Bírálatra vár Lucas R Barrera-Scream

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

EvoniX

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 20.
386
410
LV karakter
Ala Ozer
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Lucas R Barrera//Lucas ~

A ban időpontja:
~ 2019.11.01 ~

A ban időtartama:
~ 31NAP ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Scream ~

A ban oka:
~ Románozás ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Frakció megbeszéléskor jelen szeretnék lenni és a barátaimmal beszélgetni ~

Megjegyzés:
~ Igazából Meglepődtem hogy egy ilyen panasz jött rám mikor a mi társaságunkba napi szintű volt az anyázástól kezdve soundboard,Cigányozás,szlovákozás,buzizás és még sorolhatnám de ezt senki nem vette magára és mindenki tudta hogy nem komolyan gondolja a másik ezért nem is értettem elsőnek hogy miért kell egyből modihoz futni és egyből mindennek elmondani mikor egy kérdésre válaszoltam hogy "hát de te román vagy" szerintem azt letisztáztuk hogy senkit nem zavart még egy másik ember is volt ott akit behúztál majd megkérdezted zavarja és mondta hogy ő maga is román és nem veszi magára az ilyet És egyedül pont pamelát zavarta és merem feltételezni hogy mért. És most lehet azt fogom kapni hogy korai a ub és majd letelik és egyéb válaszok de ez a 1 hónap nagyon soknak vélem nem az indokhoz de mi napi szinten 10-12 órákat beszéltünk és ezért szeretném az ubt nagyon szeretném ha átgondolnád és bele gondolnád magad ha te ilyen helyzetbe esnél hisz te is jól tudod hogy egy megbeszélésen milyen fontos ott lenni remélem átgondolod és eszerint fogsz dönteni. Előre is köszönöm a a válasz szép napot pacsi!
~

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.