Lorenzo Justin Főtörzsőrmester Jelentései [09.16-09.22]

Gery0022

Újonc
2022. 01. 23.
71
12
V4 karakter
Lorenzo Justin
LV karakter
Jackey Jackson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Lorenzo Justin
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
T-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
William Hillson Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Jordan Lee
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Rendszám: MATUK-2 Típus: Ford F-550 Towtruck
Körözést elrendelő neve:
Keira Luera
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.20.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1§ - Rendőr Elöli Menekülés - Járművel - (REMJ)​
56§ - Rendőri Utasítás Megszegése - (RUM)​

Az intézkedés részletes leírása:
A mai napon (2024.09.20) járőrszolgálatot folytattam Hillson Főtörzsőrmesterrel az T-6-os, amikor jött egy bejelentés miszerint autó kiváltással foglalkozó ügyintézőt keresnek a portán. Ezt a hívást az egységünk el is fogadta, majd a kapitányságra sietett. Út közben a városháza előtt állt egy olyan személy, akiről a rendszer bejelzett, hogy aktív körözéssel rendelkezik. Itt megálltunk, majd pedig intézkedés alá vontuk a rendszer által körözöttként felismert személyt. Igazoltattuk, majd pedig a priuszai miatt ruházatát is átvizsgáltuk. Ezt követően Hillson Főtörzsőrmester bilincs kényszerítőeszközt alkalmazott a személy ellen. Itt egy kisebb ellenkezés volt az úr részéről, de ezt áthidaltuk, és a kihallgatóba szállítottuk. Itt a Főtörzsőrmester elment autót kiváltani, így én folytattam tovább az intézkedést.

Az egységünk az 2-es kihallgatóban folytatta le az intézkedése további részét. Itt elsőként a jogok tisztázása folyt le, majd pedig egy kisebb beszélgetésre invitáltam meg az előállított személyt. - Arra kértem, hogy számoljon be arról, amennyiben van tippe arról, hogy miért is kerülhetett ki a körözés rá ? - Itt elkezdett az úr arról beszélni, hogy nem érti a dolgot, meg ő biztos, hogy semmiféle olyan dolgot nem csinált, ami indokolná a körözés kihelyezését. - Ezt követően közöltem az úrra a pontos idejét a körözés, így hátha jobban meglesznek neki az események, és be tudna róla számolni, hogy mi is volt pontosan ? - . Itt az úr elkezdte sorolni a tegnapi eseményeit, miszerint összesen csak 1 órát töltött el aktív tevékenységgel, és ott is csak összesen kettő darab autót adott el, semmi egyebet nem végtett. Itt még egy kicsit háborgott, hogy ez teljesen jogtalan, hogy itt van, de közöltem vele, hogy most a körözésnek megfelelően fogok eljárni, és ha bármilyen panasza van, akkor azt a körözést kihelyező személyre megteheti (akinek akkor még nem adtam át a nevét). Ezt követően a vádak felsorolása, pénz valamint börtönbüntetés felsorolása következett. Ebben az időben került lefoglalásra az úr jogosítványa, amit a későbbiekben meg is semmisítettem. Ezután már csak az esemény fényképes dokumentálása maradt hátra, ahová már Hillson Főtörzsőrmester is megérkezett, mivel az összes embernek kiváltotta az autóját, aki sorban állt.
Az elkövető 2024.09.20-án megkezdte a büntetését, óvadékra kapott lehetőséget, amivel a rabosítást követően élt is.
Az előállítás befejeztét követően nagyjából 10 percen belül a belső ellenőrzéstől már keresett is egy ellenőr, hogy az úr panasszal élt osztályuk felé, és megkezdték a kivizsgálást. Elkérték tőlem a körözést kihelyező kolléga nevét, majd pedig folytatták tovább az ügy kivizsgálását.
A rabosítás előtt készült kép:
(A képet készítette: Lorenzo Justin r. Főtörzsőrmester)

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
98.800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
135 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
- 1 darab Vezetően Engedély-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
---$
Aláírás:
Lorenzo Justin Főtörzsőrmester
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

Gery0022

Újonc
2022. 01. 23.
71
12
V4 karakter
Lorenzo Justin
LV karakter
Jackey Jackson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Lorenzo Justin
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-107
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Sergio Malcolm és Wade Armstrong Őrmesterek

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Alvaro Noralese
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Rendszám: RLNKSZOL Típus: Dodge Demon
Körözést elrendelő neve:
Tanigawa Ayame
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.21.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1§ - Rendőri Elöli Menekülés - Járművel - (REMJ)​
56§ - Rendőri Utasítás Megszegése - (RUM)​
82.3§ - Illegális Fegyverbirtoklás - Egyéb - (IFBE)​

