Lucia Villanueva - kisbe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dawee

Újonc
2019. 04. 30.
10
8
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lucia Villanueva >

Panaszolt fél admin neve:
< kisbe >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Indokolatlan / bizonyíték nélküli felsegítés. >

Bizonyítékok:
< [2020-07-07 21:00:18] [Output] : Lucia Villanueva: (( Melyik admint hívtad ? ))
[2020-07-07 21:00:53] [Output] : Lucia Villanueva: (( hm ? ))
[2020-07-07 21:03:09] [Output] : Lucia Villanueva: (( hm ? ))
[2020-07-07 21:03:13] [Output] : Costa S Jack: (( kisbe ))
>


Megjegyzés:
< Hali, kis verekedés után a srácot animba ütöttem, majd kifagytam. Mire vissza jöttem a srác már pecázott tovább, azt mondta kisbe felszedte. De miért szedte fel ? Teljesen ic ügy volt hogy mi ott verekedtünk és animba vertem. Olyat mondott a srác hogy ő írt miközbe animba vertem, de nem láttam volna hogy ő írt mikor én animba vertem, meg biztos vagyok benne hogy erre semmi bizonyítéka nincs. Én csak azt nem értem miért szedte fel, ha semmi indoka nem volt a srácnak, ha volt is indok, bizonyítéka az tuti nem és kisbe még csak egy kicsit sem várt, hogy vissza jöjjek kifagyás után, mire vissza jöttem már a szerveren sem volt fent (Nem tudom tudott-e róla, hogy kifagytam). Nem az adminnak szeretnék rosszat, hanem csak annyi, hogy a srác kapja meg az anim és a halál percét amit várnia kellett volna. Próbáltam írni adminnak de azt mondták nem bírálhatják felül a másik döntését, ezért jöttem ide. >
 

Kisbe

Újonc
2019. 03. 18.
42
15
V4 karakter
Perer Kenway
V2 karakter
Hiko Keegan
Sziasztok! Az eset így történt ahogy Lucia leírta azonban engem Jack WK-ra hívott oda, és miközbe Lucia kifagyott én megkérdeztem nagyobb adminoktól, hogy nálunk él-e ilyen szabály, ugyanis hallotam már róla. Kérdésemre választ nem kaptam ezért felsegítettem Jacket és ezek után én fent voltam a szerveren még egy jó ideig, hogy a történteket emberi módon megtudjuk beszélni. Ez idő alatt egy reconnectet véleményem szerint bőven el lehetet végezni, a szerverre nem láttalak visszacsatlakozni ezért magánéleti dolgaimból kifolyólag leléptem.
 
  • Tetszik
Reactions: fatmarco és Hosi

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
PK jogos!
Szóbeli figyelmeztetést kapsz!


WK nincs a szerveren.Legyél határozottabb legközelebb! "Fent voltam a szerveren még egy jó ideig" kb 5 perc volt és utána léptél le.Kérlek legközelebb azért várj kicsivel többet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.