, ezzel leterítette őt a földre, s ismét visszavezette az asztalhoz. Mikor átkutattuk a ruházatukat én átkutattam a sofőrt, Rufus Mikeot, erre a mellette álló úr, aki az anyós ülésen ült, pontosabban Jason Brownie sérelmezte azt, hogy a társam lesokkolta, illetve azt is, hogy én vizsgáltam át a ruházatát a sofőrnek, Rufus Mikenak, itt iratokat találtam nála, viszont vezetői engedélyt nem. Megkérdeztem, hogy van-e jogosítványa, azt válaszolta, hogy van, viszont a másik nadrágjában, utána jártam a Mobile Data Computerben, s nem volt még az életében sem vezetői engedélye, tehát ennek köszönhetően a bűnlajstrom ismét bővült még egy ponttal: Hatóság félrevezetése, ami a BTK szerint az ötven négyes paragrafus. Az urak kértek egy felettesünket, Gilson Zászlós Richardson rendőr Hadnagyot vételezte, s ő meg is érkezett Cierran Wells Törzszászlóssal. A Hadnagy úrnak feltettek minden kérdést, illetve kifejtette az intézkedésünket amivel ő nem ért egyet. A két úr szerint nem mutatkoztunk be, viszont ez megtörtént, mivel Richardson Hadnagy a kihallgatásunk idején a másik kihallgatóban helyezkedett el így ő is hallhatta a történéseket. Végére értünk a kérdéseknek, s beismerték az urak a Cserbenhagyást mindketten, tehát a hetvennyolcas paragrafusi pont is hozzákerült a lecsukáshoz. A két úr a kihallgatás közben még a Hadnagy úrnak is anyázott, illetve tiszteletlen módon beszélt mindannyiunkkal. Ezért Rufus Mikenak kiszabtunk egy csekket, mely a rendőrrel szembeni tiszteletlenségéért szól, ugyanezt megtettük Jason Brownie-nek is. Richardson Hadnagy utasításba adta, hogy ne kapjanak óvadék letételére lehetőséget. Az urat előállítottam 2024/06/19.-én a hajnal első órájában a Dillimorei kapitányságon Cserbenhagyás, Rendőr utasításának megszegése, Hatóság félrevezetése indokok miatt. Pontosabban 220 letöltendő börtönbüntetést és $111.800 értékű csekket kapott. Óvadék letételére nem kapott lehetőséget.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
111,800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
220 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Luna Escamilla
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: xionnx és csibszi

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Luna Escamilla
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
TRAFFIC-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Jason Brownie
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - QHC-46
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.19.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap (2024/06/19) folyamán LINCOLN TRAFFIC-2-es egységet alkottam, Közlekedésrendészeti feladatokat láttam el, pontosabban a hajnali órákban. A BMW 5 Series F11-es szolgálati gépjárművemmel SeeRing versenypálya környékén és környező térségében haladtam és a KRESZ Szabályait megszegő autósokra vadásztam, amikor ugyanis egy frontális balesetet szenvedtem, hiszen a szemből érkező Audi A8 D4-es gépjármű, melynek forgalmi rendszáma QHC-46-os volt. A baleset pedig úgy történt, hogy a fentebb olvasható gépjárműnek a sofőrje (Rufus Mike) a felezővonalon túlhajtott, s a baleset bekövetkezett. Mögöttem éppen egy bordó színű Lamborghini Huracan, ketten ültek benne, s ők látták a balesetet. Én kiszálltam, amire én sértett félként odaértem a vétkes sofőr autójához már az anyós ülésen ülő személy egyből azt kérdezte, hogy ez mi meg mégis mi volt. Nem kérdeztek az állapotomról amikor látszott, hogy vérzik illetve furcsán áll a jobb karom. A helyszínre Garner rendőr Törzszászlóst kértem, hogy a szanitéci tudásával lásson el engem, hiszen a baleset során egy üvegszilánk felvágta a karom, s néhány mikro üvegszilánk bejutott a karomba, amely szerencsére nem sértett főbb artériákat. Miközben folyt az eljárás a Lamborghini Huracanban utazó személyek illetve az Audi A8 D4-ben utazó személyek kommunikációt folytattak a járdán, s a vétkes sofőr kártérítést szeretett volna. Engem is olyan mondatokkal illettek meg, hogy fizetni kellene, erre az én válaszom az volt, hogy majd a helyszíni bírságot.

