Luciano De Vinci jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~Luciano De Vinci ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 38.000 ~

Hányas szintű vagy?
~ 27 ~

Hány éves vagy?
~15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam ORFK-ba 3x az utolsónál arra emlékszem hogy nem vettem komolyan a frakciót, Yakuza ott nem tetszett annyira az illegális élet, ezért távoztam, voltam orosz maffiába is, leader váltás volt, SCCS Ott pedig azért távoztam mert 3 hónap után már valami olyan frakcióba szerettem volna bekerülni ahol lehet RP-zni ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert eddig 1x voltam sccs-es de akkor nagyon tetszett, és újra megjött hozzá a kedvem hogy szerelgessek, illetve szeretnék egy jó társaságba kerülni, tudom hogy ide ne jöjjek ha RP-zni szeretnék, de úgy gondolom hogy minimálisan itt is lehet, illetve hogy anyagilag kicsit jobban álljak. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ igen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 3-4 Órát tudok hétköznap, ebből bármennyit tudok a frakcióra szánni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ nem voltam https://imgur.com/RSGmhoh ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/RSGmhoh ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Tóth Patrik vagyok (Igen újra én, nem adom fel :D) Somogy megyében élek édesanyámmal és a báttyámmal egy kissebb faluban. Jelenleg továbbtanulás előtt állok, ez az utolsó évem az általános iskolában. Kiskorom óta,(körülbelül 10 Éves koromban)Kezdtem el játszani a számítógépen, azóta hobbiként ezt csinálom, naponta körülbelül 3-4 órán át akár. Tanulói átlagom 3-as körül forog, Rendészeti szakközép iskolába megyek továbbtanulni. Szabaidőmben biciklizek, focizok, és a barátaimmal szoktam lógni, illetve MTA-zok. Lassan 2 Éve regisztráltam a V2-re voltam kissebb nagyobb kihagyásaim, pl. amikor fél évre elromlott a gépem, és egyéb okok miatt nem lett megcsinálva. Igaz sok jaillel rendelkezem, de mentségemre szóljon, hogy egy jó ideje nem kaptam semmiféle szankciót! Voltam egyszer SCCS-ben, akkor jól kitanultam, kitapasztaltam hogy mit is kell ott csinálni(Ár számolás, buggok ellen mit kell tenni, stb stb.). Rengeteg RP Tapsztalattal is rendelkezem, mivel 2 Éve RP-zek körülbelül. LV-n is voltam már szerelő frakcióba, ott az egész nyarat letoltam a Rooseveltbe :D. Több dolog nem jut eszembe amit tudni kell még rólam, remélem ez a lap már elnyerte a vezetőség tetszését. ;) ~

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

TitiHUN

Újonc
2019. 01. 15.
74
34
V2 karakter
Connor O Ruah
A szintedhez képest sok a jailod! Magadról mesélve viszont normálisnak tűnsz! Kojiék eldöntik Támogatom
 

bened3k

Újonc
2019. 01. 22.
22
2
V4 karakter
Fabio Bianchi
LV karakter
Dylan Powell
V2 karakter
Matteo Bellucci
A lap összességében elég jó! Kicsit sok a jail és azok között is van néhány ami nem valami biztató! Illetve a második kérdéshez nem írtad oda, hogy mióta játszol a szerveren de látom később megemlítetted. Majd a vezetőség eldönti!
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Tudom de egy ideje nem kaptam ugye jailt és ezt tartani is fogom természetesen
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Annyira azért nem régen kaptad a legutolsó jailed.. 2019.01.17. Majd Koji eldönti.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Azért nem szeretem a fórum tgf-eket mert itt nagyon nem lehet bizonyítani hogy nagyon is megáállnám a helyemet.
Itt csakis gyakorlatban rajzolódik ki az, hogy mire is vagyok képes.
Tehát ha adtok nekem egy esélyt, akkor tudnák nektek bizonyítani, nem bánnátok meg, komolyan venném nagyon.
 
  • Tetszik
Reactions: bale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.