Lorenzo Justin Főtörzsőrmester Jelentései [06.17-06.23]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gery0022

Újonc
2022. 01. 23.
71
12
V4 karakter
Lorenzo Justin
LV karakter
Jackey Jackson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás


JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Lorenzo Justin
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-230
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Giorgio Lombardi Törzsőrmester


ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Kenneth O Poole
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Rendszám: PUSSY-M5 Típus: BMW M5
Körözést elrendelő neve:
William Hillson
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.20.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78§ - Cserbenhagyás - (CSH)

Az intézkedés részletes leírása:
A mai napon (2024.06.20) járőrszolgálatot folytattam Lombardi Törzsőrmesterrel az A-230-as egységszám alatt, amikor a megfigyelő rendszer bejelzett, ugyanis egy körözött gépjármű léptt át a határon [(Los Santos felől San Fierro felé, az Aranybank melletti, déli határon.). Erre az egységünk reagált, majd a határt átlépést követő 2 percen belül intézkedés alá is vonta. Az intézkedés során megtörtént a sofőr személyazonosságának beazonosítása, majd pedig a rutinellenőrzést követően előálltásra került Cserbenhagyás miatt. Ezt követően még elbúcsúzott a mellette ülő barjátjától, majd pedig megkezdtük az egységgel a Los Santos-i Kapitányságra való beszállítást.
Az előállítás során készült kép:
(A képet készítette: Lorenzo Justin r. Főtörzsőrmester)
Az egységünk az 1-es kihallgatóban folytatta le az intézkedése további részét.
Itt elsőként a jogok tisztázása folyt le, majd pedig az előállított személy ruházatának átvizsgálása történt. Mivel semmi illegális tárgyat nem találtunk nála, így gyorsan tisztáztuk is vele a tényállást, ugyanis a helyszínen az őrizetbevételkor nem nagyon értette a dolgot. Amint az úr sikeresen megértette, hogy miért is tartóztattuk le, feltettem neki egy egyszerű kérdést a balesettel kapcsolatosan: - Esetlegsen van e bármilyen tippe, hogy miért is kerülhetett ki az autóra a körözés ? - Erre a következő választ adta: - Sajnálatos módon ellopták a mai napon az autót, amire a körözés kikerült, de erről nem tett bejelentést, ugyanis nem szeretett volna felesleges adminisztrációt csinálni a rendőrség munkatársainak, így saját maga indul a jármű keresésére, amit hamarosan meg is talált állítása szerint összetörve. - . Ezek után tudattuk az úrra, hogy mivel nem tett semmilyen hivatalos bejelentést ezzel kapcsolatosan, ezért sajnos csak is Ő vonható felelőségre emiatt, mivel az Ő tulajdonát képezi a gépjármű. Ezek után a pontos események felderítése miatt vételeztünk egy METROS kollégát, aki pár percen belül biztosította számunkra a rendelkezésre álló bizonyítékokat, amin tisztán látszik, hogy az előállított személy vezette a gépjárművet, és az előállítás során mellette ülő "barátja" is jelen volt a baleset során, sőt, ki is esett az autóból, majd a későbbiek folyamán az elhajtás lőtt pár másodperccel szállt vissza. A videófelvétel megtekintése után felszólította a társam, hogy az igazat, és csak is az igazat állítsa, mert ellenkező esetben Hatóság Félrevezetése is a "számlájára" írható, majd feltettünk neki egy egyszerű kérdést: - Ha azt állítja, hogy a gépjármű a baleset bekövetkezésének időpontjában lopott volt, akkor a videófelvételen, hogy lehet az, hogy Ő is, és a társa is tisztán felismerhető. - Erre eléggé zavarodottan, de a következő választ adta: - Sajnos látom, de úgy emlékeztem, hogy ebben az időpontban még lopott volt az autóm, de akkor ezek szerint kicsit elnéztem az időt, amikor rátaláltam. Nem is nagyon az idő érdekelt akkor, hanem az, hogy megkerült az autó. - Végezetül tájékoztatva lett a pénz és börtön büntetésénének a mértékéről, majd pedig az előállítás fényképes dokumentálása következett. (A vezető engedélye azért nem került bevonásra, mert soha nem is rendelkezett vele.)
Az elkövető 2024.06.20-án megkezdte a büntetését, óvadékra kapott lehetőséget, amivel a rabosítást követő percekben élt is.
A rabosítás előtt készült kép:
(A képet készítette: Lorenzo Justin r. Főtörzsőrmester)



