Los Zetas Frakció fejlesztési kérelme [Bővités alatt]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BoxosV2

Újonc
2019. 06. 04.
36
53
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Armandi Bryan
v2logo.png


Neved:
< Mauricio Costanzo Leonardo >

Frakciód neve:
< Los Zetas >

Map kérelem:
< Mivel a mostani HQ-nk nem a legmegfelelőbb igyhát erre szeretnénk kicserélni.
43e62e32f902f50d9db798da031e6ff1.gif
>


Skin kérelem:
< Elléggé elavúltak a skineink ezért ezeket is kicserélnénk a következőkre:
2f0948aee6fe879d82d6f0b31871efc9.gif
>


Jármű kérelem:
< Mivel egy jármüvünk sem venomos igy szertnénk ha nagyrésze kilenne venomoztatva,mert igy a bankrab/emberrab vagy bármi ami a meneküléshez köt körülbelül lehetlen számunkra.Ezenkivül szeretnénk ha kapnánk
-1.Db Audi Rs4
-2.Db Bmw m5 E34
-1.Db Bmw M5 f10
-2.Db Mercedes G65 Amg (azért kettő mivel 2 személyes csak)
Illetve szertnénk ezek mellett kicserélni a Dinghy hajónkat(ID:473) egy Jetmax hajóra (ID:493) >


Megjegyzés:
< Ezeken kívül sajnos arra jutottunk ,hogy szükségünk lesz egy legális részre a Casco illetve a TGF miatt (mivel rájöttünk,hogy a sajnos a playerek nem kapók az illegálra),szóval igénybe vennénk a Rodeo Hotelt másnéven Kraken hotelt.
77a2e2cda282a26c725bb18e9367e2b6.png

A Skineket illetve a Mappolást az alábbi linken lehet letölteni : https://www.upload.ee/files/10287205/Los_Zetas.zip.html >
 
Utoljára szerkesztve:

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 124
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
A mappolás szinte kifogástalan, azt ajánlanám nektek, hogy a "nagy házra" rakjatok ajtókat, mert szerintem nektek is elég rossz lenne, ha nem random civil, vagy akár rendvédelmi playerek csak úgy besétálnának oda. Ha az ajtó lent lenne, akkor meglehet oldani a bejutást úgy, mintha egy interyorba mennének be. A skinek pedig tökéletes. Ti azért megérdemelnétek a fejlesztést.
 

BoxosV2

Újonc
2019. 06. 04.
36
53
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Armandi Bryan
Köszönjük szépen! Viszont a nyilt házban van két ajtó amihez ,majd a mostani interiorokat fogjuk tenni,igy maximum egy előtérbe érkeznének az odatévedők/rendvédelmisek. :sneaky:
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Nem lett rossz, viszont én a helyetekbe keresnék egy új helyet a hq nak, sf ben vagy valahol vidéken mert már több mint 1 éve azon a "farmon" van a hq. de sok sikert.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Fasza lett nagyon a fejlesztésetek. Nem kértetek sokat, Támogatni tudom a bekerülését. Kíváncsi leszek, mit hoztok ki ebből.
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
203
561
19
Budapest
LV karakter
Lyndon Conway
Nem lett rossz, viszont én a helyetekbe keresnék egy új helyet a hq nak, sf ben vagy valahol vidéken mert már több mint 1 éve azon a "farmon" van a hq. de sok sikert.
Bevallom az előző leaderek munkásságát nem nagyon figyeltem, sőt magát a frakciót sem, ezért köszi ezt az infót, de
szerintem egyenlőre maradhat még ez a helymivel nem valami forgalmas ^egyenlőre! ?
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Nem lett rossz, viszont én a helyetekbe keresnék egy új helyet a hq nak, sf ben vagy valahol vidéken mert már több mint 1 éve azon a "farmon" van a hq. de sok sikert.

Szerintem nincs baj a mostani hellyel. A mapolás is tetszik így a képek alapján.
Esetleg a három nagyon hasonló skinből egyet kicserélnék valami másra.
Kraken Hotel már egyszer elbukott egy másik frakció kezében, de minden esetre gl.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
újra lett írva egy másik kérelem, zárható, helyezhető
 
  • Tetszik
Reactions: bale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.