Az intézkedés részletes leírása:
A mai napon (2024.09.21) járőrszolgálatot folytattam Malcolm és Armstrong Őrmesterekkel az A-107-es egység alatt, amikor a rendszer bejelzett egy bizonyos "RLNKSZOL" rendszámú autóra, miszerint aktív körözés van rá kihelyezve. Erre reagált is az egységünk, mivel az egység egyik tagjának szüksége volt jelentésre, és reménykedtünk benne, hogy megkapjuk a jelentés megírásának lehetőségét. Mire az egységünk a helyszínre érkezett (3-5 perc), már a körözött jármű tulajdonosa a TEK munkatársai által átvizsgálásra került az autójával együtt. Ekkor odaléptünk, majd arra kértük az átvizsgáló kollégától, hogy mi vihessük tovább az ügyet. Ebbe bele is ment, majd pedig átadta nekünk az urat. Itt Malcolm Őrmester bilincs kényszerítőeszközt alkalmazott az úron, majd pedig a szolgálati járműbe ültette. Ezt követően megkezdődött az előállított személy Los Santos-i kapitányságra való beszállítása.

Az egységünk az 1-es kihallgatóban folytatta le az intézkedése további részét. Itt elsőként a jogok tisztázása folyt le, majd pedig az előállított személy ruházatának átvizsgálása történt újra, mivel nem tudtuk meg a helyszínen, hogy milyen tárgy került megtalálásra. Mivel semmi illegális tárgyat nem találtunk nála, így Malcom Őrmester bemutatkozott az úrnak, majd közölte, hogy ő fogja vezényelni a kihallgatást. Ezt követően tudatta az úrra, hogy amennyiben beszámol mindenről ami a körözésben szerepel, akkor a büntetése csökkentéséről is tárgyalhat az előállító bizottság. Az első kérdés az a következő volt felé: - Miért kezdett el menekülni a rendőrségi szervek elől a felszólítás ellenére ? - Erre a következő választ adta: - Ő biztos, hogy nem menekült, és csak valami félregépelés lehetett a rendszerben. Valamint három héttel ezelőtt vásárolta az autót. - . Ekkor tudattuk az úrra, hogy a körözés pár nappal ezelőtt lett kihelyezve, de továbbra is próbálta bizonygatni, hogy ártatlan az ügyben, és hogy rendszerhiba történt. Itt már a kihallgatást vezető Őrmester megelégelte a dolgot, majd közölte az úrra, hogy mivel nem jutunk egyről a kettőre, így semmilyen enyhítés tárgyalásáról nem kezd a kihallgató testület. Ez az úr tudomásul vette, majd megkezdődött a vádak felsorolása, valamint az óvadék letételének lehetőségéről. Ezen a ponton került elvételre az úr vezetői engedélye, ami a rabosítást követően került bevonásra Collins Zászlós álltal. Ezt követően megkezdődött az esemény fényképes dokumentálása, majd pedig a rabosítás megkezdése. Az elkövető 2024.09.21-én megkezdte a büntetését, óvadékra kapott lehetőséget, amivel a rabosítást követő percekben élt is.
A rabosítás előtt készült kép:
(A képet készítette: Lorenzo Justin r. Főtörzsőrmester)

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
254.800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
215 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
- 1 darab Vezetői Engedély -
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
---$
Aláírás:
Lorenzo Justin Főtörzsőrmester
lablec.png
 

Gery0022

Újonc
2022. 01. 23.
71
12
V4 karakter
Lorenzo Justin
LV karakter
Jackey Jackson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Lorenzo Justin
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-230
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Elijah Reece Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Tarso Fiorini
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Rendszám: SZELES Típus: Dodge Demon
Körözést elrendelő neve:
Sergio Malcolm
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.21.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78§ - Cserbenhagyás - (CSH)​

