Luciano Black Jelentkezési Lapja.

Palika102

Újonc
2022. 11. 13.
8
8
Budapest
V4 karakter
Luciano Black
LV karakter
Luciano Black
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Black Luciano -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Las Venturas Hospital and Clinic, 11/06/2001 -

Bejelentett lakcím:
- Montgomery, Lexington Avenue 256. -

Telefonszám:
- +38-76-480-7784 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Édesapám már kiskorom óta tanította a szerelésnek mindenféle fortélyát, mesterségét, és azt mondta nekem gyerekkoromban, hogyha ezt kitanulod fiam, remek mesterember válhat belőled is! Így amikor elvégeztem a 8 általános iskolát a Las Venturas Elementary School-ban, ezután továbbtanultam a The Las Venturas Mechanic High School-ban amiből kitűnően vizsgáztam autószerelésből, illetve diplomát szereztem! Emellett több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezem amit tanultam, illetve amit apám tanított! -

Miért pont önt válasszuk?
- The Las Venturas Mechanic High School-ban kitűnően vizsgáztam autószerelésből, illetve diplomát szereztem! Emellett több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezem amit tanultam, illetve amit apám tanított! -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Hirdetésből -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Édesapámnak volt egy szerelőműhelye Las Venturasban, nála dolgoztam gyerekkorom óta, egészen haláláig tanította a szerelésnek a mesterségét, technikáit, fortélyait! Miután szerelésből diplomát szereztem, azután 4 évig dolgoztam vele együtt, ezután meghalt. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Édesapám meghalt, és így a családdal közös megállapodás alapján úgy döntöttünk, hogy bezárjuk a szerelőműhelyét!-


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Luciano Black
Kelt: 02/10/2024

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- László "Palika" -

Betöltött életkorod:
- 23 éves vagyok -

Jelenlegi játszott perced:
- 10.914 -

Korábbi frakcióid:
- Nem Volt -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Nem volt -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 10 éve, igen játszottam! -

Terveid a frakcióban:
- Megszeretném ismerni a szerelő frakciót, illetve a csapat többi tagját, szeretek új embereket megismerni, illetve jókat RP-zni! Mindig is érdekelt hogyan, és miképp működik a szerelő frakciónak a működése, mindenképpen hosszútávon tervezek! -

Miért válasszunk téged?
- Tisztelettudó, Megbízható vagyok, és segítőkész az új tagokkal szemben is, emellett hosszútávon tervezek, hűséges tagja lennék a frakciónak, illetve jól dolgozok csapatban, és szeretek is! Probléma nem lesz velem, abszolút alázatosan fogok hozzáállni mindenhez, és úgy megyek végig az úton! -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- napi 3 óra, vagy akár több is! -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 24050 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- László vagyok, 23 éves jelenleg egyéni vállalkozóként tevékenykedem Budapesten a Foodoránál, munka után szeretek kikapcsolódni a Seemta világában! Van egy 5 éves párkapcsolatom ami remekül működik emellett szabadidőmben járkálunk moziba, strandra, kirándulni éppen mi jut eszünkbe. De az időm nagy részét a Seemta teszi ki, mivel ebben találom meg az elfoglaltságom a hétköznapokban. -