Lourenco De Soares jelentkezése az SGH köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
  • VoK0rJX.png

    ~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




    Néhány fontos dolog magadról:

    [Sziasztok! Engem Lánczi Krisztián Győzőnek hívnak , de inkább a Krisztiánt használom! Ti szólíthattok Krisz-nek! 2004.06.30-án születtem Miskolcon! Egy kicsiny faluban lakom 2 szülőmmel , és kettő nagyszülőmmel! Nagyon szeretek horgászni! Meg még szeretek szabad levegőn lenni , mint szerintem a korombeli "srácok" többsége! Nagyon szeretek emelett gépezni is! A kedven játékaim közé tartoznak: Euro Fishing , MTA , CS:GO , LOL , Metin 2 , CS 1.6 ! Amég Általános iskolába jártam , elég jók voltak a jegyeim! Most Rendőr Szakképző Iskolába járok! Nagyon szeretek oda járni , de arról ne is beszéljünk , hogy mennyire szeretem azt csinálni! Imádok rendőrködni! Ezen a szerveren sajnos még nem volt szerencsém Rendvédelmi Frakcióba lenni! Van két hörcsögöm , meg egy kutyám! A kutyámmal imádok játszani! Sokat szoktam vele labdázni , faágat dobálni neki! Remélem sikerül tovább jutnom az iskolán , és végre mehetek élesbe rendőrnek! Van egy motorom is! Sokat szoktam motorozni , és eddig még szerencsére nem volt balesetem! Régebben aszmás voltam , de ezt már "kinőttem" , mint a magas vérnyomást is , szerencsére! Van "TS3"-mam , amit sokat szoktam használni! Elég sokat szoktam játszani a szerveren! ]

    Mióta játszol a szerveren?

    [Ezen a karakteren 2019-Február óta , de a másik karakteremen , ami törölve lett , azon 2016 óta!]

    Eddigi elért dolgok:

    [Sok frakciónak voltam tagja:
    [*]Országos Rendőr-főkapitányság
    [*]Országos Mentőszolgálat
    [*]Országos Katasztrófavédelmi főigazgatóság
    [*]See City Taxi]
    [*]

    [*]SOK ÚJ BARÁT
    [*]
    [*]Sok tapasztalat: 17 ezer játszott perc
    [*]
    [*]25 millió vagyon
    [*]BMW 760 [Fullos]

    Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
    [Először is , nagyon szeretek segíteni a játékosoknak! Így is sima játékosként , mindég segítek a kezdő , és a nem kezdő playereknek! Ilyenkor jó érzés tölt el , és büszke vagyok magamra , hogy tudtam ismételten segíteni! Szeretném nagyobb részben az adminok munkáját is segíteni , mivel ilyenkor a kisebb kérdésekkel , nem őket keresik fel! Végülis egy szóval: Segíteni! Még ezek mellett a valóéletbe is eléggé egy segítőkész embernek tartom magam így ezt a szokásom egy játék platformon is beszeretném mutatni
    [*]

    [*]Miért téged válasszunk?

    [Könnyen kezelem a konfliktus helyzeteket , és türelmes vagyok! Nem kapom fel hamar a vizet , hogy beszóltak nekem! De mindez mellett határozott is vagyok , így könnyen tudok dönteni! Ezekután még megbízható vagyok , és nagyon sokat tudnék a munkára fordítani! Tudok gyorsan helyesen gépelni! Egyszerre akár több dologra is oda tudok figyelni! Próbálom mindig a maximumot nyújtani, mint segítségben, mint odafigyelésben


    Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

    [HÉTKÖZNAPONTA: 4-5 órát , és mindent a munkámra fordítanám
    [*]HÉTVÉGENTE: 7-8 órát , és mindet a munkámra fordítanám]

    Naponta hány órát tudsz online lenni?