Megérkezett a helyszínre Gilson rendőr Zászlós, az urak akik az Audiban utaztak visszaszálltak a gépjárművükbe és tovább hajtottak, mintha mi sem történt volna. Gilson rendőr Zászlós a SIERRA-05 egységként. Szerencsére a gyorsasága miatt utol érte a balesetet okozó felet az alagút végén, a rendőrtársam többszöri felszólítással a földre kényszerítette volna a sofőrt, viszont ennek nem tett eleget, így kényszerítő eszközei közül a sokkolóját használta, ezzel bővült a bűnlajstrom a Rendőr Utasításának megszegése pontjával, amely pontosabban a Büntető Törvénykönyv ötven hatodik paragrafusa. A törött szolgálati autómmal odahajtottam Gilson Zászlósnak az MDC-jére, ahol megbilincselte a két személyt, s az autómba ültette őket. A beszállítást pontosabban a Dillimore-i kapitányságra terveztük a TRAFFIC-2-es és a SIERRA-05-ös egységgel, meg is valósult. A két célost beszállítottuk, közben a két úr az autóban velem kötekedett, kérdőre vontak, illetve a rendfokozatomat kérdezték, én ezzel őket tudósítottam is, hiszen azt hitték, hogy valamiféle "csicskadét" vagyok. A kihallgatást én és Gilson Zászlós vezettük.

A kihallgatás során említve lett a nevünk, rendfokozatuk illetve a jelvényszámunk. Én felsoroltam az uraknak a jogait, ők élni szerettek volna az orvosi ellátás igénylésével, hiszen a baleset során ők is megsebesültek. Az ellátást megint Garner rendőr Törzszászlós rendezte. A két úr nem értett egyet az intézkedéseinkkel, hiszen az ellátás után az egyik úr kifutott a kihallgató teremből erre társam, Gilson Zászlós ismét a kényszerítő eszközei közül a sokkolóját alkalmazta, ezzel leterítette őt a földre, s ismét visszavezette az asztalhoz. Mikor átkutattuk a ruházatukat én átkutattam a sofőrt, Rufus Mikeot, erre a mellette álló úr, aki az anyós ülésen ült, pontosabban Jason Brownie sérelmezte azt, hogy a társam lesokkolta, illetve azt is, hogy én vizsgáltam át a ruházatát a sofőrnek, Rufus Mikenak, itt iratokat találtam nála, viszont vezetői engedélyt nem. Megkérdeztem, hogy van-e jogosítványa, azt válaszolta, hogy van, viszont a másik nadrágjában, utána jártam a Mobile Data Computerben, s nem volt még az életében sem vezetői engedélye, tehát ennek köszönhetően a bűnlajstrom ismét bővült még egy ponttal: Hatóság félrevezetése, ami a BTK szerint az ötven négyes paragrafus. Az urak kértek egy felettesünket, Gilson Zászlós Richardson rendőr Hadnagyot vételezte, s ő meg is érkezett Cierran Wells Törzszászlóssal. A Hadnagy úrnak feltettek minden kérdést, illetve kifejtette az intézkedésünket amivel ő nem ért egyet. A két úr szerint nem mutatkoztunk be, viszont ez megtörtént, mivel Richardson Hadnagy a kihallgatásunk idején a másik kihallgatóban helyezkedett el így ő is hallhatta a történéseket. Végére értünk a kérdéseknek, s beismerték az urak a Cserbenhagyást mindketten, tehát a hetvennyolcas paragrafusi pont is hozzákerült a lecsukáshoz. A két úr a kihallgatás közben még a Hadnagy úrnak is anyázott, illetve tiszteletlen módon beszélt mindannyiunkkal. Ezért Jason Brownie-nak kiszabtunk egy csekket, mely a rendőrrel szembeni tiszteletlenségéért szól, ugyanezt megtettük Jason Brownie-nek is. Richardson Hadnagy utasításba adta, hogy ne kapjanak óvadék letételére lehetőséget. Az urat előállítottam 2024/06/19.-én a hajnal első órájában a Dillimorei kapitányságon Cserbenhagyás, Rendőr utasításának megszegése, Hatóság félrevezetése indokok miatt. Pontosabban százöt nap letöltendő börtönbüntetést és $52.000 értékű csekket kapott. Óvadék letételére nem kapott lehetőséget.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
52,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
105 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Luna Escamilla
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: xionnx és csibszi

