Louis Morningstar--->Stringer Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Louis Morningstar >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Stringer Balage >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminnak való hazudás Az ügy az volt, hogy kocsikáztunk, majd belebotlottunk pár emberbe az út szélén elkezdtünk beszélgetni stb, eldurvult a helyzet, majd elkezdtek ránk lőni, elhajtottunk és hazamentünk megbeszélni, hogy ezt nem hagyhatjuk, meg kell bosszulnunk. Felszerelkeztünk fegyverekkel stb, majd vissza akartunk menni a helyre. Mikor mentünk helivel biciklivel elkezdett minket követni Stringer Balage, majd azokhoz az emberekhez biciklizett, akik ránklőttek. Mi IC ezt úgy vettük, hogy infózni akar, az embereknek, ezért lelőttük. Admint hívtak, majd Stringer Balage azzal védekezett, hogy ő nem is ismerte azokat az embereket, csak a kocsmába jött, mivel ki volt hírdetve, és úton a kocsmába látta meg, hogy helivel repülünk és megnézi már, hogy mi folyik itt. Tehát ez volt az alibije, hogy ő nem ismerte azokat az embereket és ő csak a hírdetésre ment oda. Visszanéztem a logokat és még akkor ki sem hírdették a kocsmát, mikor Balage már rég a kocsmánál volt, tehát hazudott az alibiről az adminnak, mivel nem a hírdetésre ment ki. >

Bizonyítékok:
<
[2021-05-24 21:39:20] [Output] : Stringer Balage: (( A srácok hirdetik a kocsmájukat. ))

[2021-05-24 21:39:34] [Output] : Stringer Balage: (( Én ezt látom, mondom eljövök ide. ))

[2021-05-24 21:39:51] [Output] : Stringer Balage: (( Út közben láttam, hogy össze-vissza repülgetnek a helivel ))

[2021-05-24 21:40:00] [Output] : Stringer Balage: (( még jó, hogy megnézem mit csinálnak ))

Ezeket írta Balage, viszont van log arról, hogy elővesszük a fegyvert, tehát már a helivel leszálltunk, bemértük a célpontot és csak azután kezdték el hírdetni a kocsmát, tehát amikor ő elindult, követett minket, akkor még hírdetve nem volt a kocsma, ebből következik, hogy hazudott az adminnak.

Itt vesszük elő a fegyvereket, látszik, hogy a helit is bezárta

[2021-05-24 21:23:58] [Output] : *** Michael M Morningstar bezárta a jármű ajtaját. (Maverick)
[2021-05-24 21:24:00] [Output] : *** Michael M Morningstar elővett egy fegyvert. (Mesterlövész (#KRASNAYA#))
[2021-05-24 21:24:01] [Output] : *** Louis Morningstar elővett egy fegyvert. (Mesterlövész)
[2021-05-24 21:24:03] [Output] : *** Amaya Yahasi elővett egy fegyvert. (AK-47)

Itt a log és az időpont amikor a kocsma ELŐSZÖR hírdetve lett

[2021-05-24 21:24:05] [Output] : HIRDETÉS: Déli benzinkut utcájában kocsmánk nyitva tart!. ((Zacarias Pilego))
>

Megjegyzés:
< Nincs >
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Hallottál már arról, hogy egy elbírált ügyet nem bíráltatunk újra játékos PK formályában?

Reflektálnék az elhangzott (alaptalan) dolgokra:

[2021-05-24 21:24:06] [Output] : HIRDETÉS: Déli benzinkut utcájában kocsmánk nyitva tart!. ((Zacarias Pilego))
-Mivel közel voltam a helyszínhez, és úgy gondoltam, hogy benézek, megláttam egy csoportosulást, akikhez odamentem, megkérdezni a kocsma helyszínét, hátha tudják.
[2021-05-24 21:24:32] [Output] : Stringer Balage mondja: Szép napot, uraim
-Ez a mondatom után már írtam a kérdésem a kocsmáról kapcsolatban, majd kedves haverod fejbeszedett. (killog)

"infózhattam a bandatagoknak": Az, hogy ti össze-vissza rángatjátok az úttól kb 5 méterre a helikoptert, néhányszor leszálltok az út közepére, majd visszakapjátok a levegőbe, szerintetek nem figyelemfelkeltő? Ennyi erővel mindenkit, aki látta a csodálatos mutatványotokat, legyen headizve, mert infózhat a bandatagoknak? Egyébként meg: Mit infózhattam volna, áruld már el nekem, kérlek. Ebből a repkedésetekből mit lehetett volna leszűrni? -"Hogy vigyázzatok, Bandások, jön a csodálatos civil maffia, és megbosszúlja a dolgokat?"

