Luna Capri jelentkezése.

fintsikehh

Újonc
2023. 08. 06.
20
41
LV karakter
Amadeo Marsel
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Luna Capri -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Férfi
[X] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Las Venturas, 2000.12.24. -

Bejelentett lakcím:
- 13, Sinaloa Street, Rockshore West, Las Venturas -

Telefonszám:
- +38-76-859-0994 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Szeretnék egy összetartó, jó közösségbe tartozni. Az autók így-úgy amúgy érdekelnek, érdeklődök feléjük, telepen eddig mindig csak pozitív élményem volt, mindig segítettek így én is a csapat tagja szeretnék lenni. Sokat foglalkozok saját autóimmal is, ezt akár megtenném más autóival is, ha adatik rá így lehetőségem. -

Miért pont önt válasszuk?
- Szeretném munkámmal a telepet előbbre vinni, megismerni mégjobban az autókat, és foglalkozni velük. Munkámat precíznek mondanám, mindig is a siker hajtott, itt is ezt szeretném folytatni, és sok embernek boldogságot okozni a megszerelt patika autójával. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Las Venturas hirdetőfelület. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Nem volt eddig. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- - -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Luna Capri
Kelt: 2024.08.14

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Fintsii -

Betöltött életkorod:
- 18 -

Jelenlegi játszott perced:
- 80 634 -

Korábbi frakcióid:
- NVRLFT Crew, Blagoevgrad Mob, Rudaj organization -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- NVRLFT Crew: kirúgás ; Blagoevgrad Mob: kilépés ; Rudaj: frakció elvétel -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- RP szervereken már lassan 5 éve játszok, nem játszottam Recovery előtt. -

Terveid a frakcióban:
- Beilleszkedni a közösségbe, sok új barátra szert tenni, segíteni annak aki segítségre szorul, megnevettetni mindenkit a sok hülyeségemmel, aktivitásommal a frakciót előrevinni. -

Miért válasszunk téged?
- Jól tudok csapatba dolgozni, elég kommunikatív vagyok, szeretek mindenkivel beszélgetni, aktív vagyok. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Naponta akár 3-4 óra simán, de lehet akár több is. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 29603 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Sziasztok Kristóf vagyok vagy Fintsii aki, ahogy szereti. Nagyon régóta érdeklődök a számítógépes játékok iránt, mondhatni ez a hobbim. Elég sok időt töltök el a gép előtt szabadidőmben, de ezek mellett szeretek sportolni is. Sokat szoktam barátokkal focizni, de az asztalitenisz (ping-pong) a kedvencem. Alapvetően most végeztem a gimnáziummal, és most fogok továbbtanulni. A turizmus felé szeretnék irányulni, nyelvvizsgám is van stb, szóval elég jól fog ez is menni. Szabadidőmben nagyon szeretek még vezetni is, már lassan egy éve van jogosítványom. Ezeken kívül sokminden érdekel még, mint például a programozás. Youtube-ra is szoktam tartalmat gyártani néha napján, szeretek videót is vágni, ebbe a kreativitásomat megmutatni. Jelenleg a családommal élek, Zalagerszegen, de idővel valószínűleg már nem. -