Luciano De Vinci jelentkezése S.G.H.-nak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Luciano De Vinci jelentkezése a See Game Helpdesk köreibe

Rólam:


Sziasztok Tóth Patrik vagyok 15 Éves. Egy kis faluban élek Somogy megyében az édesanyámmal és a testvéremmel. Imádok zenét hallgatni, leginkább a rap-et, mondhatni nekem ez az a dolog, ami igazán meg tud nyugtatni. Rendészeti Szakközépre megyek tovább tanulni, és minden álmom hogy sikeres rendőr legyek. 2 Éve kezdtem el RP-zni, azóta folyamatosan más-más szervereken amiket most nem szeretnék megemlíteni. Játszott perceim száma:40.000~666 óra. Adminsegédi pozíciót itt még nem töltöttem be, de más szerveren igen, sőt adminisztrátort is! Szabadidőmben focizok,ping pongozok(Megyei 3. helyezés) illetve kerékpározok. Több mindent nem nagyon kell tudni rólam igazából, ha valami még valakit érdekel, nyugodtan tegye fel nekem, nem harapok.

Mi egy adminsegéd feladata?:

A feladata nagyon kevés, mégis nagyon összetett.
Egy adminsegédnek meg kell felelnie a feletteseinek, hogy lássák, "igen ez a srác tudja, mit kell itt csinálni és azt meg is teszi". A felettesinek a legnagyobb elvárásait azzal tudja kompenzálni, ha az aktivitása eléri az elvárt minimumot. Az aktivitáson belül pedig, a gyors és hibátlan gondelhárítást tudja végrehajtani.
Játékos oldalról, ez már teljesen más.
Egy játékos türelmes, megértő és egy úgymond "barátot" szeretne látni az adminsegédben. Ahhoz, hogy barátként tudja kezelni és eltudja fogadni egy játékos a felette álló személyt, majdnem baráti viszonyban kell lenni.
Ehhez az előbb leírtak kellenek, mivel ha türelmetlen, bunkó vagy flegma vagy nem fog a játékos se úgy kezelni mint egy rendes embert, hanem inkább "csak még egy idióta aki leakar húzni".

Lényeg: Adminsegéd fő feladatai:
-Rendszeres aktivitás
-Gyors és hibátlan gondelhárítás
-Türelem
-Megértő hozzáállás
-Barátként kezelés



Ez az fő 5 dolog alkot meg egy jóra való adminsegédet.



Aktívsági idő:

Hétköznap: 3-4 óra
Hétvége: 5-6 óra



Csapatmunkához való hozzá állásom:


Alapvető a csapathoz kell egy ideális hozzáállás is. Ehhez mindenegyes tagnak olyan stílust kell produkálnia, hogy azt a többi is elfogadja. A csapatmunka nem máson alapul mint az egymás megértése. Ahhoz, hogy egy csapat működjön, kell egyféle összhangnak lennie.


Miért pont engem válasszatok?:

Nem állítom, hogy én lennék a legjobb erre a posztra, de azt sem állítom, hogy elbuknék közben.

Miért pont engem? Veszíteni valója nincs annak, aki felvesz. Hozzáértésem adott az adminsegéd életben így se megunni nem fogom, mert tudom milyen, se kérdezősködni 5 percenként, mi-hol-merre-meddig.
Többször volt lehetőségem, más-más helyeken betölteni más-más pozíciót és szeretném ezt itt is elérni. Eddig nem volt se a munkásságomra, se rám panasz.
Véleményem szerint, a legjobb tulajdonságom a folyamatos pozitív hozzáállás. Sose azt nézem, mikor mi és hogy lehet rossz, hanem mit lehet esetleg még kihozni belőle.
No de, nem szaporítom a szót, mert már szerintem itt el is untátok a hablatyomat.

Tömören, rám mindenben lehet számítani.


