Luigi Martin Jelentkezési kérelme a Fix and Drive Service-hoz[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Luigi_Martin

Újonc
2019. 09. 03.
12
1
V2 karakter
Luigi Marin

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Martin ~


Életkorod:
~ 18 életévemet töltöttem most a napokban. ~


A játékon belüli szinted:
~ A jelenlegi karakteremmel 5-ös szintű vagyok. ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Semmiféle büntetésben nem volt részem.

kylJ6X7.png

~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezem TeamSpeak3-mal, illetve napi szinten használom.~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mikrofonnal.~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Pálóczi Martin a becses nevem. Jelenleg még iskolában tanulok utolsó évemen rendészeti szakon. Mellette dolgozok mint kőműves segéd amikor időm engedi. Szabadidőmben barátaimmal szoktam eljárni, szórakozóhelyekre. Illetve egy hobbim van amit nagyra becsülök ez nem más mint a motorozás (Endurózás). Akkor most néhány szót a pozitív tulajdonságaimról, hamar összebarátkozok másokkal illetve nagyon megértő vagyok. Könnyen tanulok meg mindent, bár szerintem itt nálatok nem nagyon lenne erre szükségem hiszen SeeMTA V3 szerverén sok időt töltöttem el a szerveren szerelő frakcióban. Ha probléma adódik könnyen megtudom oldani. Helyesen, és gyorsan tudok gépelni. Külön tanultam még ezt 1 éven keresztül heti szinten iskolai óra formában. Mindenkinek van negatív tulajdonsága így nekem is van szintén. Hamar megtudok sértődni, mivel nem szeretem ha a munkámat minősítik amivel semmi probléma nem lenne , csak a kötözködés már elég zavaró én szerintem. Nem szeretem az olyan embereket akik embereskednek/nagy a szájuk , és semmit sem tudnak felmutatni. Illetve még egy negatív tulajdonság jutott hirtelen az eszembe a dohányzás. Szerveren belül végül is ez nem a legnagyobb negatív tulajdonság, mivel ha óránként kimegyek dohányozni nem okoz senkinek sem hátrányt én szerintem. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Luigi Martin~

Anyja, apja neve:
~ Édesanyám neve: Carlik Samantha

Édesapám neve: Luigi Gordon ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ E-mail cím: luigimartin@seemail.com

Telefonszám: 816888 ~

Büntetlen előítéletű?
~ Igen ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~
ZP4yplS.png
~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Jelenleg még nincs ismeretségem a csapatukon belül, de remélem hamarosan megtudok magukkal ismerkedni.~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Az életben is nagyon fontosnak tartom a csapatmunkát illetve az összeműködést. Itt maguknál egy Gépjármű Szerviznél meg hatalmas szerepet játszanak, hiszen ha nincs összhangban minden nincs együttműködés illetve nem segítsük egymást mint egy csapat akkor nem lennének elégedettek a gépjármű tulajdonosok. Ha összetart a csapat akkor nincs olyan probléma/feladat amit ne lehetne könnyen megoldani az én véleményem szerint. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Általában mindig magukhoz viszem a gépjárműveimet szervizeltetni, műszakiztatni. Maguknál az árakat meglehet fizetni, illetve gyors, precíz, esztétikus munkát látok mindig. ~

Csatolja be önéletrajzát:
~
BhM0x1b.png
~


Aláírás:

Luigi Martin
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((várunk TS-en 09.13.-án 17:30kor,amennyiben nem felel meg, jelezd kérlek.))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.