Lorenzo Rodrigez jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

final boss

Újonc
2023. 08. 07.
23
25
Miskolc
V2 karakter
Armando D Rodrigo
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Tamás,18~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~2016/04/05 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Még nem voltam.https://imgur.com/vmaW86v ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 3-4 óra napi szinten.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Tamásnak hívnak. 18 éves vagyok. szeretek sportoln.i hobbim a motorozás. szoktam focizni. imdáok úszni. és futtni. Imádok beszélgetni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Lorenzo Rodrigez ~


Születési helye, ideje:
~ 2000/01/02 See City Hospital ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Rendészeti iskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék egy jó csapatba csatlakozni.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Lorenzo Rodrigez vagyok 24 éves vagyok See City Gyom utca 2. élek. Rendészeti szakon végeztem de sajnos tovább tanulni nem volt lehetőségem mivel a szüleim ezt nem bírták volna anyagilag. Jelenleg munkanélküli vagyok. Utolsó munkahelyem Nemzeti Adó és vámhivatal volt. Dolgoztam már Bányászkényt, gyártósori munkásként is! Hobbim az a foci. barna szemem van és 178 magas vagyok valamint 97 kg..Ez azt is jelenti hogy sokat ülök autóban és ezért hízok. Sajnos anyám és apám már elhunyt és így egyedül maradtam felésegem családom az nincs jelenleg így minden időt a munkámra tudok fordítani.Van egy kertem azt gondozom a barátaimal Több nyelven is tudok. Idegen nyelvek amiket tudok: Angol. Német, Cseh, Szlovák. Rugalmas pontos és tisztelettudó polgár vagyok. Szeretek dolgozni és ez bizonyítani is tudom!-~

Aláírás:
Lorenzo Rodrigez.
 

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a mai nap folyamán (2023.08.11.) 20:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.