Luis C Dante jelentkezési lapja a See City Car Service felé!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 02. 07.
2
0
V2 karakter
Luis C Dante
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Luis C Dante ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 4 hónapja játszom a SeeMTA v2 szerverén. ~

Hányas szintű vagy?
~ Jelenleg 19-es szintű vagyok a szerveren. ~

Hány éves vagy?
~ Jelenleg 15 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Ezen a szerveren nem voltam még frakcióba, éppen ezért gondoltam erre a frakcióra, mivel ezt első frakciónak tökéletesnek tartom. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Gyerekkorom óta nagyon megtetszettek az autók és annak a felépítése, és így a későbbiekben nagyon megtettszett az autószerelés is és ezért szeretnék ennek a frakciónak a tagja lenni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem mindkettővel. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 4-5 órát tudok aktív lenni hétköznap, hétvégén többet is tudok nagyjából egy 6-7 órát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még egyszer sem kitiltva a szerverről! Kép: https://imgur.com/a/LNGAdcr ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam már egy párszor AdminJail-ba. Kép: https://imgur.com/a/LNGAdcr ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Zsolnai Dániel-nek hívnak 15 éves vagyok és Budapesten élek a családommal. Nagyon szeretem a kocsikat és 9 éves korom óta nagyon megtetszett az autók felépítése ez által nagyon megszerettem az autószerelést. Bátyámmal nagyon sokat szerelünk autókat mivel a bátyám autószerelő. Én eldöntöttem már 10 évesen hogy felnőttként autószerelő szeretnék lenni és elkezdtem rá nagyon nagy erővel tanulni. Nagyjából ennyit szerettem volna elmondani magamról ugyanis ezek a főbb dolgok amiket jó ha tudtok rólam. ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.