Lucas Doyle Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

citrom12344

Újonc
2022. 06. 23.
4
2
V4 karakter
Lucas Doyle

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 20 éves vagyok.~

Mi az Account ID-d?
~ Az Account ID-m 218514. ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2017 óta RP-zem különféle szervereken. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017, ezeken a szervereken kezdtem az RP-s pályafutásom. A lejátszott perceim száma pedig 10 007.~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=420admin_jailek.png ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 4 óra lenne az, amennyit naponta a frakciókra tudnék szánni. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen igen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Ezen a szerveren még nem voltam egy frakció tagja sem, de egy másik szerveren a rendvédelem frakciót erősítettem közel fél évig. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Sajnos nincs. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Azért válasszanak engem, mert szenvedélyesen szeretem a szerelést, és mindig is lenyűgöztek a műszaki megoldások. Gyorsan tanulok, precíz és alapos vagyok, és mindig figyelek a legapróbb részletekre is. Kiváló problémamegoldó képességekkel rendelkezem, és nem riadok vissza a kihívásoktól. Szeretnék csatlakozni hozzátok, mert úgy érzem, hogy ebben a frakcióban igazán ki tudnám használni a képességeimet. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Mind a három a rendelkezésemre áll. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ A nevem Lucas Doyle. ~


Születési helye, ideje:
~ A Los Santos-i korházban születtem 1994. február 26-án. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Édesanyám leánykori neve Frederika Troják. ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Állandó lakcímmel nem rendelkezem. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetemen végeztem járműmérnöki MSc képzésen. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~Igen, rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Számomra az autószerelés nem csupán munka, hanem valódi szenvedély. Szívesen csatlakoznék egy olyan csapathoz, ahol értékelik a precizitást, az alapos munkavégzést és a folyamatos szakmai fejlődést. Úgy érzem, hogy itt lehetőségem lenne kihasználni a problémamegoldó képességeimet és kreativitásomat, miközben hozzájárulhatnék a műhely sikereihez. Emellett szeretném bővíteni a tudásomat és tapasztalataimat egy olyan támogató és innovatív környezetben, mint a Fix & Drive. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Természetesen van. Hiszen az egyetem is biztosított gyakornoksági munkákat a diákjainak, illetve nagyapám műhelyében is mindig besegített. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Azért válasszatok engem, mert az autószerelés az életem, és imádom a műszaki kihívásokat. Rendelkezem a szükséges szaktudással és tapasztalattal. Gyorsan tanulok és alkalmazkodom, így a legújabb technológiák sem jelentenek problémát. Precíz és alapos vagyok, figyelek a legkisebb részletekre is, ami garantálja a kiváló minőséget. Emellett jól kezelem a váratlan helyzeteket és szeretek problémákat megoldani. Ügyfélközpontú szemléletemmel mindig arra törekszem, hogy az ügyfelek elégedettek legyenek. Biztos vagyok benne, hogy mindezekkel hozzá tudnék járulni a Fix & Drive sikeréhez. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~
1994. február 26-án láttam meg a napvilágot Los Santosban, ahol gyermekkorom óta körülvett a motorok dörgése és a műhelyek zsúfoltsága. Ifjúkoromban nagyapám műhelyében tanultam meg először, milyen izgalmas és kihívásokkal teli lehet az autószerelés világa. Ő volt az, aki megszerettette velem ezt a mesterséget és mindig arra biztatott, hogy kövessem a szívem és a szenvedélyem. Ennek hatására szereztem meg a járműmérnöki MSc végzettségem, amely során mélyebb ismeretekre tettem szert. Az egyetemi évek alatt nemcsak az elméleti tudásomat fejlesztettem, hanem gyakorlati tapasztalatokat is szereztem, amelyeket nagyapám irányítása mellett már korábban elkezdtem gyakorolni. Most, hogy az egyetemi éveim végére értem, érzem, hogy eljött az idő, hogy tovább lépjek és új kihívások elé nézzek. Szeretnék egy olyan munkakörnyezetben dolgozni, ahol a szenvedélyem és a tudásom igazán értéket teremthet. Az autószerelés nemcsak szakma számomra, hanem életforma is, ahol minden egyes munkával részese lehetek valami nagyobb tervnek. ~
 

SzabiiTheLool

Újonc
2020. 10. 11.
56
12
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.