Jailek, bannok:
Hát igen, elértük azt a pontot, ami nem túl előnyös számomra, de jól látszik, hogy az utóbbi időkben nem kaptam semmiféle szankciót, és természetesen ezt így is akarom folytatni. Hisz a hibákból lehet a legjobban tanulni.;)

Mit tennél, ha egy kezdő játékos nem érti meg, hogy nem fixeled a kocsiját?:

Először is elmagyarázom neki tisztelettudóan, hogy mivel nincs adminisztrátori rangom, ezért nem tudom megjavítani a kocsiját. Amennyiben valamiféle bug miatt lett totálkáros a kocsija, akkor továbbítom az üznetetét az adminnak, ezzel is megkönnyebbítve a kezdő player dolgát. Ha esetleg semmiféle bug, illetve NonRP nem történt, ami a kocsi TK-ját okozhatta, akkor elmagyarázom neki, hogy hívjon vontatót ( vagy fix and driveost vagy sccs-est ),majd elmondom neki, hogy körülbelül mennyire számítson, ár ügyileg.

Miért jelentkezek adminsegédnek?:

Szeretném itt is kipróbálni ezt a "létformát". Nem, nem fogom leírni azt a közhelyt, hogy "segíteni akarok a playereknek és jobbá tenni a szervert".
Tény és való, adminsegédnek lenni szép és jó, de megterhelő. Én úgy tudnék kikapcsolódni, hogy közben a szerver is kapjon vissza abból, amit nekem élményt adott.



Tulajdonságaim:


Pozitív
───────────────────────────
› Jó megoldási készség
› Odafigyelés a helyesírásra
› Tisztelettudás
› Gyors reakció képesség
› Átgondolás, tervezés, majd valósítási elv
Negatív
───────────────────────────
› Egoizmus
› Lustaság
› Kiégés(Rage)
› Komolytalanság
› Szemtelenség




Utószó:
Köszönöm hogy végigolvastad a jelentkezésemet.
Kérlek hozzászólásban fejtsd ki véleményedet, ha pozitív ha negatív akkor is!
Köszönöm!



Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: bale

envymedsparks

Újonc
2019. 01. 10.
51
17
V4 karakter
Bryson_Gaines
LV karakter
James Red
V2 karakter
Famous Dex
Nekem annyira nem tetszik a lapod és szerintem sok jailed van!
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Ki tudnád fejteni, hogy mi nem tetszik rajta esetleg?
Egyébként sajnos nem tudok változtatni a jailjaimon, mert az már megtörtétn eset. Csak a jövőre nézve tudok rajta változtatni, ha nem kapok egyáltalán, és ezzel próbálkozok is mint látod.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

envymedsparks

Újonc
2019. 01. 10.
51
17
V4 karakter
Bryson_Gaines
LV karakter
James Red
V2 karakter
Famous Dex
A jailokat csak mellékesen hoztam fel, egyébként meg szerintem rövid lett a lap és a formázás sem tetszik annyira.
ARichard válasza:
Figyelmeztetést osztottam. 13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Azért ilyen amilyen, mert nem szeretném túlcsicsázni, én nekem a letisztult minták tetszenek inkább, de ahány ember annyi ízlés.
És köszönöm a visszajelzést.
Ui.: Holnap kicsit bővíteni fogom a lapot, illetve ha a jailokat nézzük, abból 16 az, ami igazából nem RP Folytatás, és kulcs jail volt.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bale

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Nem értem mi a probléma a formázással, miért nem jó az, amikor minden letisztult? szerintem így a jó, normálisan el lehet olvasni. Nem szeretem túlcsicsázni egyáltalán a formázást. Jailekről már nem tudok mit mondani sajnos, megtörtént eset, nem találták még fel az időgépet stb. :D
Azért köszönöm a visszajelzéseket.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Gratulálunk, a jelentkezési lapod megfelelt , ezért tovább jutottál a TeamSpeak-es meghallgatásra.
Kövesd a fórumot az időpontokért, sok sikert!



Személyes megjegyzés: Egy esélyt nálam megérdemelsz :)
 
  • Imádom
Reactions: Moszat
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.