Luke Locksmith jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patriik

Újonc
2021. 03. 05.
15
3
LV karakter
Aiden Locksmith
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Patrik

Hány éves vagy?
16

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2021-02-27


Hány játszott perced van?
26000

Miért pont téged válasszunk?
Azért, mert úgy gondolom érett gondolkodással rendelkezem, és tudom magamról ha valamit elkezdek abba meglehetősen sok időt és energiát képes vagyok beleölni.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
1-2 órát, hétvégén többet.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen tudnám.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Patriknak hívnak, 16 éves vagyok. Zala megyében élek. 4 éve játszom RP szervereken, csapatszellemű játékos vagyok. Napi minimum 1-2 óra aktivitást tudok nyújtani. Maximalista vagyok, ezért mindig igyekszem a jó RP-re törekedni és nem adom fel könnyen a feladatokat. Az emberekkel nagyon közvetlen és türelmes vagyok, minden problémát szívesen meghallgatok és ha tudok segítek nekik. Szabadidőmben általában edzek. Nagyon szeretek ismerkedni új emberekkel ezért szeretem ezt a játékot.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Szeretnék csatlakozni egy szuper közösséghez. Megszeretném nézni magam, egy rendvédelmi frakcióban. Elszeretnék érni egy nagyobb rangfokozatott.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Nem rendelkezem.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!

Pozitív:Segítőkész, barátságos, szorgalmas
Negatív:Szétszort, határozatlan, kötekedő.



Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Igen!

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Fix & Drive Mechanic Shop, 1 hónapot talán, sajnos akkor nem volt időm játszani és emiatt kirúgtak.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Luke Locksmith
Születési hely, idő: Los Santos, 1977-10-29
Anyja neve: Alexa Lo Celso
Bejelentett lakcím: Los Santos Jefferson Motel 6/G
Állampolgársága: Amerikai
Személyigazolvány száma: 894363JI
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 187cm
Testsúly (kg): 79kg
Telefonos elérhetőség: +38-76-636-7619
E-mail cím: luke_locksmith@seemail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Érettségi
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Wells Cathedral School
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: -
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Angol
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: -
Korábbi munkahelyek: Fix&Drive Mechanic Shop
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: B kategóriás

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem rendelkezem.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Államhatár, See City területének és légterének védelme.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, Törzsörmester, Főtörzsörmester

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Kihúzni magunkat, tisztelegni, majd a vezeték nevén és a rendfokozata alapján megszólítani.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?

-Légierők

-Szárazföldi erők

-Haditengerészet



Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Mivel nincs rangidős személy, ezért tájékoztatom a társszerveket hogy a Honvédség jelen pillanat ez miatt nem tud segíteni.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Először is rádióznám, hogy beszökött egy civil. Majd fegyvert fognék rá, hogy adja meg magát. Ez utána előállítom a célszemélyt, és szólok rádióba a társszerveknek, hogy vigyék el őt.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Felszólítom az civil személyt, hogy távozzon a helyszínről. Ha a felszólítás után nem hajlandó elmenni a területről, akkor intézkedés alá vonom, RUM indokkal.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Los Santos, 2024-07-15.
Aláírás:
Luke Locksmith
 

2row

Barangoló
See Game Helpdesk
v4
2022. 07. 09.
105
96
V4 karakter
Justin Tworow
Szia, lapod nem rossz, végén vannak pontatlanságok, FK jump nem szép, de 3 hónapos szóval nem friss, bannod régi ami nem befolyásoló tényező ez esetben. Amennyiben komolyan gondolod a frakciót akkor még valami jó dolog is kisülhet ebből. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Patriik

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
222
435
Budapest
V4 karakter
curt_sanders
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Szia! Tworow mar leirta a lenyeget ugygondolom, azonban szamomra a “Locksmith” elegge immerzio rombolo. Ettol fuggetlenul sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: Patriik

Hamii

Újonc
2023. 01. 08.
74
17
V4 karakter
Anthony Cavanagh
Szia! A lapod elfogadható, a bannod már régi és ha tanultál belőle nekem nincs ellenvetésem, így Támogatom a lapot, egy esélyt megérdemelsz!
 
  • Imádom
Reactions: Patriik

hmd5g

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 07. 24.
364
190
V4 karakter
Lorenzo Memphis
yrBgERtv2.png

SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Kérjük jelenjen meg a honlapon kiírt toborzási időpontok egyikén. Kérjük a toborzásra hozzon magával esetleges orvosi papírokat illetve megfelelő sportruházatot!


OOC: ((A héten bármelyik délután folyamán várunk TSen Leader váróban, illetve In-Game támaszpontunk előtt!))

Üdvözlettel:
Lorenzo Memphis Ezredes
SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
  • Imádom
Reactions: Patriik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.