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Luna Escamilla
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-208
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Benjamin Gilson Zászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:

Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Ferrari 488 Pista - PITYESZ
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.19.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap folyamán (2024/06/19) 23:00 órakor ADAM-208-as egységet alkottam Gilson rendőr Zászlós irányítása alatt. Szolgálati időnk közben haladtunk a SeeRing körforgalmában, ahol egy sárga Ferrari 488 Pista típusú gépjármű kihajtott elém, melynek a forgalmi rendszáma PITYESZ volt. Az autót intézkedés alá vontunk miután kihajtottunk a körforgalomból, az urat megbírságoltuk 105.950 amerikai dollár értékben, ezek közlekedési szabálysértések miatt: Közúti veszélyeztetés személyi sérülés nélkül, körforgalmi útrend megsértése, kanyarodási szabályok megszegése, kanyarodási szándék jelzésének elmulasztása illetve nem megfelelő műszaki állapotú jármű használatáért és az érvénytelen forgalmi engedély miatt, melyek pontosabban a Büntető törvénykönyv alapján a hetvenkilences, tízes, hetes, kilences, huszonhetes és a huszonötös paragrafusok miatt került helyszíni bírság kiszabásra.

Az úrnak utasításba adtuk, hogy a nem megfelelő műszaki állapotú járműve miatt illetve az érvénytelen forgalmi engedélye miatt nem közlekedhet tovább az autójával, ő ennek az utasításnak nem tett eleget, az intézkedés után körülbelül tíz perc múlva elhajtott Angel Pineban található szerelőtelep felé irányban, útól értük, hiszen a szemünk láttára hajtott el a helyszínről. Az urat felszólítottuk, s kiszállítottuk a gépjárművéből. A kezeit hátrahelyezte én pedig egy karpereccel megfosztottam szabadságától, letartóztattuk Rendőri utasításának megszegéséért, ami a BTK-ban az ötvenhatos paragrafusnak felel meg. Az urat az ADAM-208-as egységként Dillimorei kirendeltségre szállítottuk, hiszen Gilson r. Zászlósnak köszönhetően oda is betudtunk jutni.

A kihallgatás során az úrral tájékoztatva lettek a jogai, nem kívánt élni egyikével sem. Ismertettük, hogy miért állítjuk elő. Az úr nem teljes mértékben kifogásolta az intézkedést, ő csak vontatót hívott a helyszínre, viszont a vontató amit látott nem állt meg ő érte, hanem tovább hajtott, ő azt gondolta, hogy tovább hajthat szólni a vontatósnak. Az urat huszonhét nap szabadságvesztésre ítélték, illetve húszezer-nyolcszáz dollár értékű csekk került kiszabásra Gilson r. Zászlós negyven százalékos enyhítésével. Óvadék letételére kapott lehetőséget. Az előállítás 2024/06/19.-én történt.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
20,800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Luna Escamilla
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: xionnx

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Luna Escamilla
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-208
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Benjamin Gilson Zászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Sophia Claire
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes-Benz GT 63 S - AD-EC-02
Körözést elrendelő neve:
Benjamin Gilson
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.20.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap folyamán (2024/06/20) ADAM-208-as egységben láttunk el közrendészi feladatokat Benjamin Gilson rendőr Zászlós rendőrúrral. Figyelmesek lettünk, hogy Santa Maria Beachen levő traffipax bejelzett egy körözött AD-EC-02-es rendszámú autóra, ami Cserbenhagyás (hetvennyolcadik paragrafus.) miatt lett kihelyezve rá egy körözés még a mai nap hajnali órája egyikében Moses Richardson rendőr Hadnagy úr kérésére.

Az autót Rodeon vettük észre, ott intézkedés alá vontuk, amelyet Gilson r. Zászlós kezdeményezett, s ő is vezette le. Az intézkedés során igazolta magát a hölgy, Sophia Claire, letartóztattuk Cserbenhagyás vádjával. Az ADAM-208-as egységgel beszállítottuk a Pershing Squaren található kapitányságra, ami a legközelebb volt hozzánk.

