Lucy Sofia jelentkezési formanyomtatványa

domivgyokxd

Újonc
2022. 03. 15.
4
2
V4 karakter
Lucy Sofia
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
Nagy Dominik
~ Hány éves vagy? ~
15.
~ Account ID-d? ~
231612
~ Jelenlegi játszott perced? ~
22000(21lvl)
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délelőtt? Délután? Este? Éjszaka?<Most nyári szünet alatt,egész nap,hajnalig.De suli időben délután estig.
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>1-2 óra? | 3-4 óra? | több mint 4 óra?<Most nyári szünet alatt ilyen 4-5 akár 6óra is,suli időben ilyen 3-4óra.
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
a bann az több mint másfél éve volt,a admin jailok meg több mint fél éve,azóta 10ezer percet játszottam és semmi "rosszat" nem csináltam ~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
Besa Syndicate,meguntam az illegált és kiléptem pont egy nappal az 1hónap elött,ezért kaptam a jailt.
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
természetesen.
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
Nagy Dominik vagyok, örülök a bemutatkozásnak.15 éves.Szeretek gépezni,biciklizni,rollerezni és focizni.A szabadidőmbe vagy seemta-zok,vagy a haverjaimmal találkozgatunk/hülyülgetünk.A foci az életembe ugyan úgy jött mint a gépezés,nagyon szeretem őket:).




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

Lucy Sofia.

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

~ Johns Hopkins Hospital (Baltimore, Maryland)~


~ Korábbi munkahelye(i)?
~bányász voltam.~

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Válaszod<Lojális vagyok a munkámhoz.és az emberekhez,szertek csapatba dolgozni,imádom/értek az autókhoz.

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

természetesen.

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

Lucy Sofia vagyok. 23 éves.Már gyermekkoromba is érdekeltek a kocsik,mert apukám autószerelő volt,így megszerettete velem az autózás élményét.Nem kétség hogy iskolában pályaválasztásnál,autószerelő szakközépet választottam.Az eleje nehéz volt,de könnyen belejöttem.Iskola közben otthon is szereltem apukámmal,így több tapasztalatot szereztem a többi gyerekhez képest.Az értetségi+szakma letétele könnyű volt.Ajándékom egy ócska,lerugott hondát kaptam.Azt az évek során a kis megtakarított pénzemből,a munka mellett megjaítgattam.Közbe persze a barátaimnak is szereltem,persze ingyen,gyakorlás képp.Most itt tartunk,eladtam a hondát és van egy camarom amit nagyon szeretek.

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~




ilyen 1,másfél óra.



 
Utoljára szerkesztve: