Luna De Garcia - Jelentkezése Fix&Drive Service állományához[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Emi C Akimoto

Újonc
2020. 05. 17.
21
17
Budapest
V4 karakter
Luna De Garcia
LV karakter
Emi C Akimoto
V2 karakter
Luna De Garcia

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ András a nevem de megköszönném ha Andrisnak szólitanátok, 17éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Kb 3éve regisztráltam vagy több már nem tudom, tegnap óta kezdtem el játszani. Per pillanat 845perccel rendelkezek a szerveren. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem még nem volt semmelyik hála istennek, itt lenne: https://imgur.com/a/SDz5LxH ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen igen mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznap 5-6óra//Hétvégén 6-7 vagy több.Természetesen igen mivel karantén van szerintem még többet is. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Teljes nevem Tóth András. Jászberényben születtem 12éve élek Budapesten és ide is járok iskolába. Rendészeti iskolába járok 10.es vagyok ha fel nővök rendőr szeretnék lenni. Mivel be jött a karantén és az online oktatás így a SeeMta V2-szerverén szoktam játszani. Szabad időmbe álltalában vagy segítek itthon a tesómnak tanulni vagy csinálom a házimunkát. Sok háziállatom van itthon 3kutya,1macska,1tengeri malac akikkel szoktam foglalkozni. Helyesírás sajnos nem az erősségem mindent megpróbálok de nem mindig jönn össze nekem ha ezt el néznétek megköszönném. Hobbym a bmxezés amit nem tolók még profi szinten de határ a csillagos ég. Nagyon szeretem a sorozatokat ezek közül most a kedvencem a Nagy pénz rablás, és a Banshee. See-n kívül szoktam még MineSideozni és más MTA szervereken játszani. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Luna De Garcia ~


Születési helye, ideje:

~ Mexico, 1989.05.24 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Főiskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Én úgy gondolom magamról hogy értek az autókhoz és amit nem tudok azt a legkönnyebben maguktól lehetne megtanulni. Szeretnék tartozni a város leghíresebb szerelőtelepéhez, és tanulni a legjobbaktól. Nagy álmom volt eddig is hogy gépjármű szerelőként dolgozhassak. Én arra születtem hogy szerelő legyek és ezt be is fogom mutatni maguknál. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Luna De Garcia, született 1989.05.24, Mexico Apja neve Sean De Garcia, Anyja neve Sonja Da Koroljov, Születésem után 2évre édesanyám elhunyt isten nyugasztalja. Édesapám a figyelmét mindig a szereléssel probálta terelni ezért én mindig ott voltam mellette és figyelmesen néztem amint a motortérben csodákat képzett. Eléggé szegényes körülmények között éltünk de ennek ellenére én az általános iskolában és a szakgimnáziumban is kitűnő tanuló voltam hogy el érjem a céljaim és autószerelő legyek. A szakgimnáziumból egy sikeres érettségivel és gépjármű és motorkerékpár szerelő szakmával távóztam, innen mentem tovább a főiskolába tovább képezni magam. Jelenleg a benzinszállító állás lehetősséggel tartom el édeasapám és jó magam. Elérhetőségeim: - Telefonszám: 735641
-Email cím: koko20040524@citromial.hu ~

Aláírás:

Luna De Garcia

 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.03.18) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.