Louis Morningstar--->deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Louis Morningstar>

Panaszolt fél admin neve:
< deemoN >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás IC jailba tettek, amivel nem is lenne probléma, viszont amikor adták a csekket, és elkérték a nevem, én azt mondtam, hogy nincs nevem. Ennek ellenére ideadták a csekket, rajta a nevemmel, ami szerintem MG, mivel IC nem tudhatták a nevem, a csekken mégis rajta volt. Hívtam deemoN-t, majd erre azt mondta, hogy nem követtek el semmit, mivel rajtuk áll, hogy hogyan adják át a csekket. Alapból, ha nem tudják a nevem, akkor mire írják a csekket? >

Bizonyítékok:
< [2021-06-05 23:51:00] [Output] : Lewis Perkins mondja: Neve van?
[2021-06-05 23:51:07] [Output] : Louis Morningstar mondja: Nem nagyon
[2021-06-05 23:52:59] [Output] : [WARNING]Lewis Perkins megbünetetett! A csekket az iratok között találod.
[2021-06-05 23:52:59] [Output] : *** Lewis Perkins elkezd megírni egy csekket.
[2021-06-05 23:53:04] [Output] : *** Lewis Perkins letépi a csekket, és átadja Louis Morningstar-nak/nek.


[2021-06-06 00:05:21] [Output] : Louis Morningstar: (( ic soha nem mondtam el a nevem ))
[2021-06-06 00:05:24] [Output] : Admin[3] deemoN: (( Ilyenkor is megkaphatod igazából. ))
[2021-06-06 00:05:32] [Output] : Admin[3] deemoN: (( Tehát ő megír neked egy csekket. ))
[2021-06-06 00:05:44] [Output] : Louis Morningstar: (( De a csekken rajta van nevem ))
[2021-06-06 00:05:56] [Output] : Admin[3] deemoN: (( Igen mivel a script csak a nevedre engedi írni ))
[2021-06-06 00:06:07] [Output] : Admin[3] deemoN: (( Nem tudnak oda mást írni. ))
[2021-06-06 00:06:09] [Output] : Louis Morningstar: (( igen, de ha nem tudják a nevem, akkor hogy írnak csekket? ))
[2021-06-06 00:08:36] [Output] : Admin[3] deemoN: (( Azt, hogy ők milyen RP-vel oldják meg a csekk átadását rajtuk múlik. ))
>

Megjegyzés:
< Nem értem deemoN álláspontját. A nevem tudta nélkül adtak nekem egy olyan csekket, amin rajta van a nevem.>
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Panaszt én fogom bírálni várom Deemon válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: PetheMark95

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Szia! Szerintem érthetően mondtam el, de akkor kifejeteném még egyszer.
Alapból az ügyet nem bíráltam, azok akiktől a csekket kaptad nem voltak egyáltalán jelen. Odamentem hozzád, hogy ne PM formájában magyarázzam el neked. A te kérdésed az volt, miért írták rá a neved a csekkre, ha IC nem tudták ezt meg és erre választ is kaptál. A csekk alól nem bújhatsz ki semmilyen formában, az adott rendvédelmis pedig maga oldja meg hogyan adja oda, a neved csak azért rakja rá, mivel a script szerint csak akkor tudják rád adni, ha a te neveden van.

Mikor oda mentem, nem továbbítottál minden logot, csupán ezt az egy sort kaptam:
Louis Morningstar: (( [2021-06-05 23:53:04] [Output] : *** Lewis Perkins letépi a csekket, és átadja Louis Morningstar-nak/nek. ))

Itt volt az, hogy elmagyaráztam neked, miért kaptad meg annak ellenére is, hogy nem volt rajta a neved erre pedig ezt a választ kaptam:
Louis Morningstar: (( igen, de ha nem tudják a nevem, akkor hogy írnak csekket? ))
Louis Morningstar: (( akkor eldobhatom nem? ))
Louis Morningstar: (( csak erre nincs lehetőség ugye ))
Louis Morningstar: (( de ha nem tudja a nevem hogyan ír csekket? ))
Louis Morningstar: (( ezt irl megfognám és kidobnám ))


Végezetül, ismét elmondanám hogy ezt az ügyet egyáltalán nem bíráltam, csupán felvilágosítottalak, hogy csekk alól sehogyan sem lehet kibújni.​

További logokat szükség esetén továbbítom FőAdmin felé, várom a bírálatot!​


[Edit]
Azért ezt az egy sort másoltam be, mert ezt kérted:
[2021-06-06 00:03:47] [Output] : Admin[3] deemoN: (( milyen rpvel adták oda csekket? ))
Igen, pontosan ahogy írtam kértem egy RP logot arról, hogyan kaptad meg a csekket, ezalatt nyilván az összes logra gondoltam amit szépen a PK alatt csatoltál. Ez az egy log alapján csak arra tudtam következtetni, hogy meg kaptad a csekket, ebben pedig semmi olyan szabályba ütközőt nem láttam, ami miatt oda kellene hoznom a csekk megíróját, hogy kérdőre vonhassam.
Az MG-vel kapcsolatban pedig elmagyaráztam neked miért került rá a neved a csekkre.
 
Utoljára szerkesztve:

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
Szia!
Mikor oda mentem, nem továbbítottál minden logot, csupán ezt az egy sort kaptam:
Azért ezt az egy sort másoltam be, mert ezt kérted:
[2021-06-06 00:03:47] [Output] : Admin[3] deemoN: (( milyen rpvel adták oda csekket? ))

Alapból az ügyet nem bíráltam, azok akiktől a csekket kaptad nem voltak egyáltalán jelen.
Odahívtalak mg gyanújával, majd elmondtam az infókat, ezután úgy döntöttél, hogy nem teszel semmit. Szerintem ez egy bírálat volt, még akkor is ha nem osztottál szankciót. Meg se kérdezted a másik fél nevét.

Mint a PK-ban is említettem, semmilyen nevet nem adtam meg (Még fake nevet sem) . Úgy állították ki a csekket, hogy nem tudják a nevét a személynek, akinek adták. Értem, hogy ez a szerver csak IRL-re alapul, de ennek semmi köze nem volt a való élethez.

Várom a bírálatot!

EDIT: Megérteném a helyzetet, ha egy fake nevet adtam volna és úgy lett volna ráírva a csekkre,viszont úgy, hogy megírja a csekket név nélkül, ez egyszerűen nem reális.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.