    [Amint az előző sorokban is említettem , Napi 7-8 órát is! ]

    Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

    [Először is közlöm vele , hogy mivel nem vagyok még Adminisztrátor a szerveren , ezáltal nem tudok fixelni! És ha folytatja a veszekedését , próbálom nyugtatni , és megértetni vele hogy nem tudok Fixelni! Ha ezek után sem érti meg , Felszólítom arra , hogy ezeket a PM-eket hanyagoljuk! Ha minden kötél szakad , szólok egy adminisztrátornak , és elküldöm neki a megfelelő bizonyítékokat! ]

    Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?
  • Először is! Elmondanám neki hogy 2 db szerelőtelep van! SCCS-> Los Santos​
  • Fix and Drive->San Fierro​

  • [1. Ha a frakcióba van: Először is Bedutyzik , mármint felveszi a szolgálati ruháját! Lerádiózza , hogy "XY xy rang felveszi a szolgálatot xy:xy-kor! Szép napot" Beáll a sorba , és kivárja az autót , amit szerelni kell! Beengedi a szerelésre váró kocsit , és elkíséri egy tetszőleges Boxhoz , ami szabad! Illedelmesen köszön , és megkérdezi hogy Teljes javítás lesz-e! Ha azt mondja igen , benyom egy Bindet , miszerint ő elővesz egy gépet , és számolja a károkat! Letálcázik , és megnézi az adott autó szerelési költségeit! Ha ez megvan , elkéri a kívánt összeget , és mondja hogy , "kezdem is a szerelést"! Mondanám neki , hogy m betűvel előtud hozni , egy kurzort , és rákattint vele a Zöld rublikára , akkor elkezdi a szerelést! HA végzett mindezzel , akkor elköszön , és kikíséri a kapuhoz!
    [*]

    [*]2. Civilként megy a szerelőtelepre: Először is , beáll a sorba , és kivárja a sorát! Nem szabad előre tolakodni! A sorba ő az első , kinyitják a kaput , és ő lassan behajt a telepre , ezáltal követve a szerelőt! De mindezek előtt , elmondanám neki , melyik a simasáv , és melyik a gyorssáv! Elértek a Boxhoz! A szerelő kérdezi , hogy "Teljes javítás lesz?" Ilyenkor ő dönti el , vagy a pénzmennyisége! Ha azt mondja , hogy "Teljes szerelést szeretnék" , akkor a zserelő elkezdi számolni! Ilyenkor megjelenik a feje fölött egy "AFK" jel , ilyenkor nem szabad ütögetni , mivel számol! Megmondja a szerelő a szerelési költségeket! Ilyenkor a /pay [ID] [Összeg] parancsal tudja kifizetni! A szerelő nekilát a szerelésnek , ilyenkor várni kell! Ha végzett , illedelmesen elköszön mind a kettő fél , és a szerelő kiengedi a kapun!

    Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

    [VÁROSHÁZA: Itt tudja a neki megtetsző munkát felvenni! A másik oldalon lévő épületben , pedig iratokat tud igényelni!
    [*]Kórház:: Ha sérült a karaktere , idetud jönni , és ha van online mentős a kórháznál , meg tudja gyógyítani! De ha nincs online , akkor a kis CP-be beleáll , és az megfogja gyógyítani , egy kis pénzért cserébe!
    [*]Autósiskola: Mivel még kezdő , így még nincs jogosítványa! Itt tudja lerakni a jogosítványt! Mindenképp érdemes felkészülni , mivel van egy KRESZ , és egy Próbavezetés része! ]

    Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

    [Ez az egész az adott RP szituációtol függ! Ha nem annyira komoly az egész szituáció , akkor megpróbálok mindenben segíteni neki! De ha nagyon komoly RP van , akkor megkérem illedelmesen arra , hogy most forduljon egy másik SGH kollégához!]

    Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

    [Először is csinálok az F12-vel egy képet! Ezután kimásolom consoleból a logot , és elküldöm egy nagyobb adminisztrátornak!]

    Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

    [a PG nevű jailhoz annyi hozzáfűzni valóm van , hogy azt átbeszéltük Eszlarival!
    [*]KÉP: https://imgur.com/uZQRFzA

    Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

    [KÉP: https://imgur.com/K4bqySa]​

 
Utoljára szerkesztve:

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
303
285
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
A lap nem lett rossz igaz nem ismerlek, de szerintem egy esélyt megérdemelsz. Sok sikert.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szia, a multiaccountodat intézted már? mert ott vannak jailek február óta...
 
  • Tetszik
Reactions: KiKi20

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Egyelőre sajnos ez kevés lesz.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.