Luis Dag jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Józsii

Újonc
Támogató
2021. 01. 01.
42
77
Kaposvár
V4 karakter
james.callum
LV karakter
james.callum
V2 karakter
luis.dag
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Doránnak, 15 életévemet töltöm ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2020 óta játszok, nagyobb kihagyással, 6748 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ 1 alkalommal voltam adminjailban, de csak félreélrtés miatt.
A ban pedig, ami ott le van írva. Kicsit rossz gondolkodásom volt, de már érettebb vagyok és megfontoltabb.
~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Rendelkezek és használnám is rendszeresen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 2-4 óra menne, az elvártak bőven ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ József Dorián-nak hívnak, szeretek barkácsolni és számitógépezni. Gépjármű mechatronikai-technikus szakmát tanulom, ezért is vágyok ide. Folyamatosan 2 éve játszok a szerveren, kisebb kihagyásokkal. Hobbimba sorolható az amatőr ping-pong és labda játékok, de nem edzés szinten. Régen kosaraztam, de helyszín váltás miatt abbahagytam. Szerencsés családba élek, nincs semmi egészségügyi gondom és tető is van a fejem fölött és étel a tányéron, ezekért boldog is vagyok. Picit beszédhibás vagyok, de megért mindenki és, ha nem említtem van aki nem veszi észre. Jó tanuló vagyok az iskolába, persze csak az órákon, itthon mindig is utáltam könyvet kinyitni. Beszélgetés másokkal se áll tőlem távol, nagyon szeretek beszélgetéseket/kommunikációt kezdeményezni egy társaságban. Itt a SeeMTA világában, inkább V3 felé mozogtam a bannom miatt is, de ott sokatt elértem és most unbant megkaptam és itt játszok. V3-on 40-50 millió vagyont elértem és Taxi csapatvezető-helyettest, emiatt ott van egy taxi hazavár programom is, remélem itt is elérek sokat. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Luis Dag ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro, 1999. 12. 14. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autószerelő + mesteri képzés ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ A maguk csapata kifejezetten összeszedett és összetartó, emiatt is választanám önöket. Régóta vágyok magukhoz és az ilyen szakmához teljesen legálisan. Remélem megértenek és sikerül a felvétel. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Luis Dag a nevem, Layla Sophia és Michael Dag egyetlen fia. 23 életévemet töltöm éppenséggel. Ennyi évesen is már sok életbeli tapasztalatom van, jó és rossz is egyaránt van. San Fierroban lakóm az unokatestvéreimmel, kedvelem is őket. Szüleimmel már nem élek együtt, de tartom a kapcsolatót velük. Családom nincs, de tervezek. Tanulmányaim a San Fierroi Általános Iskolában kezdődtek, és a Los Santosi Szakképző Iskolába végződtek, a szakmám autószerelő és autóvillamossági technikus. Hobbim az otthoni autószerelés, és az autóversenyzés. Sok munkahelyem volt, ezek közül kiemelve az OKF szervezet, őrmesteri póziciót töltöttem be. Voltak már kisebb munkahelyeim is, mikor ideérkeztem postás, áru szállító, buszsofőr. Céget is alapítottam kétszer eddig, az egyik személyszállító a másik egy szórakozóhely volt. Kisebb vagyonra is szert tettem és okosan gazdálkodok belőle. Nem vagyok hazug ember, mindenkinek csak az igazat. Vannak sok jó barátaim és ismerőseim, amit meg is becsülök. Aláírás: Luis Dag Tel.: 387611084955 ~

Aláírás:
Luis Dag​
 
  • Tetszik
Reactions: B3RTRAM és sliki74

Bence0407

Újonc
2021. 02. 24.
41
43
19
Albertirsa
V4 karakter
Osip Josip
LV karakter
Osip Josip
V2 karakter
Osip Josip

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Felvétel már megtörtént!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.