Lorenzo Vasquez -Öregember

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CristopherX

Újonc
2020. 10. 20.
39
102
V4 karakter
Lorenzo Vasquez
LV karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Lorenzo Vasquez


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Öregember


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Nézőpontom elhanyagolása,egyoldalú bírálat. Történt a minap egy üldözés,nem is volt vele semmi probléma szokásosan zajlott az egész. Az üldözés lövöldözésbe torkolott,ami közben én kifagytam,hívtak is admint amire visszamentem el volt döntve hogy RP folytatás lesz a továbbiakban,viszont a visszalépésemkor az fogadott hogy már meg vagyok bilincselve. Előtte elvileg le lettem sokkolva,de akkor én már nem voltam fent a szerveren mert kidobott a kliens. Véleményem szerint ha nem fagyok ki akkor nagy valőszínűséggel,vagy is tuti hogy lelőnek. Öregember arra hivatkozott folyton,hogy el volt törve a kezem úgysem tudtam volna visszalőni,de viszont lehetőségem lett volna elfutni,ami álltal szintén biztos hogy le leszek lőve,ennyi ideje szerintem nincs lereagálni a rendvédelemnek hogy nekem el van törve a kezem,instant lelőnek,itt egyetlen dolog miatt maradtam életben ami egyértelműen az volt hogy kifagytam. Másérszt meg volt azért még egy kevés drog rampagem is,ha elkezdenek 5-en túrni egyszerre,nemhiszem hogy pont animba fogok esni,ezt azért nehéz kiszámítani hogy mennyit kell belelőni a másikba hogy pont animba essen egy nagy lövöldözés közepette. Csatolni fogok egy videót bizonyítéknak,ott lettem ellőve,és engem azután egyből kidobott a kliens szóval abszólút el lehetetlenített hogy bármit is reagáljak erre,illetve beillesztem oda a kifagyásom pontos idejét is.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/5q2bzg

[2024-09-24 21:20:19] [Output] : Lorenzo Vasquez kilépett a közeledben. [Időtúllépés] Távolság: 16 yard◄


Megjegyzés:
Szerintem nagyon egyoldalú volt az RP folytatás,mivel az sem lett megvárva amire visszalépek a szerverre.
 

Öregember

Az öreg
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
213
320
Székesfehérvár
V4 karakter
Dr Richard Claymore
Szia/sziasztok!

Nem volt RP stop, mivel, speceltem az üldözést, de egy idő után kijöttem a specből és flytam feletettek, amikor is ki lett lőve a kereke a kocsinak, kifaroltatok, majd elkezdtetek lőni. Nálam/nálunk az történt meg, hogy el lett lőve a kezed, közben egyik társad meg lett ölve ([2024-09-24 21:20:01] [Output] : [2024.09.24 21:20:01] Atle Skeie megölte Bayezid Pehlivan játékost [Tan AR-15] [Headshot]), másik már animban feküdt, téged pedig lesokkolt Arer[[2024-09-24 21:20:07] [Output] : [>o<] *** Arer Kilic elővett egy fegyvert (Sokkoló).- Elővette és már le is sokkolt téged, hiszen olyan helyzetben volt, hogy már mindenki ártalmatlan volt.]
(Nincsen vissza klippelésem, mivel nem éreztem hogy érdemes lesz, ezen kívül maximum Pie streamje lehet a másik nézőpont, ha már odaértek a lövöldözésre.)

Ezen kívül én már csak azt vettem észre, hogy eltűnt a kocsi és vele együtt te is. "[2024-09-24 21:20:47] [Output] : Admin 4 oregember: (( srác kilépettM ))"

Természetesen megértem a problémádat, hogy akár le is lőhettek volna, de ezt nem tudjuk meg, mivel nem mehetett végbe az RP szituáció és nem is lett megállítva, hiszen azt hittem, hogy nem kifagyás történt, hiszen nálunk már bilincsben voltál és ezután fagytál ki.
Egy olyan RP szituációt szerettél volna megismételni, ahonnan a rendvédelem elment, társad, aki meghalt már újraéledt, társad pedig már fel lett szedve az animból és kezdték elvinni a rendvédelmisek.

A jelen helyzetben én úgy döntöttem, hogy mivel nálunk később fagytál ki, mint ahogy sokkolva és bilincselve lettél, ezért engedem tovább az rp szituációt, hiszen ha pedig a te részedre döntök, akkor most a rendvédelmisekkel kellene beszélgetnem, ezért én úgy döntöttem, hogy a két szék közé esve, nem fogok megismételni egy olyan RP szitut, aminek résztvevőinek nagy része már nem is volt ott. (Ahogy leírtam a reportban, engem teljesen nem érdekel, hogy melyik fél jön ki "nyertesként" OMSZ leaderként, ezen kívül próbálok minden esetben pártatlanul dönteni.)

