FA/SA bírálatára vár Luna Bellstick - Alexa

Roddynator

Újonc
2024. 07. 03.
2
5
V4 karakter
Luna Bellstick
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Luna Bellstick

A ban időpontja:
2015.10.21

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Alexa

A ban oka:
Tudod ki a ribanc

Amiért szeretnéd az unbant:
Az eltelt idő, és, hogy egy kisebb társaság akikkel régen is játszottam újra elkezdtek játszani, nagyon meghozta a kedvem és elszeretném újra kezdeni, kíváncsi vagyok a szerverre a sok változásra. Persze megbántam, hogy ilyen csúnyán beszéltem, de a megjegyzésbe azért kifejteném ezt jobban. :)

Megjegyzés:
Mivel rettentő régen volt ,ezért fölöslegesnek tartom, hogy újjal mutogassak bárkire is, de a lényeg annyi volt, hogy Alexa telefújta a HQ-nkat admin dutyba én felkérdeztem amiért ts bant kaptam, utána messengeren egy hívásban nagyon csúnyán beszéltem róla, a másik illető ezt elmondta neki és bannolt :D Akkor inkább megsértődtem és nem az igazamért harcoltam, mindegy is.. teljesen más ember vagyok, lassan 10 éve volt! Megbántam, hogy így rá robbantam, felesleges volt. Szeretnék egy képet is csatolni ahol maga Alxea írt nekem, hogy unbannolna :) 2018-ban írt, akkor még nem akartam játszani! Szóval köszönöm előre is ha ti is így gondolkoztok! :) Alexa nevét direkt cenzúráztam, de a bíráló adminnak szívesen elküldöm :) ! https://ibb.co/1M59L30