lulu őtlete a Chevrolete Cammaro z28 as iránt

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
center]~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~[/CENTER][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Neved:
Hana Carmine Shimizu

Ötleted:
egy másik mod kénne a Chevrolete Cammaro z28 ra és másik headling

Megjegyzés:
Azért szeretnék másik modot kérni rá mert a boltban 90millio.De hozá lehet jutni 40millioba is és ugy hogy nem gyári hanem full fulos.Ezért szeretnék másik headlinget mert nagyon nehezen lehet vele közlekedni mert borulékon.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ezt most nem igazán értem , hogy hogyan függ össze az autókereskedés (gyári) 90millió és a (fullfullos) 40milliós ár a borulékonysággal. :eek:
Most az autó gyári árával van a gond vagy a borulékonysággal?
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
hali mindketővel gond van azért van gond mert nem lehet irányitani a másik gond az hogy a szerveren nincs belőle sok és mégis szindte hozá jutsz 40millákba
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Hát szerintem max ha csinálnak valamit vele akkor esetleg a handlinget írják át bár sok másik autó is borul mégsem csinálták meg. :( Pl. Lada , Range Rover , AMG G65 stb.
Az autó árát azt biztos nem írják át , csak mert kevés van és 40 ből tudsz venni fullfullosat.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Sajnos igen ez a gond, hogy több autó is borul, és azért lehet 40 millióba találni, mert sokan nem keresik, és emellett ebben az árérték arányban jobb autó is van. Mint előbb mondottak után handlingre tudok gondolni. Szerintem sokkal nagyobb gond ha elbugol a Supra kereke :cry:
EDIT: Amúgy viszont a modjával nekem nincs gondom, nemtudom ritka szép oldtimer, kevés van belőle tényleg, hisz te mondtad, és akkor milyen új modot tennél rá? :unsure:
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
én amilyen modot gondoltam rá egy első generációs ford mustang
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Jó ötlet, ez oké, de ott az 500 Shelby az is hasonlít... Nem tudom... Sok sikert Lulu, de akkor is furcsállom a dolgot o_O:rolleyes:
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
de viszont diregt nem irtam oda hogy milyen mod legyen hanem az legyen meglepetés
 

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
Attól függ, hogy mire lenne a modcsere.
Amúúgy, támogatom.
 

peko

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
395
1 254
V4 karakter
Nicolo Palmiro
Szerintem is jó lenne egy jobb model behozatala, támogatom
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Ha egyszer megírsz egy topicot akkor a BB code hibákat illene kijavítani +nem értem hogy ilyen helyesírással hogy lehetsz SGH,és az handling nem pedig"headling".Szerintem felesleges lenne,nem egy keresett kocsi,1-2 embernek ha van,majd ha úgy látják akkor majd úgyis lecserélik ha akarják.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.