Ennél többet nem tudok hozzáfűzni az esethez és nem is kívánok, várok a Főadmin/Szuperadmin döntésére.
 

CristopherX

Újonc
2020. 10. 20.
39
102
V4 karakter
Lorenzo Vasquez
LV karakter
-
Szia/sziasztok!

Nem volt RP stop, mivel, speceltem az üldözést, de egy idő után kijöttem a specből és flytam feletettek, amikor is ki lett lőve a kereke a kocsinak, kifaroltatok, majd elkezdtetek lőni. Nálam/nálunk az történt meg, hogy el lett lőve a kezed, közben egyik társad meg lett ölve ([2024-09-24 21:20:01] [Output] : [2024.09.24 21:20:01] Atle Skeie megölte Bayezid Pehlivan játékost [Tan AR-15] [Headshot]), másik már animban feküdt, téged pedig lesokkolt Arer[[2024-09-24 21:20:07] [Output] : [>o<] *** Arer Kilic elővett egy fegyvert (Sokkoló).- Elővette és már le is sokkolt téged, hiszen olyan helyzetben volt, hogy már mindenki ártalmatlan volt.]
(Nincsen vissza klippelésem, mivel nem éreztem hogy érdemes lesz, ezen kívül maximum Pie streamje lehet a másik nézőpont, ha már odaértek a lövöldözésre.)

Természetesen megértem a problémádat, hogy akár le is lőhettek volna, de ezt nem tudjuk meg, mivel nem mehetett végbe az RP szituáció és nem is lett megállítva, hiszen azt hittem, hogy nem kifagyás történt, hiszen nálunk már bilincsben voltál és ezután fagytál ki.
Egy olyan RP szituációt szerettél volna megismételni, ahonnan a rendvédelem elment, társad, aki meghalt már újraéledt, társad pedig már fel lett szedve az animból és kezdték elvinni a rendvédelmisek.

A jelen helyzetben én úgy döntöttem, hogy mivel nálunk később fagytál ki, mint ahogy sokkolva és bilincselve lettél, ezért engedem tovább az rp szituációt, hiszen ha pedig a te részedre döntök, akkor most a rendvédelmisekkel kellene beszélgetnem, ezért én úgy döntöttem, hogy a két szék közé esve, nem fogok megismételni egy olyan RP szitut, aminek résztvevőinek nagy része már nem is volt ott. (Ahogy leírtam a reportban, engem teljesen nem érdekel, hogy melyik fél jön ki "nyertesként" OMSZ leaderként, ezen kívül próbálok minden esetben pártatlanul dönteni.)

Ennél többet nem tudok hozzáfűzni az esethez és nem is kívánok, várok a Főadmin/Szuperadmin döntésére.
Nekem ehez csupán csak annyi hozzáfűznivalóm van,hogy ha azt irod hogy nem mehetett végbe az rp szituáció,akkor minek vittek el,és miért ülöm most a közel 5 óra ic jailt? Pártatlan voltál elmondásod szerint,de még is a két fél közül az egyik szív. Ezzel most pontosan jól megfogalmaztad hogy egyoldalú volt a döntésed,egyszerűbb vitatkozni illetve beszélgetni három emberrel,mint X rendvédelmissel.
Edit: Felhoztad Pietrak streamjet,hogy ott vissza lehet nézni ha már kiértek a lövöldözésre,a streamben is jól lehetett látni hogy már tehetetlen volt a karakterem mert kifagytam addigra már,szóval semmi lehetőségem nem volt bármit is reagálni. Így abszolút nem volt nehéz lesokkolni,illetve bilincsbe verni. https://www.twitch.tv/apietrak/clip/FaintLaconicHyenaAMPEnergy-BV_gUzwsIM9CQppi
 
Utoljára szerkesztve:

Öregember

Az öreg
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
213
320
Székesfehérvár
V4 karakter
Dr Richard Claymore
Szia/sziasztok,

Remek, köszönöm, hogy megtaláltad helyettem, ahogy látszik is, mégis sikerült a rendvédelemnek, úgy animba lőni a társadat, aki mögötted volt, hogy a te karaktered nem lett megölve, miután a kezeid elvannak lőve. Ebből az is látszik, hogy lett volna lehetőséged tovább futni, ha nem fagysz ki de látható, hogy nem öltek volna meg, mivel már amikor látták hogy nem lősz vissza, a mögötted lévő társadat lőtték. (Sajnos itt elkellett döntenem, hogy a rendvédelmi tagok vagy te írsz rám PK-t, én így döntöttem, majd dönti a bíráló FA, hogy jól döntöttem-e)