Számomra a hazudás vádja teljesen nevetséges, nyilván nem állt szándékomban hazudni, valamint ahogy fentebb megindokoltam, nem is tettem azt.
 
Utoljára szerkesztve:

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
Hallottál már arról, hogy egy elbírált ügyet nem bíráltatunk újra játékos PK formályában?
Igen hallottam, de ajánlom figyelmedbe a "panasz pontos megfogalmazása" részt, nem azért tettem PK-t, hogy újrabírálja valaki, hanem azért, mert adminnak hazudtál a történtekről, amikor írtam az indokot sehol nem említettem olyat, hogy bírálják újra.
-Mivel közel voltam a helyszínhez, és úgy gondoltam, hogy benézek, megláttam egy csoportosulást, akikhez odamentem, megkérdezni a kocsma helyszínét, hátha tudják.
Érdekes, adminügy alatt azt mondtad, hogy láttad a hírdetést és utána elindultál, majd megláttad a helit ÚT KÖZBEN és megnézted, hogy mit csinálunk. De ez lehetetlen mivel akkor még nem is volt hírdetve a kocsma, szóval a hírdetésből nem láthattad.


[2021-05-24 21:39:20] [Output] : Stringer Balage: (( A srácok hirdetik a kocsmájukat. ))

[2021-05-24 21:39:34] [Output] : Stringer Balage: (( Én ezt látom, mondom eljövök ide. ))

[2021-05-24 21:39:51] [Output] : Stringer Balage: (( Út közben láttam, hogy össze-vissza repülgetnek a helivel ))

[2021-05-24 21:40:00] [Output] : Stringer Balage: (( még jó, hogy megnézem mit csinálnak ))
"infózhattam a bandatagoknak": Az, hogy ti össze-vissza rángatjátok az úttól kb 5 méterre a helikoptert, néhányszor leszálltok az út közepére, majd visszakapjátok a levegőbe, szerintetek nem figyelemfelkeltő? Ennyi erővel mindenkit, aki látta a csodálatos mutatványotokat, legyen headizve, mert infózhat a bandatagoknak? Egyébként meg: Mit infózhattam volna, áruld már el nekem, kérlek. Ebből a repkedésetekből mit lehetett volna leszűrni? -"Hogy vigyázzatok, Bandások, jön a csodálatos civil maffia, és megbosszúlja a dolgokat?
Normálisan mentünk a helivel, érdekes módon ahova le akartunk szállni te egyből odajötteél biciklivel, ezért folyton más leszállópozit kellett keresnünk. IC annyit láttunk, hogy követsz minket biciklivel, majd miután leszálltunk egy normális helyen odamentél a bandatagokhoz, de mint mondtam nem ezért tettem PK-t rád hanem az adminnak való hazudás miatt.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Nem fogok vitatkozni senkivel, innentől kezdve nem méltatom szóra a panaszkönyvet.
Részemről nincs több hozzáfűzni valóm, természetesen mindent úgy csináltam, ahogy azt az ügy kapcsán is elmondtam Smoky-nak.
Smoky a bírálatból leszűrve hitelesnek találta az egyébként tényleg hiteles információkat, majd ennek megfelelően is szankcionálta kedves haverodat.

Itt most csipkelődhetsz, de amit nem követtem el, azért nem vállalom a felelősséget.
Nem hazudtam, ebben 100%-ig biztos vagyok, sosem tenném, főleg nem egy adminisztrátornak, tekintettel arra, hogy én is jártam ebben a cipőben.

Továbbiakban várom a bírálatot.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Úgy gondolom leírtam az álláspontomat, valamint a másik fél is. Nem szeretném ezt én már jobban túlragozni.
Amennyiben nem probléma,
ragaszkodnék a topic alatti megbeszéléshez.

<[2021-05-24 21:39:20] [Output] : Stringer Balage: (( A srácok hirdetik a kocsmájukat. ))
[2021-05-24 21:24:06] (hirdetés) > [2021-05-24 21:24:32] (Bandához szólás)

2021-05-24 21:39:34] [Output] : Stringer Balage: (( Én ezt látom, mondom eljövök ide. ))
Hirdetést látván informálódás céljából bandához mentem, akik az út szélén álltak.

[2021-05-24 21:39:51] [Output] : Stringer Balage: (( Út közben láttam, hogy össze-vissza repülgetnek a helivel ))
Ahogy mondtam... Hajmeresztő mutatványok === össze-vissza repülgetés a helivel.

Nyilván, ha máshogy nem megoldható, akkor felmegyek, csak szerintem minden infó megvan a bírálathoz.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: krts és Bessenyei
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.