Luis Crusader Jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benikhe

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
106
10
V4 karakter
Luis C. Whitfield
V2 karakter
Luis C. WIthfield

~ [ Jelentkezési lap ] ~


VoK0rJX.png


43de5b54-166b-4406-97c6-81b3f4c387a1





1.Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok. Én egy 14 éves srác vagyok. Általában szabadidőmben sportolni szoktam. Gitározni tanulok lassan 8éve járok. Nyáron általában nyaralni mi a nyaralónkba szoktunk nyaralni. A nyáron nincs iskola(hála az égnek) ezért elég sok időt tudok a játékba belefektetni. Egyszer voltam már SGH, de sajnos akkor egy forumos baki miatt el lett véve. Az idők elteltével úgy gondolom, hogy újra megpróbálom.





2.Mióta játszol a szerveren?

A szerveren több mint másfél éve játszok. Lassan már 2 éve.





3.Eddigi elért dolgok:

-110ezer+ játszott perc

-SGH tag.

-sok barát


-Nemzeti Nyomozó Irodába: Igazgató-helyettes(leader)//BVFO-Parancsnok.

-Terrorelhárítási Központ: Törzsőmrester,(jelenleg ennél a frakinál vagyok.)

-GOV: Személyi testőr.


-OKF-be Őrmester







4.Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?


Tetszik a közösség. Szeretnék segíteni az embereknek, akik esetleg még nem tudnak RP-ni, vagy nem ismerik a szabályokat. Segíteni szeretném a munkámmal az adminoknak a munkáját is. A szabályzattal tisztában vagyok, ezzel nem lenne probléma, a kezdő játékosoknak tudnék segítséget nyújtani.







5.Miért téged válasszunk?

Én véleményem szerint kreatív, okos, segítőkész, ha kell komolya vagyok ha kell vidám. A munkát komolyan csinálnám, ha kell betanítás akkor megyek. Szeretnék sok mindent elérni a SGH terén, illetve a szervert úgy ismerem körülbelül mint a tenyeremet. Röviden ennyit tudtam leírni.







6.Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Mivel vége van az iskolának, ezért van mikor egész nap fent vagyok a szerveren. Rengeteg időt tudnék tölteni és foglalkozni az "SGH élettel". Napi inaktivitásra mondanék egy ilyen 5-6 órát ebből mindet tudnám az SGH-ra.







7.Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elsősorban természetesen megkérdezném, hogy milyen úton-módon rongálódott meg a jármű, ha egy ütközés, vagy bármiféle IC ügy folyamán, akkor mindenképp közölném vele a két szerelőtelep (Fix & Drive és SCCS) pontos helyét, és ezen belül azt is, hogy azon a két helyen tudja megszereltetni az autóját pénz fejében. Ha esetleg totálkáros a járműve akkor két fontos parancsot viszek a figyelmébe, a /call 222-222, illetve a /call 444-444, amelyekkel feltudja hívni a két szerelőtelep vontatósait, és ők pénz fejében eltudják vontatni a járművét. Emellett még ahogy észre vettem, számos új játékos hajlandó a hosszú sor láttára egyből a gyors sávba indulni, ezért mindenképp elmagyaráznám neki, hogy ez a sáv ugyan elsőbbséget élvez, viszont 600.000 forint fejében tudja megszereltetni a járművét. Ha valamilyen bug miatt rongálódik meg a jármű, és ez esetben engem faggat, illetve kér, hogy szereljem meg az autóját, akkor kedvesen, nem lekezelően mondanám neki, hogy ha van bármiféle bizonyíték (log, kép, videó), amelyen tisztán látszódik hogy ténylegesen bug miatt ment tönkre az autó, motor, hajó, akkor keressen meg egy Admin-t, vagy én megkeresek neki egy admint a bizonyítékkal, mivel ez esetben csak ő tud segíteni.






8.Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza


Ott tudja az iratait illetve a munkákat felvenni és ez fontos a játékhoz. Illetve pontosan elmagyaráznám neki a pontos helyét hogy hol van. Elmondanék minden információt azt is hogy kettő részre van osztva.


(Képek: https://i.imgur.com/G7KUHey.jpg
https://i.imgur.com/BbpRRfJ.jpg )

Fix&Drive és SCCS

Természetesen itt is pontos leírást adnék a környezetről és hogy hol van. Megmondanám hogy hogy smint mennek a dolgok gyors sáv stb.. Részletesen mindent mondanék neki.

(Képek:
SCCS: https://imgur.com/MsJTwTx
Fix & Drive: https://imgur.com/lNa7O07 )

Pláza

Ez a harmadik helyszín amit megemlítenék az új játékosnak, mivel itt tudja beszerezni a leghasznosabb kellékeket a játék során, mint például a telefon, rádió, illetve természetesen itt is be tudja szerezni a horgászáshoz való felszereléseket, amivel majd később könnyű szerrel tud pénzt szerezni. Viszont a horgászsáshoz annyit, hogy ha engedély nélkül csinálja akkor elég sokat is tud rajta bukni.

