Luca Stefano Moretti jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SHKM007

Újonc
2019. 02. 11.
3
2
V4 karakter
Luca Stefano Moretti

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Jelenleg 16 éves vagyok novemberben töltöm a 17. évemet.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- V4 kezdete óta játszom de, akkor csak kb 1 hónapig játszottam és most kezdtemel újra kb egy hete.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez a második lapom.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-

2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Nem voltam semmilyen frakcióban.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nem voltam se adminisztrátor se moderátor soha.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Eddig nem nagyon volt időm frakciókra és most már lenne több időm rá. Utánna olvastam több frakciónak és ez tetszett a legjobban közülük. Szeretném kipróbálni, hogy milyne a rendvédelem.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Napi rendszerességgel tudnék aktív lenni, inkább a délutáni és az esti órákban kb délután 5-től este 10-11-ig. Hétvégén akár hamarabb is tudnék elérhető lenni és tovább is játszanék.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Jelenleg csak v4-en játszom.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Válasz helye.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Luca Stefano Moretti
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- See City, - +38-76-885-5216, - Luca.stefano@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Soha nem voltam semmilyen rendvédelmi szerv tagja.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretném ha a város egy biztonságosabb és békésebb város lenne és szerintem velem és az én képességaimmel nagy mértékben tudnám segíteni a várost és azon belül is a Nemzeti Nyomozó Irodát.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Feladatai közé tartozik a bűnszervezetek felkutatása, lelplezése és elfogása valamit a gyanus személyek megfigyelése és lekapcsolása. Egyéb rendvédelmi szervek segítése.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Könnyen megtalálom a közös hangota az emberekkel, kitartó és magabiztos vagyok és nyomás alatt is higgat tudok maradni, a vezetésemen van mit javitani de, nem tartom magam egy rossz soförnek, mind ezek mellet vannak rossz tulajdonságaim is például csöndes vagyok és haragtartó.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Először felmérjük a helyzetet és kiálítunk állandó megfigyelőket hogy, nyomon tudjuk követni őket például hányan vannak, milyen fegyverekkel, ki hol helyezkedik el, hányan vannak a tusszal és kászítünk egy tervet hogy, hogyan hozzuk ki a tuszt mind ezt úgy hogy, a tusz a legnagyobb biztonságban legyen, az embereinknek ne essen bántódása és ha megoldható akkor az elkövetőket lekapcsoljukés ne likvidáljuk őket.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Luca Stefano Moretti.
 

Mich

Veni Vidi Vici
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
3 197
1 596
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.