Luis Cissé Jelentkezési Lapja.

2024. 03. 28.
5
2
V4 karakter
Luis Cisse.
LV karakter
Luis Cisse
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Ferenc.<
~ Hány éves vagy? ~
>16.<
~ Account ID-d? ~
>244018<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>200 perc. (Ezt részeletezem picit lentebb)<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Nyáron Napszaktól függetlenül tudok lenni. Szeptembertől délután illetve Este.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Jelenleg még nemvoltam See-n, remélem ez lehet majd az első.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Természetesen.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>
Sziasztok! Engedjétek, hogy bemutatkozzam, Kovács Ferenc Vagyok. Jelenleg elmúltam 16 éves tehát már 17. életévembe járok.
Egy mondhatni kis de takaros kis városban élek én. Jelenleg Autószerelőnek tanulok, bár ha végzek a szakmával akkor szeretném még bővíteni a szakmám, mivel már családi vállalkozás miatt tudok a szakmában dolgozni. Ez a lehetőség pedig roppant elősegítő tud lenni a szakmai dolgokban. Bár ezen kívül elég sok minden érdekel az életben, mondhatni nyitott vagyok mindenre, illetve szeretek új dolgokat megismerni. Kicsit a Seeről. Bár nem mondhatom, hogy több éve játszom a SEE szervereken, de az biztos ,hogy napról-napra rengeteg dolgot megtudok tanulni a szerverről illetve annak " Mechanikájáról". Körülbelül másfél 2 hónapja kezdtem a See-t elsőnek az Las Venturasba kezdtem bele, egy családtagom ajánlására, vele és barátaival nyomtuk együtt a szervert. Majd most belekezdtem a V4-be. Mivel LV-n már körülbelül 3-4 ezer percnél tartok amit relatív gyorsan szereztem össze, illetve beszéltem OOC pár szót Blake Hochasterrel, aki rendes volt és elmesélt OOC pár dolgot, mondta , hogy kezdőket is felvesznek, igazából miniumum percet nem láttam, ezért gondoltam szerencsétpróbálok a BMSnél. Igazából annyira az RP nem volt ismeretlen mivel én még 2020-ban, Anno Korona Vírús ideje alatt kezdtem FiveM szerveren tevékenykedni és nemrég váltottam Seere. Szóval rengeteg dolgot tudok az RP-ről illetve azzal nagyon jól tudok érvényesülni. Ezen kívül leköt a gépen még pár játék, tűlélős, Fifa, illetve Stratégiai játékokat szeretek játszani, ezek mellett pedig még sorolhatnám a fajtákat. További időtöltéseim, barátokkal amiből sok van ezért nehéz egyeztetni de szeretek időt tölteni velük, hol inni-enni hol találkozni. A sportot nagyon fontosnak tartom, illetve tartottam eddig is, de sajnos egy sérülés következtében abba kellett hagynom a Foci kalandomat, ami körülbelül 2 éve, pont ilyenkor Szezon végén jött egy sérülés miatt. Rosszra nagyon nem kell gondolni, egy térdsérülés volt az ok, amit bár műteni nem kellett de ha tovább csinálom akkor egy idő után csúnya következménye lehetett volna. Nem volt egy jó érzés, de nem ülhettem rajta annyit. Inkább továbbáltam akkoriban és kerestem valami mást még az életembe. Elkezdtem kicsit tervezgetni az életemet, illetve Túra, Sport Mountain Biciklivel nagyobb távokat megtenni, az első nagytáv az 20 KM volt. Majd ez szépen fokozatosan nőtt. Emelett úszni is nagyon szeretek kedvelem ezt a sportot, medencében tengerben illetve tóban csinálni. Nemcsak lehűt a hidegvíz hanem egyben meg is nyugtat. További érdeklődéseim mégpedig a Sorozatok, illetve Filmek iránt is megvan. Nyelvek is érdekelnek. Nemrég eljutottam arra a szintre , hogy az angolban bárhol megértetem magam, illetve szerintem már dolgozni is tudnék vele, tehát valahol a középfok felett/ középfokban. Következő nyelvet pedig a Németet tervezem tanulni, és aztis ilyen szintig szeretném elvinni. Célom még így, hogy egy generálvállalkozást építsek az életembe, amit úgy kell elképzelni ami műhelyt " nyitnék" ott egy teljeskörű szervízt tud igénybe venni az ember, ami Autószerelés-autóvillamossági szerelés, Fényezés-Lakatolás. Remélem ez egyszer sikerülni fog, nyílván minél hamarabb, de csak akkor kezdenék bele ha érezném magamba a készenlétet. Talán azt még érdemes tudni rólam, hogy eddig ahova kerültem Hamar barátokra találtam, illetve jól kijövök mindenkivel.
Köszönöm szépen, hogy végigolvastad az életművészeti rajzomat! Szép napot ! :)

<



🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Luis Cissé.<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Le Havre Franciaország 1989.04.12.<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Egyéni vállalkozó. Autófényező.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Mivel kitanultam a szakmát ezért szerintem teljesen megfelelnék a munka minden pontjára. Gyorsan tanulok dolgokat, tudok csapatban dolgozni. Emellett kitartók a munkahelyem iránt, és hosszútávú céljaim vannak. Szívesen segítek bajtársaimnak amikor csak tudok. <

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Természetesen igen elfogadom, illetve rendelkezek.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

> <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Mivel próbáltam mindent jól összeszedni ezért körülbelül másfél órát vett igénybe.<
 
Utoljára szerkesztve: