Los Zetas Frakció fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Domi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
121
5
26
Erdély
V4 karakter
Joe S Oliver
LV karakter
Joe S Oliver
V2 karakter
Eduardo R Mauricio
[Frakció fejlesztési kérelem]

Neved:
Antonio Cardenas Guillien, Alejandro G Victor.((helyettük írom, engedéllyel))


Frakció neve:
Los Zetas


Skin kérelem:
A 40-es illetve a 70-es ID skint szeretnénk lecseréltetni képet csatolok. https://imgur.com/a/biLOTFb , ezekre valamint a harmadik skint szeretnénk pluszban kérni. https://imgur.com/a/Sp5UCZc


Jármű kérelem:
Mivel a frakciónk 8 kocsival rendelkezik ami a többi frakcióhoz képest igencsak csekély,és a legtöbb két személyes, de a létszámunk közel a 30at karistolja és mindannyian aktívak, szeretnénk igényelni 5 járművet: Egy BMW M5 F10et, egy Audi RS4-et és két darab Mercedes e500at és egy darab BMW M5 E60-at.


Megjegyzés:
Az autókat 6versenyesen szeretnénk kérni és nagyon fontos volna ez nekünk, rp és tagoknak való kiadásuk miatt is.Továbbá 4 darab széfet,valamint a jelenlegi garázst szeretnénk NAGY garázsra kicserélni,mást nem kérünk.

A bírálást és a megértést előlre is köszönjük.
Üdv, Los Zetas.

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Ugyan azt tudom leírni amit az előző fk fejlesztéshez is írtam. Gáznak tartom, hogy régi v3 fk skineket akartok felhasználni..:rolleyes: Főleg, hogy a 2. skin egyáltalán nem passzol a többi "egyedi" skin mellé..:ROFLMAO:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Laza 10 percembe se került, hogy megtaláljam ezeket a skineket. És véleményem szerintem mégis csak jobbak mint a régebbi v3-s skinek. Leaderként időt kéne fordítani az FK részére.
sa-mp-027.png

2418ie1.png

zMERIeV.png

co7h5vO.png
URroQrl.png

wH0cj.png
hypnose_skin.png

mafiamod.png
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Domi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
121
5
26
Erdély
V4 karakter
Joe S Oliver
LV karakter
Joe S Oliver
V2 karakter
Eduardo R Mauricio
Lehet hogy régebbi v3 skienk voltak, de ha ez tetszik akkor miért ne lehetne használni?
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Előző fórumon még MAP kérelmet is kértetek, az hol van? Mert nagyon tetszett. :D
 

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Jelenleg ezt az FK kérelmet írtuk meg. Dolgozunk a Frakción , hogy most mit is csináljunk váljunk e ketté banda és cártel részre vagy maradjunk temetkezési vállalat vagy akár Los Zetas Airplane KFT. És most jelenleg kérünk nagyobb garázst 4 széfet és 5 db kocsit. Ha mindenkinek tetszik az a bandás dolog akkor oda csapjuk és azt fogjuk csinálni :D
 

Marcee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
516
Budapest
forum.see-game.com
V4 karakter
Giovanni Scarpulla
LV karakter
Myatlev Yurievich
V2 karakter
Cordell Horton
Hát nem tudom srácok... Én támogatnám a map ötletet is, nem csak azért mert az egyiket én csináltam. Részemről az Airplane KFT kicsit fura.. nem tudom azt hogyan gondoljátok, egy kis felvilágosítás érdekelne. A skineket még nyálazzátok át, tényleg kicsit cinkes az a régi fraki skin V3-ról. Szóval, lényeg a lényeg, a mostani fejlesztést fogadják el, pecsétet rá és be vele. :)
 

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Nos a Los Zetas Airplane KFT olyan lenne , hogy igényelnénk 4 helikoptert és a temetkezési vállalat helyet légi fuvart vállalnánk az IC-és dolog olyan lenne , hogy pilótákat keresünk és lenne egy betanító.. Csak még ezen is gondolkoztunk , hogy mit is kéne csinálni. Egyenlőre marad ez.
 

Marcee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
516
Budapest
forum.see-game.com
V4 karakter
Giovanni Scarpulla
LV karakter
Myatlev Yurievich
V2 karakter
Cordell Horton
Ahaaa... értem. Bár ez nem tudom mennyire illene össze a Kartellel. De ti tudjátok, sok sikert a jövőben.
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Hát, khm... jó. Sok Sikert. / Osiel D gonzalo/
 
2019. 01. 10.
64
95
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Paul R Ramsay
Maga a fejlesztés az jó de ez az airplane kft-t nem értem szerintem kicsit se reális hogy ti hirdetitek hogy pilótákat kerestek és oda megy 5 ember persze repülős jogsival ami irl többi millió de azért van 5-6 embernek ! Maga a többi dolog az korrekt a többit támogatom!
 

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 118
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Elfogadhatónak tűnik a fejlesztés, bár az a két skin igencsak nem illik szerintem a frakcióhoz.
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
v 3 skinek, illegálnak minek f10?
 

Shifty

Fejlesztő
Fejlesztő
2019. 01. 06.
194
979
Skinek rendben (kivéve plusz skin.). Kocsi/Interior dolgokkal keressetek SA/FA-t.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.