Elutasítva Loue Kennedy - Yamaguchi Ichita

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

loue

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
251
76
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< kucsi.loue kennedy? >

UID-d:
< VeD9n0JCkhewHByIygfr3rz+1A4= >

Bann pontos időpontja:
< 05,08 <19:11:08> - 7 day(s) >

Bann pontos indoka:
< (Szoba jump #Lali#B) >

Aki bannolt:
< "Yamaguchi Ichita" >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< Sajnos elkövettem egy olyan hibát, amit nem szabadott volna, szobákból szobákba ugráltam az SCCS AFK szobáig. Bevallom hibáztam, de mivel holnapi nap lenne egy meeting, amiről nem lenne jó dolog, ha lemaradnék + nekem nagy szerepet játszik a játékomba az is, hogy fent vagyok teamspeak-en + lenne egy elnemrendezett ügyem, amit elkéne intézzek egy FőAdminnal, csak sosem volt fogadó, amikor én is elérhető voltam. Nem lenne rám több panasz ígérem. >

Megjegyzés:
< Sajnálom, hogy hibát követtem el. >
 

Laliatya

Újonc
Támogató
2020. 12. 21.
45
32
21
Komló
V2 karakter
Yamaguchi Ichita
Szia.
<19:05:51> "kucsi.loue kennedy?" switched from channel "[cspacer12] » AFK «" to "[SCCS]: Vezetőség"
<19:05:51> Channel group "Szoba Csatlakozási Engedély" [Inherited from: [SCCS]: See City Car Service] was assigned to "kucsi.loue kennedy?" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<19:05:52> "kucsi.loue kennedy?" switched from channel "[SCCS]: Vezetőség" to "[SCCS] Meghallgatás"
<19:05:52> Channel group "Szoba Csatlakozási Engedély" [Inherited from: [SCCS]: See City Car Service] was assigned to "kucsi.loue kennedy?" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<19:05:53> "kucsi.loue kennedy?" switched from channel "[SCCS] Meghallgatás" to "[SCCS]: Meeting ( 2021.04.11. 20:00)"
<19:05:53> Channel group "Szoba Csatlakozási Engedély" [Inherited from: [SCCS]: See City Car Service] was assigned to "kucsi.loue kennedy?" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<19:05:53> "kucsi.loue kennedy?" switched from channel "[SCCS]: Meeting ( 2021.04.11. 20:00)" to "[SCCS]: Társalgó"
<19:05:53> Channel group "Szoba Csatlakozási Engedély" [Inherited from: [SCCS]: See City Car Service] was assigned to "kucsi.loue kennedy?" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<19:05:54> "kucsi.loue kennedy?" switched from channel "[SCCS]: Társalgó" to "[SCCS]: AFK"
<19:05:54> Channel group "Szoba Csatlakozási Engedély" [Inherited from: [SCCS]: See City Car Service] was assigned to "kucsi.loue kennedy?" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak". Nincs Erre UB! Várd meg az 1 hetet.
 
  • Imádom
Reactions: loue
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.