Többet nem szeretnék hozzáfűzni, várom a Főadmin bírálatát.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee és Petar

CristopherX

Újonc
2020. 10. 20.
39
102
V4 karakter
Lorenzo Vasquez
LV karakter
-
Szia/sziasztok,

Remek, köszönöm, hogy megtaláltad helyettem, ahogy látszik is, mégis sikerült a rendvédelemnek, úgy animba lőni a társadat, aki mögötted volt, hogy a te karaktered nem lett megölve, miután a kezeid elvannak lőve. Ebből az is látszik, hogy lett volna lehetőséged tovább futni, ha nem fagysz ki de látható, hogy nem öltek volna meg, mivel már amikor látták hogy nem lősz vissza, a mögötted lévő társadat lőtték. (Sajnos itt elkellett döntenem, hogy a rendvédelmi tagok vagy te írsz rám PK-t, én így döntöttem, majd dönti a bíráló FA, hogy jól döntöttem-e)

Többet nem szeretnék hozzáfűzni, várom a Főadmin bírálatát.
Igen teljesen érthető a mondandód,nyilván nem lőttek animba mert a fagyás következtében hátat fordított a karakterem,és elkezdett sétálni egy teljesen másik irányba. Ha a realitást nézzük ebben az egészben,szerintem te sem és én sem lőttem volna le egy hátat fordított embert,mert lehet belőle egy jó elkapás,és ezzel ők is tökéletesen tisztába voltak. Nekem csak annyi problémám van az egésszel,hogy egy olyan dolog miatt lettem így elkapva amit nem tudok befolyásolni,nem szándékosan fagytam ki nyilván,egyből vissza mentem. De amire visszaértem a bilincselés és az ellátás fogadott,szerintem ez elég egyértelmű hogy egyoldalúan el lett döntve az egész ügy,nekem semmi befolyásoló szavam nem lehetett hozzá sajnos. Csak a kivitelezésben láttam kikötni valót,de nem is írogatok ide semmit,várom a bíráló admin válaszát!
 
Utoljára szerkesztve:

Matt_

blank
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
631
2 401
V4 karakter
Jamie de Martel
Hello, Lorenzo küld el kérlek a teljes napi logodat, öregember te pedig a kifagyástól kezdve az adminügy végéig küld el.
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: .Koresz és Fede

Öregember

Az öreg
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
213
320
Székesfehérvár
V4 karakter
Dr Richard Claymore
Szia,
Nem volt adminügy, hiszen amint visszatért a szerverre Lorenzo folytatták az RP-t, reportban beszéltünk "390936"-ban minden benne van. (Teló)
 

CristopherX

Újonc
2020. 10. 20.
39
102
V4 karakter
Lorenzo Vasquez
LV karakter
-
Szia,
Nem volt adminügy, hiszen amint visszatért a szerverre Lorenzo folytatták az RP-t, reportban beszéltünk "390936"-ban minden benne van. (Teló)
Konkrétan nem tudom hogy mi volt miközben nem voltam fent,arra léptem fel vissza hogy OOC chatben elköszönsz,utána én reportban probáltam magam megértetni több kevesebb sikerrel. Erre azt javasoltad a végén,hogy ha nem értek egyet a döntéseddel nyissak PK-t,ami meg is történt.
 
  • Tetszik
Reactions: Kiss Ferenc

Matt_

blank
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
631
2 401
V4 karakter
Jamie de Martel
Rengetegen darálták ott helyben, még a rendvédelmis szemszög utolsó részében is az látszik amit beküldtetek, hogy golyókat kap, de ugye kifagyás közben nem lehet lelőni az illetőt és nem is fog sérülni onnantól kezdve, hogy befagyott a játéka, így egyértelmű, hogy lelőni nem tudták.
Folyamatosan az a kérdés, hogy mi lett volna ha nem fagy ki, meghal? animba esik? vagy lesokkolják ugyanígy? Senki sem jós és nem tudja megmondani mi történt volna. Ilyen esetben mindig úgy kell folytatni az RP-t, HA LEHET, hogy mind a két félnek reális és korrekt legyen.

Ebben az esetben az lett volna a legjobb döntés, ha nem lesz folytatva, mert egyszerűen nem lehet, Lorenzo részét el kell engedni és folytatják a rendvédelmisek az egyikükkel, akit sikerült bevinni.
Nem tudom hogyan tűnhetett egy pillanatra is logikus és korrekt döntésnek az, hogy egy saját hibáján kívüli kifagyás miatt IC jailbe kerüljön bárki is.

A panasz jogos, az admin figyelmeztetést kap.
Lorenzo keress fel szerveren vagy TSen és megnézzük a kártérítést.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.