Lőszeres láda

aZsombi

Barangoló
2019. 06. 22.
115
58
19
V4 karakter
Jankauskaite Lauryna
V2 karakter
Bryan Michael
Igazából az ötlet annyi, hogy a kék lőszeres ládából, lehessen az összes lőszert nyitni. Nem hinném, hogy ezt nagyon kéne ragoznom. Szerintem nem normális, hogy ha pl.: m4et szeretnél használni, akkor egy lövöldözésnél ellősz fél millát.
 

aZsombi

Barangoló
2019. 06. 22.
115
58
19
V4 karakter
Jankauskaite Lauryna
V2 karakter
Bryan Michael
Gyakorlatilag 4 féle lőszert NEM lehet kinyitni, szerintem nem a világ vége néhány másikért többet adni.
Persze, csak az m4 lőszeren kívűl kb venni sem lehet. Marad az, hogy le pp-zel 200at 1,2milláért. Ezért egy csomó fegyvert nem is használnak… ezzel legalább azt is felfrissítenék és nem mindenki mp5tel meg p90-nel menne.

E.: pl en Ak-74-et még nem láttam a szerveren
 
  • Tetszik
Reactions: Brodesz

durk

Barangoló
2019. 06. 30.
140
344
-
youtube.com
V4 karakter
Freya Lindgren
LV karakter
Darkeen Garett
V2 karakter
-
Persze, csak az m4 lőszeren kívűl kb venni sem lehet. Marad az, hogy le pp-zel 200at 1,2milláért. Ezért egy csomó fegyvert nem is használnak… ezzel legalább azt is felfrissítenék és nem mindenki mp5tel meg p90-nel menne.

E.: pl en Ak-74-et még nem láttam a szerveren
igen de ez ceg es kell nekik a bevetel ahhoz hogy mukodni tudjanak, ergo muszaj valami csak irl penzert elerhetove tenni annak ellenere is hogy jo volna ha kilehetne nyitni a ladabol
 

aZsombi

Barangoló
2019. 06. 22.
115
58
19
V4 karakter
Jankauskaite Lauryna
V2 karakter
Bryan Michael
igen de ez ceg es kell nekik a bevetel ahhoz hogy mukodni tudjanak, ergo muszaj valami csak irl penzert elerhetove tenni annak ellenere is hogy jo volna ha kilehetne nyitni a ladabol
Persze, de nem hinném, hogy ez a cég a lőszerekből fog meggazdagodni. Több pénz jönne be ha többen PP-znék le ezeket a fegyvereket, mert így lehetne használni is őket.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
1 031
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Már az egy hatalmas előrelépés lenne, ha 10 PP-ről levinnék a lőszerek árát 5 PP-re.
Ugyan úgy drága maradna, de nem irreálisan drága.
Plusz akkor a PP bevétel is megmaradna.. sőt, szerintem fel is lendülne.
 
  • Tetszik
Reactions: aZsombi

Brodesz

Újonc
2023. 04. 17.
72
134
Balatonfüred
V4 karakter
Tiana Cassandra
A rendvédelmi szervek a legutóbbi fk fejlesztésben kaptak 400 kézbevehető lőszert, tehát 1.800.000$-nyi lőszer van a zsebébe a katonának, vagy a tekesnek, mindegy, míg az illegál egy tec-9-el futkos, mert nem szeretne milliókat költeni a lőszerre. Mondhatjuk azt hogy ott az AK, és abba kapunk is lőszert, de én jobban preferálnám az M4-et.
Ha a fegyverládából lehet nyitni M4-et, akkor a lőszer ládából lehessen nyitni már hozzá lőszert is, legalábbis ez így lenne jó.
Összeségében támogatom az ötletet.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
1 031
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
A rendvédelmi szervek a legutóbbi fk fejlesztésben kaptak 400 kézbevehető lőszert, tehát 1.800.000$-nyi lőszer van a zsebébe a katonának, vagy a tekesnek, mindegy, míg az illegál egy tec-9-el futkos, mert nem szeretne milliókat költeni a lőszerre. Mondhatjuk azt hogy ott az AK, és abba kapunk is lőszert, de én jobban preferálnám az M4-et.
Ha a fegyverládából lehet nyitni M4-et, akkor a lőszer ládából lehessen nyitni már hozzá lőszert is, legalábbis ez így lenne jó.
Összeségében támogatom az ötletet.
Az AK47-et ne keverjük ide, mert egy pontatlan hulladék fegyver az M4-hez képest.
Ha az illegál nem kap M4-et, mert hogy az rendvédelmi fegyver, akkor legalább az AK74-hez kellene a lőszer, mert az felveszi a versenyt az M4-el.
 
  • Tetszik
Reactions: aZsombi

Agoo

Újonc
2021. 06. 30.
10
1
V4 karakter
Agostino Marino
Én is csak Támogatni tudom. Én sem értem miért nincsen lehetővé téve az m4 lőszer nyitása. Lehetne arra fogni, hogy a Rampage+M4 túl OP lenne, de akkor megint jön az ellenérv, hogy teljesen mindegy hogy mennyire OP, ha egy átlagos akción, 3-4x túlerőben vannak a rendőrök.
 
  • Tetszik
Reactions: aZsombi

Andypapa

Pötyögtető
Támogató
2023. 09. 04.
507
701
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Szintén támogatom az ötletet. Nyilván a legkevesebb eséllyel és a legkisebb darabszámban lehessen nyitni a lőszerből mert OP.