Louis Chapman jelentkezési lapja a Nemzetközi Nyomozó Irodához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lordii

Pötyögtető
2021. 01. 14.
454
243
Erdély
V4 karakter
❌
LV karakter
Jimmy Alfonzo👑
V2 karakter
Louis Chapman👑
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Louis Chapman

2. Születés helye, dátuma
1983.10.16

3. Bejelentett lakcíme
Las Colinas-9

4. Telefonszáma
903832

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Közszolgálati Főiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Még régebb,szerelő voltam pontosabban a fix and Drive-nál dolgoztam.Távozásom oka:Külföldre való utazás pár hónapra.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Még nem

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Ez a nyomozás már nagyon de nagyon rég óta az egyik vágyaim között van.Szeretném a várost támogatni azzal,hogy pár rossz akaratú embert,megfigyelek majd rács mögé zárni.Ezzel is a város és az iroda érdekeit szolgálnám,persze szeretnék jó példát mutatni a következő generáció számára.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Sok mindent megéltem az eddigi életem során.Nagyon aktív/figyelmes nyomozó lennék.Tanulmányaim,tapasztalataim adottak ,hogy engem válasszanak.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Csibi Lacinak hívnak és 18 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
5-6 évvel ezelőtt kezdtem itt a seeMta v2 szerverén.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
83508 perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Voltam fix and driveban,Yakuzába,Cartelban.Egyedül Cartelban értem el sok mindent.Majdnem all leader rangot.Távozásom oka Cartelből:Már szerettem volna kipróbálni már akkor a rendvédelmi frakciókat nagyon vágyakoztam már ide.És most sor került rá.Yakuzából pedig az rp hiányok miatt távoztam nem volt semmi érdekes még régebben.Fix and Drivból pedig azért távoztam,mert nem volt sok időm játszani még akkor és kiléptem de az már rég volt.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
A terveim a frakción belül az a majdnem a legmagasabb rang elérése.Rég óta akarok már ide csatlakozni,sok rp-re vágyom amit itt úgy érzem megkaphatok.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Persze mind hárommal rendelkezem.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Laci vagyok,erdélyben élek 18 éves vagyok.Jelenleg tanulmányaim befejezésére törekedek,szoktam járni melózgatni de azt majd csak suli elvégzés után fogom komolyabban venni.Van pár hobbim elsősorban a testemet építem,szeretnék jól kinézni,mozgékony lenni,sokat sportolok,focizok.A második kihagyhatatlan hobbim az a gépezés.Mostonában sok időt töltök gépezéssel.Nagyon megszerettem a SeeGameSystem szervereit.Szoktam járni bulizni,meg minden ilyesmi dolgokat szoktam csinálni az életemben.Nagyjából ennyi lenne amit leszerettem volna írni ide.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Persze,többet is.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/5QjtBpY

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/v3mjfSn
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került.
Az Ön lapját elutasítottuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.