LucasLV-1saac.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
638
1 001
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
LucasLV

Panaszra tett moderátor neve:
1saac

Panasz oka:
Jogtalan hibapont osztás.(Szerintem). Volt egy topic bemásoltam egy linket mivel ugyanaz a "hiba" lett jelentve mint anno.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):

Egyéb megjegyzés:
-
 
  • Hűha
Reactions: rajna

1saac

Geráppá
Globális Moderátor
LV
2019. 12. 28.
151
307
21
Jesse telep
LV karakter
Isaac M Toledo
Szia!
Először is, nem kerestél meg privátban, hogy ott tudjuk megbeszélni a dolgot.
A figyelmeztetést azért kaptad, mert igaz hogy egy linket küldtél be, de attól még ez ugyanúgy "Egy szavas hozzászólás"-nak számít. Mielőtt osztottam a figyelmeztetést beszéltem @rajna-val és ő is így látta helyesnek, ezért jutottam erre a döntésre.
Ha úgy alakul, akkor vállalom a felelősséget és a következményeket.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 671
5 332
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Szia, ha már szántál annyi időt arra, hogy kikeresd a topicot és beilleszd, akkor már vehetted volna a fáradtságot, és írhattál volna pár szót, vagy legalább annyit amit itt, a panaszban is megfogalmaztál.

"Volt egy topic bemásoltam egy linket mivel ugyanaz a "hiba" lett jelentve mint anno"

Ha csupán csak egy linket másolsz be és elküldöd hozzászólás formájában és ezen kívül semmi mást, szintén egy szavas hozzászólásnak tekintendő, még akkor is, ha egy linket raksz ki.

1saac így jogosan adta rád a figyelmeztetést, amit ha hajlandóak vagytok megbeszélni egymás közt, 1saac ezek után egyénileg dönthet a figyelmeztetés jövőjéről. Ha ilyen eset van, javasolt először a moderátort felkeresni és megbeszélni a warn miértjét. Ha ez után sem kapsz kielégítő választ, akkor lehet élni a panasz lehetőségével.

A panaszt következmények nélkül zárom!

# Ha kérdésed lenne az üggyel kapcsolatban, keress nyugodtan itt PÜ formájában.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.