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
52.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
---
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
---
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
---$

Aláírás:
Lorenzo Justin Főtörzsőrmester
lablec.png
 

Gery0022

Újonc
2022. 01. 23.
71
12
V4 karakter
Lorenzo Justin
LV karakter
Jackey Jackson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás



JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Lorenzo Justin
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-230
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Giorgio Lombardi Törzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Carmine Venturi
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
---
Körözést elrendelő neve:
---
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
---
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.20.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
105§ - Okirathamisítás - (OH)


Az intézkedés részletes leírása:
A mai napon (2024.06.20) járőrszolgálatot folytattam Lombardi Törzsőrmesterrel az A-230-as egységszám alatt, amikor Marshall Zászlós úr jelzett rádión, hogy van előállításra lehetőség, és hogy van e olyan kolléga, aki át szeretné venni esetleg. Erre az egységünk reagált is, majd nagyjából 3-5 percet követően a helyszínre is érkeztünk. Itt Doherty Törzsőrmester asszony közölte velem, hogy mi is történt, (Rutinellenőrzés alá lett vonva az előállított személy, majd pedig más nevet diktált be mint ami az iratain szerepel, ezért őrizetbe vették.), majd átadta az előállított személy iratait. Ezek után kiszállítottam az intézkedő BRAVO egység autójából, és a sajátunkba helyeztem, és az egységünk meg is kezdte a beszállítást a Los Santos-i Kapitányságra.
Az előállítás során készült kép:
(A képet készítette: Lorenzo Justin r. Főtörzsőrmester)
Az egységünk az 1-es kihallgatóban folytatta le az intézkedése további részét.
Itt elsőként a jogok tisztázása folyt le, majd pedig az előállított személy ruházatának átvizsgálása történt. Mivel semmi illegális tárgyat nem találtunk nála, így a beazonosítása következett. Az úr elmondta az igazi nevét, majd pedig ezt a kollégám a rendszerben ellenőrizte is, hogy valós e az állítás. Amint az előállított személy személyazonossága beazonosításra került egy számomra roppant egyszerű kérdést tettem fel: - Hogyan is történt ez a dolog, miért szerepel mást név az iratain, ha nem volt semmilyen illegális szándéka velük. - Erre a következő választ adta: - Az történt, hogy pár nappal ezelőtt adta be az önkormányzat felé a papírokat, hogy szeretne valamilyen okból új nevet igényelni magának, amit az igénylést követően hamarosan meg is kapott. Szerette volna megújítani az okmányait az új névvel, de sajnos nem volt eddig még rá alkalma, és gondolta, hogy csak nem fogják igazoltatni erre a kis időre. - . Ezek után még egy kérdéssel fordultam hozzá: - De ha tudta, hogy nem az a név szerepel az iratokon, ami a hivatalos neve, akkor mit is keresett a San Fierro - BaySide felé vezető határon, amikor az önkormányzat Los Santos-ban van ? - Erre eléggé nagy egyszerűséggel a következő válaszokat kaptuk: - Erre volt dolgom, és mint előbb is említettem nem számítottam rá, hogy ez alatt a kis utam alatt bármelyik rendvédelmi szervezet intézkedése alá vonna. Utólag már nem volt nagyon ésszerű döntés, de sajnos ez már megtörtént. - Végezetül tájékoztatva lett a pénz és börtön büntetésénének a mértékéről, ahol a Törzsőrmesterrel közös döntés alapján a börtönbüntetésre 20%-os enyhítést adtunk. Végezetül a hamis iratok megsemmisítése, és az egész eset dokumentálása történt meg. Az elkövető 2024.06.20-án megkezdte a büntetését, óvadékra kapott lehetőséget, amivel a legjobb tudomásom szerintem nem élt.
A rabosítás előtt készült kép:
(A képet készítette: Lorenzo Justin r. Főtörzsőrmester)



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
26.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
60 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
- 1 darab (hamis) Személyi Igazolvány - - 1 darab (hamis) Vezetői engedély - - 1 darab (hamis) Bányász Engedély -
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
---$

Aláírás:
Lorenzo Justin Főtörzsőrmester
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.