Loriana Hollister, Thomas Zimmermann, Ian Braz, Shkelqim Ndreu, Christian Zimmermann - aHakan.

dawehhh

Újonc
2020. 04. 03.
22
106
V4 karakter
Loriana Hollister.
LV karakter
Tycen Walsh.
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Loriana Hollister, Thomas Zimmermann, Ian Braz, Shkelqim Ndreu, Christian Zimmermann.

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
aHakan

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Először is onnan kezdeném, hogy egy illegális szervezet tagjai vagyunk, amely úgy döntött (véleményünk szerint) megfelelő ELŐRP-vel elindulhat rabolni. Mindent a megbeszéltek szerint csináltunk, amint egyszercsak Palomino-nál volt egy ütközés. Ez az ütközés egy civil rendvédelmis gépjárművel történt, amit Millie Brauer vezetett (NAVos). Az ütközés után átfordult a baleseti szituáció egyfajta közúti ellenőrzésbe, mivel volt valamiféle IC félreértés. Mindannyian a felszólításnak eleget tettünk, ez azt jelenti, hogy félrehúzódtunk, elkezdtünk együttműködni. Tudniillik a frakcióban hármunknak még nincs olyan jogosultságunk, hogy a fegyvert tudjunk elrejteni, de amint egyikünktől kérte az iratokat, hirtelen erősítés érkezett, amit már fegyverrel a kézben, utunkat elállva végeztek el. Tehát úgy szállt ki az egyik rendvédelmis, hogy fegyver a kezében volt már, amit egy szimpla igazoltatásnál nem igazán kellene megtapasztalnunk. Őszintén felmerül bennünk az MG gyanúja is, hiszen a kocsiban nem láthatta nálunk a fegyvereket (főleg nem igazoltatna egy ember fegyvereseket). Az erősítés megérkezett, addig végig együttműködőek voltunk amíg a kiszállást nem kérte a NAV-os hölgy. Látva azt, hogy ki kell szállni a kocsiból (fegyverrel az oldalán), illetve az út előtte és mellette blokkolva van, ezért a kábítószer és az adrenalin hatására a még felfegyverkezett fölényünk tudatában egyszerre kiszálltunk a kocsiból és tüzet nyitottunk a három földi egységre akik közül csak egy embernél volt elővéve a fegyver (az is a korábban említett módon, már úgy érkezett meg a helyszínre). Ez a szituáció úgy ért véget, hogy szerencsére a fölényünk diadalmaskodott és elhalálozás nélkül tudtuk folytatni az RP-t, ami innentől kezdve már a menekülést foglalja magában. Ez a menekülés azonban aHakan 1-es admin megjelenésével ért véget, ugyanis a rendvédelem elhalálozott tagjai az Ő segítségét kérték.

Másodszor azt tapasztaltuk, hogy rögtön az ügyintézés kezdetekor, hogy nem pártatlan bírálóként van jelen. Nem szerett volna minket meghallgatni, hanem rögtön amit Gard Lauve küldött neki és mondott, azt szentesítette és egy klippre hivatkozva akart azonnal dönteni. A bizonyítékoknál majd egyértelműen észrevehető, hogy amilyen vádat mondott Gard azt próbálta ránk vetíteni aHakan még akkor is, amikor a további bizonyítékok mind ellene szóltak. Miután Christian Zimmermann is odagetelésre került (aki nem lövöldözött, de a rablási RP-ben részt vett) onnantól kezdve a videófelvétel visszanézését többször jelezte, és leírta mi látható egyértelműen. Itt már elismerte aHakan, hogy valóban "nem tartották 4-5"-en ahogy korábban említette, sőt a végén még az is kiderült, hogy nem is álltak körbe (hacsaknem a kocsi elhelyezkedésére gondolt, de annak mi köze van a PG-hez?!). A pártatlanság legfőbb bizonyítéka, ahogy a logban is olvasható, folyamatosan meg lettünk gyanusítva a bizonyítékok beküldése után is, amit ezekszerint meg sem nézett, csak amikor rengetegszer jeleztük, főleg Christian akit megkért, hogy inkább ne is szóljon közbe. Ezt is csak akkor, amikor [2024-07-22 23:20:40] [Output] : Senad Velo: (( Christian_Zimmermann neked semmi közöd az ügyhöz )) jelzett, mert rögtön ez volt a következő adminmegszólalás [2024-07-22 23:21:14] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Az írhat csak, aki itt volt a lövöldözésbe. )) Így tudták elhallgattatni azt a tagunkat, aki felhívta a figyelmet és megcáfolta több állításukat is.