(Kép: https://imgur.com/KCvaeeD )





9. Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell:

Ha olyan RP-be vagyok amihez nem kellek annyira, akkor szólok egy adminnak hogy getteljen el minket egy magas helyre ahol nem zavar senki és be tudom normálisan tanítani. Ha olyan RP-be vagyok amit én vezetek például szólok közös chat-en hogy kéne egy másik SGH egy kezdő játékos betanítására.






10.Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Első sorban figyelembe venném ,hogy ki hirdette majd megnézném az idjét, ezt követően megnézném, hogy hányas színtű a hirdető. Ha a hirdető kicsi szintű szólok adminnak, hogy gettelje ide a srácot mivel be kéne tanítani szabályok terén. Ha nagyobb szintű akkor szólok adminnak és ő pedig intézi tovább az ügyet, szankcionálással.






11.Voltál már jailbe?[UCP-s képet csatolj]:
Voltam jailbe, de ezek nem vészesek. Ezeket elég rég kaptam.: https://gyazo.com/e57c197a9f1f8e5bfd3afd94d3060ab3





12.Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]:

Nem voltam bannolva. Kép: https://gyazo.com/b3ee8a4cd3e644fdf2681678fde64e02



Mindenféle kritikát elfogadok. Bármit javítani kéne szóljatok amint tudom át javítom.
















 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Brawn

Barangoló
2019. 01. 10.
115
250
20
Szikszó
V4 karakter
Brawn Manley
LV karakter
Ben D Peterson
V2 karakter
Brawn Osborn
Tartalmilag nem rossz viszont ez a szín kombináció nekem nem jön be , de ezen kívül van még egy olyan dolog ami által nem felelnél meg az alap követelményeknek
~ [ Alap követelmény ] ~
Minimum 15. betöltött életkor.
 

Benikhe

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
106
10
V4 karakter
Luis C. Whitfield
V2 karakter
Luis C. WIthfield
Tudom sajnos a 15eletevenet nem toltottem be, de en velemenyem szerint amennyi ideje jatszok itt, helyt tudnek itt allni. A desigen problaok javitani amint hazaerek.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Valamennyire ismerlek,szerintem tudnád te csinálni amit kérnek tőled. Hajrá, viszont ez a szín kombó tényleg nem a legjobb. :D
 

Benikhe

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
106
10
V4 karakter
Luis C. Whitfield
V2 karakter
Luis C. WIthfield
Rendben, szint valtoztatom.! Es koszonom a visszajelzeseket!
 

Ronald

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
20
V4 karakter
Ronald R Reynolds
V2 karakter
Ronald W Reynolds
Heloka, mint a többiek is leírták színek nem a legjobbak. Ismerlek, szerintem tudnád csinálni, ha komolyan veszed a dolgot. Sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Benikhe

Benikhe

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
106
10
V4 karakter
Luis C. Whitfield
V2 karakter
Luis C. WIthfield
Köszönöm a támogatásod Ronald barátom! :D
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Ahogy Brawn is leírta sajnos nem felelsz meg az egyik alapkövetelménynek+ez a formázás annyira nekem sem jön be,ezek a keresztek nem tudom minek kellenek oda,én inkább megpróbálnám 2-3 színre építeni az egész lapot és akkor nem lenne az hogy össze vissza színekkel van tele,ez csak az én véleményem,sok sikert neked is.
 

Benikhe

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
106
10
V4 karakter
Luis C. Whitfield
V2 karakter
Luis C. WIthfield
Köszönöm a véleményedet. Ezeket a kereszt szerűséget elválasztónak szántam hogy ne folyjon össze az egész. :D. Köszi még egyszer a véleményed.
 

Frank

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 10.
465
198
LV karakter
Frank R Dyer
V2 karakter
Frank R Dyer
Hát a szín kombináció nekem sem jön be. Próbáld megváltoztatni szerintem. 14 éves vagy de mivel voltál SGH és ment neked szerintem ezért Támogatom!
 

Benikhe

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
106
10
V4 karakter
Luis C. Whitfield
V2 karakter
Luis C. WIthfield
Köszönöm Ryan a támogatást.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szín kombináció nem nagyon tetszetős, viszont a többi dolog az tetszik. Támogatom.
 

Benikhe

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
106
10
V4 karakter
Luis C. Whitfield
V2 karakter
Luis C. WIthfield
Koszonom szepen Matrinn!
 

#Ryan

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
67
Pécs
V4 karakter
Owen Saunders
LV karakter
Nick Keaton
V2 karakter
Ryan O'Keane
Tetszetős a lap! Támogatom!
 

Benikhe

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
106
10
V4 karakter
Luis C. Whitfield
V2 karakter
Luis C. WIthfield
Köszönöm neked is a támogatásodat Ryan.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Jelentkezési feltétel a betöltött 15. életév,
sajnos ez alól nem tudunk kivételt tenni.
Viszont jó a lapod személyszerint támogatom,
amint betöltötted a 15 éves kort, jelentkezz ismét.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.