A kihallgatás során közölve lett a vezetéknevünk, rendfokozatunk illetve a jelvényszámunk. Ismertettem vele jogait, megértette őket, de nem kívánt egyikével sem élni. A felvételt megmutattuk neki, melyet Richardson r. Hadnagy küldött át nekünk a tabletünkre. A felvétel alapján mind a két fél hibázott, viszont a vád akkor is élt. Az egyes kihallgatóba voltunk, úgy láttuk jónak, hogy idehívjuk Richardson r. Hadnagy urat, ő meg is érkezett, majd tisztázták a felmerült helyzetet, elsimította a hölgy félreértését. A hölgyet 45 nap letöltendő szabadságvesztésre ítéltük negyvenszázalékos enyhítéssel illetve ötvenkétezer dollár értékű csekket szabtunk ki. Óvadék letételére kapott lehetőséget a hölgy. A hölgynek a vezetői engedélyét bevontuk, személyesen Gilson r. Zászlós rendőrúr vonta be a Mobile Data Comuteren keresztül. Az előállítás 2024/06/20.-án történt.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
52,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Luna Escamilla
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: xionnx

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Luna Escamilla
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-208
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Benjamin Gilson Zászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Sam Kenway
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
.
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.20.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
63.2 § Engedély nélküli behatolás - Rendvédelmi területre (ENBR)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap (2024/06/20) folyamán már az ADAM-208-as munkamorálban dolgoztunk, az Audi RS6 Avant szolgálati gépjárművvel, ami Gilson rendőr Zászlós rendőrúré. Éppen a 10-19-es rádió fóniát használva értünk vissza kapitányságra, amikor két úr bent volt a rendőrség területén engedély nélkül, ki szálltunk Gilson r. Zászlós társammal a járműből, hogy kitessékeljük őket a területről. Gilson r. Zászlós felszólította mindkét urat háromszor, hogy hagyják el a területet, kaptak három másodpercet, ezt a három másodpercet jelezte is Gilson , hiszen számolta. Az egyik úr a harmadik másodperc lejárta után is még bent tartózkodott a rendőrség területén, ezért ő a kényszerítő eszközei közül a sokkolóját választotta, majd használta szakszerűen. A sokkolást követően az egyik úr elkezdett ordibálni, kiáltozni, hogy megöltük a barátját.

Az úrtól Gilson a vezetői engedélyét háromszor kérte, viszont nem volt hajlandó odaadni - ezzel nem tudta igazolni magát, illetve nem teljesítette azt az utasítást, amit egy rendőr parancsolt neki - ami a Rendőri utasításának megszegésében merül ki, mely pontosabban a Büntető törvénykönyv szerint az ötvenhatodik paragrafusnak felel meg.

A kihallgatóba vezettük őt a mélygarázson keresztül, a kihallgatóban közölve lett a vezeték nevünk, rendfokozatunk és a jelvényszámunk. A jogait felsoroltuk az úrnak, nem kívánt egyikkel sem élni. Közöltük vele, hogy miért tartóztattuk le, nem értette az intézkedésnek a miértjét, viszont elmagyaráztuk neki. Előállítottuk a BTK szerinti 56 és 62.2-es paragrafusok miatt. Százhúsz nap letöltendő börtönbüntetést illetve kilencven nyolcezer dollár értékű börtönbüntetést szabtunk ki neki. Óvadék letételére kapott lehetőséget. Az előállítás 2024/06/20.-án történt meg.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
98,800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
120 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Luna Escamilla
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Luna Escamilla
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
TRAFFIC-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Ryan Nazim Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Rebece Louis
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 5 series e60 - Ismeretlen
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ)
82.2 § Illegális fegyver birtoklás - Engedélyköteles fegyverek (IFBK)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
85.1 § Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab) (IKBK)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap (2024/06/21) folyamán a TRAFFIC-2-es muinkamorálban dolgoztunk a BMW 5 Series F11-es szolgálati gépjárművemben, amikor Ryan Nazim rendőr Őrmesterrel Montgomery környékén Közlekedésrendészeti feladatokat láttunk el. Mikor a lakókocsi parkhoz érkeztünk egy BMW 5 Series E60 típusú gépjármű hajtott ki onnan, utána szaladt egy személy akin látszódott a fegyver, mi egyből cselekedtünk, kiszálltunk, erősítést kértünk, s likvidáltuk a személyt.