Az intézkedés részletes leírása:
A mai napon (2024.09.21) járőrszolgálatot folytattam E. Reece Főtörzsőrmesterrel az A-110-es El Corona térségben. Itt elhaladt előttünk egy szürke dodge demon "SZELES" rendszámmal, amiről a rendszer bejelzett, hogy aktív körözés van rá kihelyezve Cserbenhagyás (CSH) miatt. Amint ezt megtudtuk, felszólítottuk a félreállásra, majd pedig intézkedés alá vontuk a gépjárművezetőt. Itt lefolyt egy igazoltatás, amit Reece Főtörzsőrmester hajtott végre, majd pedig a végén kiszállásra szólította fel az urat, majd közölte vele, hogy az őrizetbevételére fog sor kerülni Cserbenhagyás miatt. Ezt nem nagyon értette az úr, kicsit meg is lepődött a dolgon, de közöltük vele, hogy a kapitányságra történő beszállítás után minden tisztázásra kerül. Ezt követően kicsit lenyugodott, így megkezdődhetett a Los Santos-i kapitányságra való beszállítás.
Az őrizetbevétel során készült kép:
(A képet készítette: Lorenzo Justin r. Főtörzsőrmester)
Az egységünk az 1-es kihallgatóban folytatta le az intézkedése további részét. Itt elsőként a jogok tisztázása folyt le, majd pedig az előállított személy ruházatának átvizsgálása történt. Mivel semmi illegális tárgyat nem találtunk nála, így gyorsan tisztáztuk is vele a tényállást, ugyanis a helyszínen az őrizetbevételkor nem nagyon értette a dolgot. Amint az úr sikeresen megértette, hogy miért is tartóztattuk le, majd pedig fel is tettünk egy kérdést - Esetlegsen van e bármilyen tippe, hogy miért is kerülhetett ki az autóra a körözés ? - Erre a következő választ adta: - Volt a mai délelőtt egy balesete egy kék A8-as audival, de gondolta, hogy nem volt semmi nagy baleset, csak egy kisebb koccanás, így ezért hagyta le a helyszínt. - . Ekkor nekem szembe jutott, hogy a délelőtt folyamán pont egy kék audi A8 balesetét vizsgáltuk ki az akkor egységtársammal, Malcolm Őrmesterrel. Vissza is kerestem a tabletemen a délelőtt átadott videó felvételt. Ezt először én tekintettem meg. hogy tényleg erről az esetről van szó, majd mikor megbizonyosodtam róla, akkor az úrnak is megmutattam a baleset megörökített pillanatait. Itt az úr kisebb problémákat vélt felfedezni, ami az ő álláspontja: - Valóban elkövette a cserbenhagyást. Előzni szeretett volna, mikor az audis úr az elsőbbségadás szabályit figyelmen kívül hagyva kivágott elé, és ezzel ő okozta a balesetet, így máris felcserélődnének a szerepek a sértett, és a elkövető személyében. - Ezt a dolgot tisztáztam vele, hisz a videón jól látható, hogy sértett sorfőt körbetekint, majd ezután hajt ki az útra. Ekkor még semmilyen előjele nem volt annak, hogy előtte előzés történik. Az úr megértette a dolgot, majd magára vállalta a felelősséget. Ezt követően nem húztuk tovább a dolgot, közöltem a pénzbüntetés, valamint a szabadságvesztés időtartamát. A BTK által meghatározott összeget, valamint időt az együttműködés miatt enyhítettem. Ezt követően már csak az esemény fényképes dokumentálása maradt, valamint az úr vezetői engedélyének a bevonása, ami Sanders Főtörzszászlós segítségével történt meg. Az elkövető 2024.09.21-én megkezdte a büntetését, óvadékra kapott lehetőséget, amivel a rabosítást követő percekben élt is
A rabosítás előtt készült kép:
(A képet készítette: Lorenzo Justin r. Főtörzsőrmester)

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
41.600$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
60 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
- 1 darab Vezetői Engedély-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
---$
Aláírás:
Lorenzo Justin Főtörzsőrmester
lablec.png
 

Gery0022

Újonc
2022. 01. 23.
71
12
V4 karakter
Lorenzo Justin
LV karakter
Jackey Jackson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Lorenzo Justin
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-230
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
William Heath Zászlós

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Azra Asghar
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
---
Körözést elrendelő neve:
---
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
---
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.20.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
99.4§ - Rablás - Fegyveresen - (RBF)​

