Lukas Heilmeier jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Burek

Ex-GA[3]
Támogató
2019. 01. 14.
335
665
20
Szerbia, Vajdaság
V4 karakter
Thomas M Mayhall
LV karakter
Lukas Heilmeier
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Lukas Heilmeier -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Németország, Hannover, 1993.03.20. -

Bejelentett lakcím:
- Las Venturas, Winchester St. 9 -

Telefonszám:
- +38-76-417-4355 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Szeretnék az autószereléssel kapcsolatos dolgokban fejlődni, kapcsolatokat kialakítani és egy stabil munkahelyet találni. -

Miért pont önt válasszuk?
- Társasági embernek tartom magam, a munkát becsülettel és tisztességgel végzem el. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Az álláshírdetéseket böngésztem egy álláskereső weboldalon. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Németország, Audi autógyár, az autó elektronikai elemeinek telepítése. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- - -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Lukas Heilmeier
Kelt: 2024.08.14

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Burek -

Betöltött életkorod:
- 20 -

Jelenlegi játszott perced:
- 262 514 perc -

Korábbi frakcióid:
- Roosevelt Auto Care Center, Redneck, Las Venturas Taxi, Jesse Car Service, Internal Revenue Service
Továbbá NS frakciók: Alte Freunde, Thunder Hub -


Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Az okok eltérőek. Frakció megszűnése, más RP szál kezdete, vagy frakción belüli nézeteltérések. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Az RP szervereken lévő pályafutásom SeeMTA-n kezdtem UCP szerint 2018 júniusában, napjainkig. Így ebből adódóan igen, játszottam recovery előtt szintén. -

Terveid a frakcióban:
- Szabadidőm kitöltése, új kapcsolatok teremtése. -

Miért válasszunk téged?
- Barátságosnak és intelligensnek tartom magam. Az igazságot szeretem és azt ki is mondom. Még ha ez másoknak nem is tetszik. Mindig keresem a társaságot, a szerveren próbálok/szeretek RP szituációkat generálni, amivel lehet növelni a játékélményt. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Előreláthatóan napi két órát minimum. Ez októbertől a szemeszter kezdetével változhat. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 251 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Helló-szia! Tamás vagyok, ám Bureknak szólítanak az internetes világban. Húsz éves vagyok, Szerbiában élek. CNC technikusként végeztem a középiskolát. Jelenleg pedig mérnök informatikusnak tanulok főiskolán. Az iskola mellett webapp fejlesztőként dolgozok már két éve. Egy programozóhoz illően sportokkal nem foglalkozom. Így hobbiként maradt a számítógép és az azon folytatható tevékenységek. Mellette szeretek vezetni, illetve apróbb dolgokat akár meg is szerelni autón. Ahogy említettem is már, barátságos figurának tartom magam alapvetően, sok emberrel szót tudok érteni. -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 256
1 334
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.