Luis R Philippo Jelentkezése Taxisofőr munkakörbe.

Lolacskam21

Újonc
2024. 07. 23.
3
0
LV karakter
Luis R Philippo
Személyes információk:
Vezetéknév: Luis
Középső név: R
Keresztnév: Philippo
Születési hely és idő: Bayside Newtoon street 2/S1989.08.12
Anyja leánykori neve: Luis R Marianne

Elérhetőség:
Telefonszám: 38766496475
E-mail cím: dajtoka123@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: Igen
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretek vezetni, és ha az élvezetből azaz vezetésből még pénzt és lehet keresni, azaz a kellemest a hasznossal összekötni, akkor szeretnék a cég hasznos társa lenni.!

Miért pont önt vegyük fel?
A Vezetés a mindenem, óvatosan, körültekintően, figyelmesen vezetek, élvezem a vezetést, szeretek ismerkedni, szeretek jó hangulatot csinálni, akár ismeretlen utasokkal is megtalálni a közös hangot, persze emellet, precíz, pontos, alkalmazkodó,jól beilleszkedő, szabálytartó sofőr, barát, kolléga, lehetek.!

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Alap elvárás, nekem fontos a csapatmunka, számithassunk egymásra, összhang, és társai.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: Igen
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: Igen
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Pálfi Péter

Hány éves vagy?
18

Hány játszott perced van?
551 :(

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem voltam

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
v----

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Sok mindent eddig még nem értem el, viszont kaszinón nyertem is buktam is nagyobb összeget, ennyi büszkeségem van idáig.!/ICODE] [SIZE=6][COLOR=rgb(255, 215, 0)]Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?[/COLOR] [SIZE=5][ICODE]napi 8 óra maximum.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: Igen
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Gyorsan illeszkedem, humoros vagyok, nem hitegetek, tartom a szavam, csapatmunkát szeretem, jófej srácnak tartanak... :)

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
18 éves vagyok, Szakács tanuló, független, ráérek mindíg kivéve mikor nem :p szeretek gamelni, 8-10 órát gép előtt ülök akár meló után is,




Aláírás: Pálfi Péter SAJÁT NÉV


Kelt.: 2024.07.23. 16:36