Az intézkedés részletes leírása:
A mai napon (2024.09.22) járőrszolgálatot folytattam Heath Zászlóssal az A-209-as-es egységben. Érkezett egy bejelentés, miszerint egy fehér ruhás, fekete szemüveget és karkötőt viselő hölgy egy biciklivel fegyveresen kirabolta őket Tierra Robadában. A Zászlóssal a bejelentést követően felvette a kapcsolatot a sértettel. Nem sokkal később megjelent egy nő biciklivel a rendőrség előtt, hogy cserbenhagyás miatt bejelentést szeretne tenni. Az autóból ülve megtekintettük, hogy ki szeretne bejelentést tenni, és arra az következtetésre jutottunk, hogy a pár perccel ezelőtt bejelentett rablóval állunk szemben. Ekkor David Főhadnagy vételezte az egységünket, hogy térjen vissza kapitányságra. Ez meg is történt, a vételezést követő 1-3 percben a kapitányság mélygarázsában voltunk. Itt a Főhadnagy megkérte arra Heath Zászlóst, hogy idézze be a sértettet egy szembesítésre. Ez meg is történt, a sértett SMS formájában arra lett kérve, hogy fáradjon a kapitányságra, és azonosítsa be a feltételezett rablót. Eközben felmentünk a portára, majd pedig azt a parancsot kaptunk a Főhadnagytól, hogy ő kimegy, és megkezdi az intézkedést. Mi amikor halljuk, hogy elkéri az iratait, akkor lépjünk elő az ajtó túl oldaláról, majd pedig helyezzünk bilincset a nőre. Ezután meg is történt az intézkedés megkezdése, és ahogy megbeszéltük az adott "jelre" ki is mentünk a portára, majd a kérésnek megfelelően bilincset helyeztünk az ott álló személyre. Ezt követően tájékoztatva lett a hölgy a vádról, majd pedig a Főhadnaggy közösen a kihallgatóba kísértük, ameddig a Zászlós kint várja a sértett érkezését.
Az előállítás során készült kép:
(A képet készítette: Lorenzo Justin r. Főtörzsőrmester)
Az egységünk az 1-es kihallgatóban folytatta le az intézkedése további részét. Itt elsőként a jogok tisztázása folyt le, majd pedig az előállított személy ruházatának átvizsgálása történt. Mivel semmi illegális tárgyat nem találtunk nála, így gyorsan tisztáztuk is vele a tényállást, majd pedig vártuk, hogy Heath Zászlós lekísérje a sértettet hozzánk, ugyanis ekkorra már meg is érkeztek. Itt a kihallgató szoba másik oldaláról meg is történt a beazonosítás, majd pedig folytattuk a kihallgatást, immáron 100% bizonyossággal, hogy a fegyveres rablóval állunk szemben. A kihallgatás további részét David Főhadnagy folytatta le. Fel is tett egy kérdést: - Szeretne e bármilyen beismerő vallomást tenni, hogy ezzel megkönnyítse a saját helyzetét ? - Erre a hölgy egy elég hosszas történetet kezdett el mesélni: - Teljes mértékben beismerte a rablást. Azt is megtudhattuk a beszámolója alapján, hogy nem vett el nagy értéket, valamint azt is, hogy külső nyomás / hatás miatt hajtotta végre az egészet. - . Ekkor a Főhadnagy újabb kérdéssel állt elő: - Be tudna számolni, hogy mégis pontosan mi volt a külső kényszer, ami hatására megtette a bűncselekményt ? - Erre a hölgy itt is elkezdett egy egész hosszú történetet, miszerint: - Egy kínai férfi bízta kereste meg, hogy szeretne e pénzt keresni, amit természetesen nem tudott visszautasítani. - Ezen a ponton bevonásra került a METRO is. David Főhadnagy kérésére Held Főhadnagy (Operátor) csatlakozott a kihallgatáshoz, mint METROS személy. Itt több kérdés is felmerült a részéről: - Milyen módon találkoztak először, milyen megbízást kapott pontosan, hogyan találkoztak újra ? - Erről a nő egy újabb hosszas beszámolót tartott: - Először Blueberryben találkoztak, horgászás közben szólította le a pénzkeresési lehetőségével. Itt a közeli erdőbe vitte, ahol fegyvert nyomot a kezébe, majd pedig kiadta neki azt a feladatot, hogy raboljon ki pár embert. Amikor megtette ezt, egy másik számára addig ismeretlen férfi, ismeretlen autóval megállt mellette, majd pedig közölte, hogy hol is lesz az újabb találkozó. A megbeszéltek szerint el ment a helyszínre, ahol átadta a zsákmányt, majd pedig elhagyták a helyszínt, azzal a címszóval, hogy "majd rátalálnak újra." Azért nem jött be a rendőrségre a fegyverrel, mivel eléggé tartott attól, hogy miután feldobja őket, megtalálják, hisz úgy érezte folyamatos figyelés alatt tartják. - Erre Held Főhadnagy (Operátor) annyival reagált, hogy kevés információ, semmi konkrét dolog, így sajnos erre nem lehet vádalkut kötni, vagy bármilyen más egyéb dolgot. Ezzel le is zártuk az ügyet, majd közöltük a hölggyel, a büntetésének mértékét, amiből David Főhadnagy 20%-os enyhítést engedélyezett az együttműködésre való hajlam miatt. Ezt követően már csak a dokumentálás, és a rabosítás maradt hátra. Az elkövető 2024.09.22-én megkezdte a büntetését, óvadékra kapott nem kapott lehetőséget az elkövetett bűncselekménye súlyossága miatt.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
72.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
72 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
---
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
---
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
---$
Aláírás:
Lorenzo Justin Főtörzsőrmester
lablec.png
 

Fede

meghalok egy szavadért
SzerverAdmin
v4
2019. 07. 29.
1 739
4 498
V4 karakter
Greta Held
Nincsenek szavak, szép munka.
 
  • Imádom
Reactions: Gery0022