Losif Grigorij Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Losif

Újonc
2019. 07. 07.
59
18
V4 karakter
Luis Adam
LV karakter
Brown W William
V2 karakter
Jose Manuel Miguel
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok, engem Bencé-nek hívnak Szabolcs-Szatmár-Bereg-megyében élek egy kis faluban, ezen a helyen járok iskolába is! Nem olyan sokat szoktam tanulni de így is megvan a 4-5.Néha-néha szoktam kosarazni/focizni, hát ebben a két sportban elég jó vagyok szoktam meccsekre járni is (fociból). 5-6 Éve játszok az MTA-n, volt egy pár év kihagyásom,de hát persze ezen a pár éven tanulni kellet mert volt egy kis hiba az eredményembe, és most már aktívan elkezdtem játszani a szerveren!hát röviden ennyit tudtam elmondani magamról remélem tetszett ez a rövid bemutatkozás!]

Mióta játszol a szerveren?

[3-4 éve játszok a szerveren, volt egy másik karakterem is amin volt egy nagyobb szintem. igazából most kezdtem el nem rég a szervert újra(másik karakteremet azt majd Bencével töröltetem). Most egy nagyon színpatikus frakcióba vagyok bent, és nagyon örülök hogy bekerülhettem a frakcióba. ]

Eddigi elért dolgok:

[Szerveren elért dolog az autó amit megszerezhettem, és hogy a frakcióba sikeresen bejutottam, már 3 hónapja bent vagyok semmi gond nélkül ,és nem is gondolok arra hogy ki is lépek, majd ha lesz valami gond a vagy valami más akkor ,majd sajnos kilépek, más elért dolog igazából nincsen, szerintem ez bőven elég már csak az az egy legyen hogy felvegyenek Adminsegédnek! ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Azért szeretnék a See Game Helpdesk tagja lenni mert nagyon ki szeretném próbálni hogy milyen is ez a csapat, kivülről nagyon sok jó dolgot hallottam és megjött nekem is hozzá a kedvem! ]

Miért téged válasszunk?

[Szerintem azért engem válasszatok mert
-tudok gyorsan írni és
-tudok értelmes választ adni egy segítséget kérő playernek
- helyesen tudok írni
-tudok csapatba illeszkedni
és egy pozitív ember vagyok]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Szerintem elég sok időt tudnák szánni erre a dologra!]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Simán 3-4 órát tudnám teljesíteni naponta , meg persze hétvégén többet tudnék!]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Először szólok neki hogyha van rá bizonyítéka akkor adok neki egy fixet
Másodjára válaszolok neki hogy nem adhatok akkor így egy fix-et
Harmadjára kick-ben részesítem ilyen indokkal: Nem adok ilyenre fix-et!
Negyedjére Jail-be részesítem ha még mindig pm-elget! ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Szerelő rendszer: egy olyan rendszer, amelyben először be kell duty-ni, és a kocsihoz oda kell menni és dob fel pár törött alkatrészt panelek szempontjába, és ha oda megy hozzá a szerelő akkor csak rá húzza az egeret majd rá kattol, ha rá kattolt akkor a kezébe a törött alkatrész megjelenik, azt el kel vinni szerelő cp-be , majd a kezedbe egy nem törött alkatrészt tesz, azt vissza kell vinni az autóhoz, majd ugyan úgy rá kel kattolni, persze de a youtube-on található fent videó amin jobban megértheted a dolgokat! ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Első helyszín: Városháza ez a játékosnak a legfontosabb hely, mivel itt tud felvenni több féle munlát!
Második helyszín: Pláza itt tud venni sok féle dolog ami kell a kezdéshez PL: telefon, rádió,ruházat és ennivaló/innivaló!
Harmadik helyszín: Benzinkút ez a legfontosabb hely az autók szempontjábol, itt lehet megtankolni a járművet , és bent a benzinkúton lehet venni innivalót/innivalót! ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha egy RP közepén vagyok, akkor gyorsan írok egy pm-et az adott playernek hogy most nem érek rá bocsi!vagy ha pont az Rp-n vagyok akkor megvárom míg vége legyen aztán válaszolok neki röviden! ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Elsőnek egy kick-ben részesítem, majd ha ezután is folytatja a NONRP-s hirdetést akkor egy jail-be részesítem, persze ha egy nagyon súlyos hirdetést rak ki akkor egy ban-ba részesítem!]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam, de megbántam!]
fbff363c7ae23039b7b10a02676ff3fb.png


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Még nem voltam, de nem is szeretném hogy ki legyek bannolva !]
1129f5c07c2afa90eef02e0aea3b4ebd.png


Rider válasza:


 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nincs jelentkezés, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.