Lucas Crain jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

homicides

Újonc
2019. 01. 10.
69
239
Istanbul
V4 karakter
Amos Eaton
LV karakter
Enoch Opstad
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Lucas Crain. >

Születési helye, ideje:
< 1998/12/10 - Las Venturas. >

Édesanyja lánykori neve:
< Emily Nerth. >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Dover St 512.>

Hány éve él a városban?:
< Húsz éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Régóta érdekelnek az autók, régebben apám műhelyében dolgoztam, és most szeretném kicsit magasabbra emelni tapasztalataimat. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Édesapámtól sok dolgot tanultam régebben, így értek az autókhoz és azok szervizeléséhez. Emellett szeretem az autókat, és egy ilyen munkahelyen közel lehetnék ezekhez. Tudnék segíteni az olyan embereken akiknek valami nincs rendben az autójukkal. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Csak apám műhelyében, máshol eddig nem. >

Előző munkahelye(i):
< Még csak apám műhelyében dolgoztam, máshol nem igazán. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Lucas Crain. >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelen pillanatban 54747 (33 lvl) >

Eddigi frakcióid:
< LV szerverén eddig csak Khabarov Bratvában voltam ameddig meg nem szűnt. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok frakcióban. >

Mióta RP-zel?:
< Kettő éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Sokat nézegettem melyik frakció lenne legjobb számomra, és a Redline-ra esett a választásom. Sok jót hallottam már a frakcióról, és kíváncsi vagyok milyen is egy ilyen fajta frakció. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Igazából nagyon nem tudok milyen érvet mondani erre. Maximum annyit hogy viszonylag sok időt tudnék a frakcióra fordítani illetve nem kis időre tervezem a frakciót. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Eddigi játszott időm alatt egy darab adminjailem volt még, többet nem is szeretnék.

redaj.png
>


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem, és rajta vagyok hogy soha ne is legyek. >

redban.png


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Sok nevem volt ami annak köszönhető hogy sok féle fajta RolePlay-t próbáltam ki eddig.

redn_v.png
>


Voltál-e már szerelő?:
< Nem, ez lenne az első. >

Mennyi idős vagy?:
< Jelenleg 15. évemet élem. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Egész pontosan 2018-04-03 04:16:12 óta játszom a szerveren egy-két kisebb kihagyással. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Szerintem napi 4-5-6 óra körül, de lehet van amikor többet is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Mikor hogy igazából, de szerintem leginkább délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Első lehetőség szerintem. Leginkább délutántól tudnék lenni, pontosan nem tudom mikor meddig, de ha semmi dolgom akár 13:00-tól 17-18:00-ig tudnék lenni, vagy akár tovább is. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< A nevem Dániel jelenleg 15. életévem töltöm. Budapesten élek, azon belül is a 21 kerületben. Időm legnagyobb részét gépezéssel töltöm el, ez időben is leginkább az MTA-t játszom. Becenevem Hector amit régi haverjaimtól kaptam még régebben. Nem rég kezdtek el érdekelni az autókkal kapcsolatos dolgok. De leginkább a rendőrség és egyéb rendvédelmi szervek azok amik a való életben érdekelnek, a jövőben én is rendőrnek szeretnék menni. >
 
Utoljára szerkesztve:

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Hi, szép lap lett. Látszik rajta, hogy nem 5 perc alatt dobtad össze. Támogatom a lapot.
 
  • Tetszik
Reactions: homicides

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! szép lap lett az aktivitással se lenne probléma! de sajnos nem tudom mik voltak az eddigi neveid. Ha ezt pótolod Támogatni Tudlak!
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.11.28. 17:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: homicides
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.