Louis D Madison jelentkezése a See Game Helpdesk köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
VoK0rJX.png

Louis D Madison jelentkezése S.G.H-nak

Kezdésnek rólam néhány fontosabb dolog:

Botondnak hívnak, 15 éves vagyok. Ausztriában, egy kisebb faluban élek már majdnem a harmadik éve. Szabadidőmben általában a SeeMTA v2-es szerverén gyűjtöm a perceket. Már megfordultam néhány RP szerveren, elég nagy tapasztalattal rendelkezem már ezen a téren. Szeretek segíteni másoknak, éppen ezért írom most ezt a lapot is. Általában nyugodt típus vagyok, könnyen barátkozok, viszont engem is kitudnak hozni a sodromból mint ahogy mást is. Alapos vagyok, szeretek csapatban dolgozni, és minél jobban teljesíteni, bármiről is legyen szó.
A SeeMTA v2-es szerveren már majdnem 2018 szeptember óta játszok, már kellően sok RP tapasztalatot szerezve.


Mióta játszol a szerveren?

A szerveren mint már említettem, 2018 szeptembere óta játszok, intenzíven, ezalatt az idő alatt közel 54,000 játszott percet összeszedve illetve nagyon sok RP tapasztalatot szerezve.

Eddigi elért dolgok:


OMSZ alleader, leader, majd főleader.

Sok-sok új barát.

1x-es Ideiglenes Adminsegéd.

Sok frakció tagja

Sok RP tapasztalat


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Először is szerintem, kellően kiismertem már a szervert ahhoz, hogy tudjak segíteni a játékosoknak...

Szeretek az élet minden pontján segédkezni, ezért úgy döntöttem megírom ezt a lapot mert nagyon vonz, hogy megtudjam más játékosoknak könnyíteni a szerveren töltött idejét, ezáltal persze még az adminok munkáját is. Már kívülről figyeltem adminok illetve adminsegédek munkáját, és nagyon megtetszett. Régóta nagy vágyam, hogy S.G.H legyek, csak eddig sajnos még egyszer sem nyílt lehetőségem, hogy jelentkezni tudjak.

Miért téged válasszunk?

Mint már fentebb is említettem, szerintem kiismertem már a szervert annyira, hogy ezen a “poszton” tisztességesen megálljam a helyemet. RP tudásomat is addig csiszoltam amíg tudtam, szereztem minél több tapasztalatot.
Szerintem megvan bennem a kellő motiváció, hogy Adminsegéd legyek, mert amit szeretek csinálni, azt nagyon szorgosan, és dinamikusan szoktam elvégezni.
Nem szeretek fél munkát kiadni a kezemből, és ez szerintem itt a hasznomra is válhat. Általában nem szoktam hamar feladni, amit elkezdek, el is végzem a legjobb tudásom szerint.
Szeretek segíteni az embereknek illetve bírom a hosszas munkát, aktivitásom is rendben van, napi 7-8 órával. Szerintem elég érett vagyok már erre a feladatra, nem tekintenék rá úgy mint egy poénra.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A szerveren töltött időmnek a legnagyobb részét erre tudnám, és szeretném is fordítani természetesen, különben nem tettem volna meg a jelentkezést.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Egy nap fix a 7 óra amit fent tudok a szerveren tölteni, ez attól függetlenül, hogy milyen nap van, csak több szokott lenni. Szoktak lenni persze néha napok amikor kissé kevesebbet vagyok fent mint szoktam általában, de aktivitással nem lenne gond, az biztos.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először is kérnék tőle egy bizonyítékot, hogy a járműve egy játékon belüli hiba vagy esetleg szabálysértés miatt lett káros. Amennyiben kapok bizonyítékot továbbítom egy adminisztrátornak, akinek éppen nincsen semmilyen dolga. Ha viszont nincsen bizonyíték megmondom a játékosnak, hogy nem tudok neki ezesetben segíteni, és hívja ki a 222-222-es vagy a 444-444-es számot a “/call” parancs segítségével, és majd ők segítenek neki egy kis pénz fejében, és megjavítják az autóját.



Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először is elmennék vele egy szerelőtelepre a kettő közül. Már itt megragadnám az alkalmat, és elmondanám a játékosunknak, hogy a szerveren kettő szerelőtelep van, különböző nyitvatartási időpontokkal, egymástól elég nagy távolságra. Nyitvatartási időn kívül dupla áron szerel a szerelő.
Ezt követően tudatnám vele, hogy melyik a gyorssáv és a simasáv. Elmondanám, hogy a gyorssávban kártól függetlenül mindig 500,000 forintot kell fizetnie és az előnyt élvez, mindig azt engedik be először aki ott áll. A sima sávban pedig amennyit a szerelő kiszámol az alkalmazás segítségével, annyit kell fizessen.
Mikor sorra jutottunk, és már megálltunk a szerelőtelepen a boxban, elmondanám az ott dolgozónak, hogy teljes javítást szeretnék igényelni, ami annyit tesz, hogy a kocsi olyan lesz mint új korában, tehát semmi baja nem lesz.
Amint a szerelő kiszámolta a kárt, (amit csak ő lát, mi nem) és tudtunkra adja a szerelés árát, kifizetjük a /pay [ID] parancs segítségével majd megvárjuk míg megszereli nekünk a járművet. Ez annyiból áll, hogy a szerelő leszereli a sérült alkatrészeket, beviszi valahol a szerelőtelepen található zöld CP-be, majd lecseréli egy új alkatrészre és felszereli a kocsinkra. Kivétel, hogyha a kocsink paneles, ami annyit jelent, hogy ott helyben egy gombnyomással megszerel egy alkatrészt.
Amint ez kész is van, beállunk a kiálló sáv elé, és megvárjuk míg egy szerelő kinyitja a kaput, és távozunk.

