Luis Tomilson jelentkezés!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TomikaGhun

Újonc
2022. 04. 08.
9
2
V4 karakter
Luis Tomilson
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
> Zrena Tamás <

~ Hány éves vagy? ~
> 16 <
~ Account ID-d? ~
>216111<

~ Jelenlegi játszott perced? ~
>9 526<

~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
> Változó , de leggyakrabban délután <

~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>kb a 90%-át (3-4 óra)<

~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <

~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Még nem voltam frakció tag!<

~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Rendelkezek mindennel!<

~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~

> Zrena Tamás vagyok, most kezdem szeptembertől a 11.-es technikumi éveimet. Szabadidőmben gépezni szoktam, biciklizni, vagy el menni haverokkal találkozni. Munkavégzés terén nagyon precíz vagyok , rendkívül jó probléma megoldó képességem van, jól alkalmazkodok és könnyen szerzek barátokat. Körülbelül naponta ( hogyha nincs semmi program) akkor 5-7 órát tudok a gép előtt tölteni. Hobbijaimhoz sorolnám még azt hogy megőrülök a kocsikért , mindig ámulok mikor hallom a jobbnál jobb kocsik hangjait és látom hogy milyen szép munkát végzett rajta a tulajdonosa.<


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Luis Tomilson<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Los Santos, 08. 03. 2000<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~
> Autófényező<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Rendkívül jó alkalmazkodó képességem van, jól kijövök az emberekkel, könnyen szerzek barátokat, nagyon érdekelnek az autók és az autószerelés is midig valamit bütykölők az autómon. Nagyon gyorsan tanulok és munkámat egyedül is eltudom látni a betanítás után hibátlanul. Tisztelettudó vagyok és szabálykövető!<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Igen elfogadom, és rendelkezek az összeggel.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Luis Tomilson vagyok Los Santosban élek, nem volt még szerencsém autószerelőként dolgozni, de nagyon vonz engem ez a terület. A munkámat nagyon precízen eltudom végezni és jó kapcsolatokat tudok teremteni bárhol és bármikor. Nagyon szeretnék egy jó közösség tagja lenni, mivel még ebben a városban nincsen sok ismerősöm. Munka tapasztalatom nincsen, pályakezdő vagyok.

Tanulmányaim:

Általános iskolai végzettség, érettségi, Pénzügyi-Számviteli ügyintézői felsőfokú középiskolai végzettség.

Mire elvégeztem a pénzügyi szakmát , addig elhatároztam hogy autószerelő akarok lenni, ezért tovább képeztem magam gépészeti szakon. Nem sokkal később meg is nyitottam az autó fényezőmet ami a mai napig is működik , de nincs rá nagy kereslet ezért beszeretném zárni ha esetleg megtisztelnének ezzel az állással.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>30 percet<


 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
405
144
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.07.09. (Kedd) 16:30
- 2024.07.11. (Csütörtök) 16:30

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
  • Imádom
Reactions: TomikaGhun
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.