Lucianna Salvatore--->Parker

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lucianna Salvatore. >

Panaszolt fél admin neve:
< Parker. >

Panasz pontos megfogalmazása:
< A mai napon kaptam egy PK-t, azzal az indokkal hogy PD-t hergeltem, holott leírtam a PK alatt is, hogy semmi obszcén szavakat nem illettem a PD-sre, illetve nem is vágtam be elé, semmi ilyesmit nem csináltam, csak meg akartam vele beszélni azt a dolgot, hogy nekem jött, majd cserbenhagyott. Végig követtem, mivel nem állt sehol félre, majd mikor félre is ált ,ahelyett hogy válaszolt volna inkább beafkolt. Azért nyitottam ezt a Panaszkönyvet, mert a szerverszabályzat is azt írja, hogy tilos a rendőrt provokálni,hogy üldözőbe vegyen. Nos, mivel az látszik is a képeken(Amiket a PD-s csinált), hogy egyáltalán nem provokáltam, egyszerűen követtem, nem üldöztettem magam. És egyébként ez a követés is lehetett tök véletlen, nem biztos, hogy direkt követtem! >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Nincs. >



Jaki válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Heo! első sorban rendben állíottad, hogy ütköztetek és ő nem RPzett, akkor miért nem hívtál admint csak egy jó idővel késöbb. Követted, hogy elbeszélgess fele körülbelül 10x szólhattálvolna neki, hogy áljon meg; várjon; kicsit áljon félre vagy, hogy beszélni szeretnél vele, ezeket a lépéseket te nem tetted meg és csak követted más lassan a fél városon keresztül.. A provokálás nem csak annak tesz eleget, hogy beszólogatsz neki vagy ütögeted, a provokálás már egy szimpla folytonos követés is lehet, amit te is tettél!
Azt kétlem, hogy ez egy puszta véletlen is lehetett volna, mivel még a PD utcájában is megfordult ahol te is és sorolhatnám..
Nem mellesleg nem első eset, hogy hergeled a PD-t többször is történtek más ilyen esetek, csak akkor éppenséggel nem kaptál jailt.
 

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Azért nem hívtam admint, mert nyilván el lehet nézni, hogyha valaki nem rp-zik, nem vagyok az a fajta aki csak úgy másra ráhívja az Admint, nemmelesleg bizonyítékom se volt rá. És hogyha ordibálok neki kocsiból, hogy álljon meg stb. azt ugyan úgy PD hergelésnek, esetleg NonRP-nek lehet venni, mert senki nem fog rárdítani a másik kocsiból csak úgy hogy álljon félre. Provokálás szó jelentése:Meggondolatlan cselekvésre sarkall. Előre megfontolt ártó szándékkal úgy viselkedik, olyat mond, úgy tesz, hogy azzal egy másik személyt visszavágásra vagy észszerűtlen, nem szándékolt tettre késztet. Az nem hiszem, hogy ártó szándék lenne, hogy követem, és ez egyébként sem jogosítja fel a rendőrt, hogy visszavágjon. :)
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
De ha te követed ugyan úgy felszólíthat és ugyan úgy provokálod, mert nem tudja, hogy mit szeretnél. Ha ordítasz neki, hogy áljon félre az még nem pd hergelés, mert csak beszélni szerettélvolna vele.
 

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
De ha mondtam is, és látszott is hogy nem üldöztetni akarom magam miből gondoltad hogy PD hergelés?
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Nem fogod követni a PDst egész Ls-en át. Nincs több hozzáfűznivalóm.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.