Luciano Vito jelentkezése a(z) SCCS-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Luciano Vito ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 Éve regisztráltam körülbelül, voltak kissebb/nagyobb kihagyásaim, jelenleg 35.500 percem van ~

Hányas szintű vagy?
~ 26 ~

Hány éves vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam PD-be többször, most IC okok miatt lettem kirúgva, többi régen volt nem emlékszem. Voltam yakuzába, ott leader váltás volt, voltam orosz maffiába, ott szintén leader váltás volt, voltam még SCCS-ben is, ott 3 hónap után kiléptem, mert RP-zni szerettem volna más FK-ban. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Őszinte leszek egyáltalán nem az RP miatt, mert itt nagyjából csak bindelni kell stb. Igazából anyagilag állok nagyon rosszul, ezt szeretném fixálni jelenleg. Rengeteg célom van így is, pl. hogy jó társaságba kerüljek, illetve legyen egy olyan frakció, ahol könnyen el tudok helyezkedni(Jelen esetben gondolok az SCCS-re.) ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ igen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 3-4 Óra fixen. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
eIOM4ny.jpg
https://imgur.com/eIOM4ny ~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Mentségemre szóljon, hogy egy jó ideje nem kaptam jailt, és ez így fog tovább menni természetesen! https://imgur.com/eIOM4ny ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok, Tóth Patrik vagyok 15. életévemet töltöm jelenleg. Somogy megyében élek egy kis faluban, szabadidőmben focizok, illetve MTA-zok. Továbbtanulás előtt állok, de mivel 2. félév van már, ezért nem kell túl sokat tanulnom. Naponta a frakcióra 3-4 órát tudok szánni fixen! Eddig egyszer voltam a szerveren szerelő, de akkor már kitapasztaltam a dolgokat rendesen. Nagyjából ennyi amit tudni kell rólam, esetleg ha valami egyéb kérdés lenne, azt nyugodtan tegyétek fel nekem. ~

Helyezem @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.