Mivel még ketten tartózkodtak az autóban így a hátsó sikátorban megtaláltuk őket, amire odaértünk már a Terrorelhárítás is kiért a helyszínre, egy személyt ők is likvidáltak, egy hölgyet pedig a földre kényszerítettek, hiszen mindkét lábát találat érte egy AR-15-os gépkarabéllyal. A helyszínre a Terrorelhárítástól érkezett szanitéc, pontosabban Iweala Törzszászlós, aki a helyszínen ellátta sérüléseit, viszont operációra szorult, így Scaltman r. Zászlós visszament a 706-os Mercedes-Benz Sprinterhez, melyben elszállítottuk a sérült hölgyet, Rebeca Louist a Terrorelhárítás központjához, ahol Aweala Törzszászlós kisasszony megoperálta, kiszedte az idegentesteket a sebből. A 706-os egységnek segítettünk beszállítani a TRAFFIC-2-es egységként a Pershing Square-i kapitányságra.

A kihallgatást én és Nazim Őrmester végeztük. A kihallgatás során bemutatkoztunk, vezetéknév, rendfokokozat és jelvényszám alapján is. Ismertettük a hölggyel a jogait, viszont nem kívánt élni egyikével sem. Átkutattam a ruházatát Rebeca Louisnak, ahol megtaláltuk a támadó fegyvert, mely egy Colt-45-ös volt, hozzátartozó hatvannégy darab .45ACP-s töltényeket. Ezen felül találtunk nála három grammnyi kokaint, amit a mérleg segítségével megmértem. A hölgy semmi konkrét információval nem tudott a javunkra szolgálni. Előállítottuk, háromszáz nap szabadságvesztést és háromszázezer amerikai dollár értékű csekk került kiszabásra a Büntető törvénykönyv 113.2-es, 82.2-es, 80.1-es és a 85.1-es paragrafusok szerint. A letartóztatás 2024.06.21-én történt a hajnali órák egyikében.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
300,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Colt 45 (1 darab)
.45 ACP (64 darab)
Kokain (3 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
48,480$


Aláírás:
Luna Escamilla
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: xionnx

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Luna Escamilla
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
TRAFFIC-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Ryan Nazim rendőr Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Baren Poda
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
- -
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.21.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
85.3 § Kábítószer birtoklás - Kereskedői tétel (26 vagy több gramm / darab) (IKBT)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap (2024/06/21) folyamán a Közlekedésrendészeti Osztályhoz tartozó BMW 5 Series F11-es szolgálati gépjárművemmel végeztünk TRAFFIC-2-es munkamorálban szolgálatot Ryan Nazim rendőr Őrmesterrel. Miután végeztünk San Fierro gyárban a biztosítással kitértünk az Angel Pineban található szerelőtelepre, ahol teljes gyári szerelést kértünk a gépjárművemre. A szerelő megszerelte, nem volt nagy gondja szerencsére, ez után Moses Richardson r. Hadnagy kérdezte a rádión, hogy kell-e valakinek előállítás, hiszen volt még egy behatolás egy Market területén elhelyezkedő ingatlanban, amit elvállaltunk.

A szanitécek ellátták Poda sérüléseit még az ingatlanban, a TRAFFIC-2-es egységgel a Pershing Squaren található kapitányságra szállítottuk, pontosabban az egyes kihallgatóba. Bemutatkoztunk a vezetéknevünkkel, rendfokozatunkkal és jelvényszámunkkal. A jogait nem kellett ismertetnünk, hisz a hölgy tisztában volt vele. Átkutattam a ruházatát, elkoboztam tőle 349 darab 9x19mm-es töltényeket, egy darab TEC-9-es gépfegyvert illetve 35 grammnak megfelelő füves cigarettát, melyet lemértem a kihallgatóban található mérleg segítségével. A hölgy adott számunka olyan információkat amit átadtunk a METRO-nak ami további intézkedéseket vont maga után. Ezért cserébe tőlünk a hölgy húsz százalék enyhítést kapott.

206.400 amerikai dollár értékű csekket kapott illetve 152 nap letöltendő börtönbüntetést szabtunk ki a hölgynek a Büntetőtörvénykönyv szerint
82.3 § 80.1 §, 85.3 § miatt. Óvadék letételére KAPOTT lehetőséget. Az előállítás 2024/06/21.-én történt.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
206,400$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
152 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
TEC9 (1 darab)
9x19mm (349 darab)
Füves cigi (7 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
63.480$


Aláírás:
Luna Escamilla
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: xionnx

Fede

Fórum Császár
2019. 07. 29.
1 675
4 487
V4 karakter
Greta Held
LV karakter
Hailey Webbs
Ámulok és bámulok, le a kalappal.
Ilyet még nem láttunk, így tovább.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.