Luis Thomsom Jelentkezése a Katasztrófavédelemhez

Luis Thomsom

Újonc
2023. 11. 01.
11
0
V4 karakter
Luis Thomsom
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Luis Thomsom
Születési helye, ideje: 2000.05.31
Bejelentett lakcíme: Los Santos Ocean Dooks 56

Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): Luisthomsom@seemail.com
Legmagasabb iskolai végzettsége: Középiskola.
Megszerzett szakmák, képzettségek: Tűzóltóiskola
Nyelvismeret: Angol,magyar,német
Gépjármű vezetői engedély kategóriája:
B,C

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?

Szeretném See city városát segíteni,és lakosságát szeretném megvédeni

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén,Égethetőanyag,Hőmérséklet

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Először is ha megbizonyosodtam arról hogy nem tartózkodik senki a teremben ez után áramtalanítani kell a helységet.Amikor le áramtalanítottam a helységet Oxigén maszkot felvéve porral oltóval megkezdem a tűz eloltását.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Szivattyúk,poroltó,láncfűrész,fecskendező elsősegély felszerelés,oxigénpalackok,feszítővas,hőkamerák,létra

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Első sorban rádiózást hajtok végre,jelentem hogy mi történt és kérek erősítést az után És megkeresem hogy találok bárhol tüzet, ez után megbizonyosodtunk arról hogy nincs tűz,ez után megvizsgáom a társamra rá szakadt mennyezetet. utánna elkezdjük a társamról eltávolítani a törmelékeket. Utánna azonnal értesíteni kell a mentőket!

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Elöször áramtalanítani kell az épületet utánna 2csapat kell az egyik megy a kisfiúhoz ezzel párhuzamosan megkezdi a másik csapat a palack visszahűtését illetve eltávolítását az lakásból és biztonságos helyre vinni, ezek után neki kezdenek a tűznek az eloltásához.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Luis Thomsom A nevem 24éves vagyok 2000.05.31én születtem kitartó vagyok és szorgalmas is Los santosban születtem Azt Nagyon szeretem hogy másokon segítsek. És megtegyem a legjobbat az embereknek kiskoromban érdekelt mindig is a tűzóltóság volt egyszer lehetőségem bemenni egy laktanyába és azóta érdekel ez az egész, hogyan zajlanak a folyamatok egyszer elutaztunk és sajnos autóbalesetet szendvedtünk ahol tesóm életét vesztette és azt határoztam el az életemben ,hogy megpróbálok segíteni see city lakosságának.

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Tóth Gergő vagyok 15éves vagyok,szabadidőmben haverokkal szoktunk bringázni meg játszani szoktam,de általában játszani szoktam.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?

28 952 perc

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről
igen voltam kétszer aj-ban és egyszer kitiltva
Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Azért mert szeretném kipróbálni magamat a tűzóltóságnál és egy jó csapatban játszani.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél k
Voltam szerelő a fixnél igazából nem volt olyan jó a csapat akkoriban inaktív voltam és unalmas volt az egész rájöttem,hogy nem az én világom a szerelés ezért léptem ki.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen rendelkezem

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.xx.xx

Aláírás: Luis Thomsom





 

DriftV4

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
922
461
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Szia!

Hát az UCP-éd nem szép avval a kitiltással, de régen is volt, szerintem megérdemelsz egy esélyt a csapatban Hajrá, támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: Luis Thomsom