Egy pár ellentmondást azért összeszedtünk, azért nem akarjuk mi sem az egész éjszakát azzal tölteni, hogy a többszörös (rengeteg) hibát keressük:
[2024-07-22 23:03:48] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Ha körülállnak fegyverekkel, alapból nem szállsz ki így. )) --> Senki nem állt körbe minket fegyvereKKEL.
[2024-07-22 23:04:49] [Output] : Admin 1 aHakan: (( 5 fegyveres rendőr, bevetésis körüláll, nem fogsz kiszállni fegyverrel rájuk. )) --> A videón látható, hogy 3 ember áll az autó előtt, abból egynél van fegyver (aki így érkezett a helyszínre) Később elismerte, hogy egy rendvédelmi tag kezében volt csak fegyver -> [2024-07-22 23:10:49] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Egynél volt fegyver. )).

[2024-07-22 23:05:34] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Nem kell rádtartaniuk folyamatosan a fegyvert. )) --> Utólag azt mondta voiceban, hogy "Nem lehet elvárni a rendvédelemtől, hogy rád tartsa a fegyvert, elég ha a kezében van." Egy sima nem rendvédelmis játékosként, akkor semmit nem is várhatunk el a rendvédelemtől? Mindig csak a mentesülés, és a javukra döntést kell elfogadni? Vagy köti őket is, valamilyen szabályzat?
[2024-07-22 23:06:54] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Mindenkinek megfelel a TS? )) --> Elején mi sem szerettünk volna, bízva a bizonyítékok elegendőek lesznek, de a végén mikor szorult a hurok már kezdeményeztük, de a rendvédelem azt mondta, hogy "[2024-07-22 23:07:19] [Output] : Senad Velo: (( felesleges ezért a ts beszélgetés ))" így ezen kérésünket ignorálta az admin.
[2024-07-22 23:08:05] [Output] : Admin 1 aHakan: (( A probléma az, hogy ha körülállnak titeket 4-5en nagykaliberrel )) --> Kifejtésre került fentebb ismét: [2024-07-22 23:10:49] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Egynél volt fegyver. )).
[2024-07-22 23:08:29] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Attól még PG, hogy nincs folyamatosan rádfogva. )) --> Mert egy ember kezében volt fegyver, négy fegyveresre az autóban ülve? Tehát egy fegyveres, letarthat 4 fegyverest, de ha mi lövünk akkor PG?
[2024-07-22 23:08:52] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Ez a három ember szénné tudott volna titeket lőni már. )) --> Ismételten egy embernél volt fegyver elővéve, de amint kiszálltunk úgy tűnik mégsem tudtak minket "szénné lőni".
[2024-07-22 23:01:41] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Kivehet, hogy Zoey és a Velo már fogta rátok. )) --> Videóban hol? Zoey akkor szállt ki, mikor már a társai szinte meghaltak. Ez csak mondva lett neki. Pártatlanság?


Az alábbi szituációban az látható, amin szóba került a drog, így egy jó korábbi reportban kapott válaszra hivatkoztunk (hisz ellenünk követték el akkoriban, ezért nem kaptak AJ-t a drog hatására hivatkozva). ->
Idézem az admint "adrenalin + drog = nem jó döntések összegsége" Elvárjuk ezek alapján, hogy ez is figyelmbe legyen véve!
[2024-07-22 23:15:12] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Mert a való életben egy mozdulat és már szitává vagytok lőve. ))
[2024-07-22 23:15:24] [Output] : Gard Lauve: (( ja irl nem ad rampaget a drog hanem minusz agysejteket ))
[2024-07-22 23:15:34] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Ez most nem számít, mit ad a drog. ))
[2024-07-22 23:15:50] [Output] : Loriana Hollister: (( De számít. ))
[2024-07-22 23:16:13] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Továbbra is Hősködés amit csináltatok. ))
[2024-07-22 23:18:50] [Output] : Christian Zimmermann: (( Hakan ))
[2024-07-22 23:18:54] [Output] : Christian Zimmermann: (( a drogról csak ennyit: ))
[2024-07-22 23:18:56] [Output] : Christian Zimmermann: (( ))





Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
LOG (ebben minden benne van): https://armin.kim/seepaste/cyUh
[2024-07-22 23:18:50] [Output] : Christian Zimmermann: (( Hakan ))
[2024-07-22 23:18:51] [Output] : Senad Velo: (( saját magatokat intéztétek ebbe a pozicióba ))
[2024-07-22 23:18:54] [Output] : Christian Zimmermann: (( a drogról csak ennyit: ))
[2024-07-22 23:18:55] [Output] : Loriana Hollister: (( egy emberre fegyverrel miért ne szállhatnánk ki? ))
[2024-07-22 23:18:56] [Output] : Christian Zimmermann: (( ))


Megjegyzés:
Szeretnénk egy átfogó felülvizsgálatot kérni, ugyanis a PG-t nem tartjuk jogosnak "[2024-07-22 23:23:26] [Output] : Admin 1 aHakan: (( 90 perc PG jailt fogtok kapni. )), [2024-07-22 23:23:52] [Output] : Admin 1 aHakan: (( Nem tartom még mindig reálisnak, hogy körülállnak titeket 3-4en )) alapján. (A vád megcáfolásra került, az admin által is!) Illetve állításunk szerint ha mi lettünk volna kilőve és "veszítünk" , akkor valószínűleg nem is lett volna belőle AJ.
 
Utoljára szerkesztve:

aHakan

simán Hakan
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 19.
127
404
Salgótarján
V4 karakter
🇮🇹 Alessandro Hakan Vitale 🇮🇹
Sziasztok!
Kezdeném ott, hogy minden ügyhöz pártatlanul állok, tekintve hogy én is illegális tevékenységekkel foglalkozó karaktert alakítok a szerveren, így még azzal sem érvelhetnétek ez ellen, hogy én az ellentétes pártot fognám. Mindenkit meghallgattam, mindenkivel TÖBBSZÖR is átbeszéltem mi volt a gond ebben az egészben.

Az ellentmondások pedig, először valóban figyelmetlenül azt láttam, hogy több ember kezében is fegyver volt, ezt a hibámat korrigáltam is, de azt is leírtam többször is nektek, hogy ez nem változtat a dolgokon. Ez az egész az én szemszögemből csak szókiforgatások sorozata. A TS beszélgetésre pedig TI mondtátok, hogy nem jó, tehát nem is értem.

Minden adminügyhöz az szólhat hozzá, aki az ügy részese volt, vagy akit az admin megkér, hogy szóljon hozzá. -Nem zártam ki senkit, egyszerűen nem volt az ügy részese.

Kimentem az ügyre, kaptam egy videós bizonyítékot (https://streamable.com/5ctn43) amin az látható, hogy az egyik TEK-es kezében látható egy nagykaliber, 3-4en álltak körül/a kocsi előtt (lényegtelen szerintem) titeket Bevetésisek/NAV-osok, ebből egy embernél volt fegyver a kézben, megjegyezném, hogy akkor is PG ha csak a kezében van és nem tartja rád folyamatosan. Hozzáteszem azt is, hogy amikor már szálltál ki a TEK-es már fogta rád a fegyvert. (https://postimg.cc/gr2XNhLB)

Továbbra is tartom az álláspontomat, miszerint az a tény, hogy három-négy Bevetésis áll a járművetek mellett, egyiknek még egy automata fegyver is van a kezében, Hősködés kiszállni és lőni. A való életben neki egy billentyű meghúzása és mindannyiótokat szitává lő, még mielőtt te kitudnál szállni az autóból egy MP5-el a kezedben.
 
Utoljára szerkesztve: