Luciano De Vinci - Részvény

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Luciano De Vinci

Ötleted:
Lehessen részvényeket vásárolni, és pl. kitalált cégektől, esetleg a játékon belüli frakcióknak lennének részvényeik, lehessen rajta bukni, illetve nyerni is./COLOR]

Megjegyzés:
Szerintem egész jó ötlet, ez is egy jó pénzszerzési lehetőség lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Snoopy

Újonc
2019. 03. 04.
51
13
LV karakter
Charlie Lockwood
V2 karakter
Charlie Wang
Én látok benne lehetőséget. A probléma az, hogy ez úgy lenne jó, ha lehetne a frakciókhoz kötni, így valósághűbb lenne az egész. Viszont ebből adódnak problémák:
  • az illegális frakciók kiesnek a körből, mert azok nem igazán vállalkoznak, ha mégis akkor is csak álcaként használják azt,
  • a legális frakciók közül sem lehetne bent mind, mert az is irreális lenne, például PD-s részvényeket vennél. Tehát maradna a Taxi, Fix és az SSCS, ami azért nem valami sok.
  • az egész részvényes dolognak kéne egy rendszert csinálni, hogy mi alapján mozogjanak a számok.
Ha ezt mind sikerül, valahogy megoldani, akkor én maximálisan támogatom.

Esetleg még egy lebutítt verziót is el tudnék képzelni, ahol irl adatokat alapul véve irl részvényeket tudnánk IG vásárolni.
Ezzel is vannak problémák mivel a részvények nem feltétlenül mozognak rövid időn belül annyit, hogy azt megérje IG megvenni. Azonban ez a megoldás egyfajta betekintést is jelenthetne a playerek számára a tőzsde világába, ami akár tanító jelleggel is hathat.

Alapjáraton jó ötletnek tartom. Támogatom!
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
+hogy még most veszem észre a telefonba van egy olyan app hogy "Részvények"
tehát gondolom én hogy jutott már eszükbe a vezetőségnek
 
  • Tetszik
Reactions: bale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.