Ha a játékosnak, viszont totálkáros a járműve, abban az esetben vontatót kell, hogy hívjon, a már fentebb említett “/call” paranccsal. Itt ugyanúgy van választása és dönthet, hogy melyik szerelőcégnek, egy vontatósát hívja ki. Persze az árak mindkét helyen eltérőek. Itt még hozzátenném, hogy a “/lemond” paranccsal tudja a hívást lemondani. Ezekután elmondanám neki még, hogyha nem szeretné, hogy megbüntesse egy rendvédelmi szerv, forgalmiengedély hiány miatt, menjen ugyanúgy szerelőtelepre és ott tud igényelni 100,000 forint fejében egy műszaki adatlapot. Ezt csak úgy tudja a szerelő megcsinálni, hogyha a kocsinak semmi baja nincsen, tehát előtte ha káros, megkell szereltetni. Ezt a lapot a városházán az NPC-nél tudja beváltani mégpedig úgy, hogy belelép az Inventory-jába (I betű) majd jobb klikkel egyett az adatlapra.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza
Úgy gondolom az első legfontosabb amit megmutatnék egy kezdő játékosnak a városháza. Itt tudja kiválasztani a számára legkedvesebb munkát illetve itt tud magának iratokat csináltatni, ami természetesen elég fontos neki, hogy tudja, hol kell mindezt megtenni. Megmondanám neki, miután kiválaszotta a neki megfelelő munkát az NPC-nél (M betű + Jobb klikk az NPC-re), hogy a térképen megvan jelölve hova kell mennie, és onnan csak kövesse a játék utasításait, ezzel kisebb tőkéhez jutva a továbbiakban, amit aztán eltud költeni amire csak szeretné és telik. Ha megunja a munkát vagy kiszeretne egy másik munkát próbálni, odaáll az NPC elé és egyszerűen begépeli a “/felmond” parancsot.

2. Pláza
Ha a játékosunk már kellő pénzhez jutott itt a szerveren, venni szeretne majd valamit természetesen, és ehhez elkerülhetetlen, hogy legyen egy telefonja. A telefont megvásárolhatjuk még 1-2 helyen, viszont elsőre a pláza legegyszerűbb megoldás, mivel ott több dologhoz is hozzá juthat. A telefonhoz hozzá juthat a második emeleten, az elektronikai boltban. Itt tud még vásárolni kisebb dolgokat amik a hasznára válhatnak, például az alsó emeleten lévő boltban. Illetve a plázában megtehet még pár mellékes dolgot, például itt tud kiegészítőket a karakterére vásárolni. Elmondanám neki, hogy itt is tud még ételhez jutni, ami szintúgy elég fontos a játékban.

3. Benzinkutak egyike
Még mindenképp megmutatnám egyett a pár benzinkút közül a pályán. Itt is mint a plázában hozzá juthat néhány tárgyhoz illetve ételhez/italhoz, de ez csak ugyanúgy mellékes.
Legfontosabb elmondani neki, hogy a fehér CP-k egyikében tudja megtankolni a járművét, amit vásárolt magának. Megmutatnám neki, hogy működik a tankolási rendszer, hogy tudja hogyan kell a továbbiakban megtankolni a járművét.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Először is megnézném van-e fent másik S.G.H aki elvégezné-e helyettem, ha szépen megkérem. Amennyiben nincs, megkérdezném az adott admint, hogy mennyire sürgős az eset. Hogyha fontos, rákérdeznék azoknál akik részt vettek az RP-ben, hogy folytatnák-e az RP-t egy pár perc múlva miután elvégeztem a feladatomat.

Amennyiben egy PM-ről van, szó arra RP közben gyorsan tudok egy hosszú, rendes választ adni, ezzel nem lenne nagyobb gondom.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Elsősorban készítenék az esetről egy képet, majd lementeném és továbbítanám egy adminnak akinek épp nincs dolga. Amennyiben nincsen fent admin abban az esetben, lementem a képet, és amint fent lesz egy online, elküldöm neki és ő szankcionálja az esetet.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

K_perny_felv_tel__17_.png

Sajnos voltam, és nagyon restellem is. A játék eleje óta figyelek arra, hogy a lehető legkevesebb Jailt szedjem össze, és így kevés jaillel szeretném folytatni a pályafutásomat a szerveren.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

K_perny_felv_tel__18_.png

Nem voltam, és természetesen nem is szeretnék soha.



Soyer válasza:

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
Köszönöm a véleményt, és a kritikát először is! Javítottam a lapon, kinézetén is ahogy csak tudtam.
 

Beachman Richard

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
112
23
V4 karakter
Ryan Emerson
LV karakter
Ryan Emerson
V2 karakter
Higashi Kazutaka
Én már régóta ismerlek és egy segítőkész ember vagy.Szívesen segítesz az embereknek,még akkor is ha elsőre nem értik meg.TÁMOGATOM.
 
  • Tetszik
Reactions: NathanV2

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Formázás tényleg nem annyira jó,de elmegy.
Ismerlek és normális srác vagy. :)
Sok sikert broo <3
 
  • Tetszik
Reactions: NathanV2

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
Köszönöm szépén a támogatásokat és a véleményeket! :)
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Formázás elmegy,de a lap nem lett olyan rossz,szerintem egy esélyt kaphatnál GL.
 
  • Tetszik
Reactions: NathanV2

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Gratulálunk, a jelentkezési lapod megfelelt , ezért tovább jutottál a TeamSpeak-es meghallgatásra.
Kövesd a fórumot az időpontokért, sok sikert!



Személyes megjegyzés: Jó kis lap lett, várlak TeamSpeak 3 meghallgatásra.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.